O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

BETLÉM, JAK HO NEZNÁTE A JEŠTĚ NĚCO NAVÍC PDF Tisk E-mail
Pátek, 22 prosinec 2017
Přejít na obsah
BETLÉM, JAK HO NEZNÁTE A JEŠTĚ NĚCO NAVÍC
Strana 2
Výsledek obrázku pro Michal Málek KUDLANKADoba rozšíření vzniku Vánoc není jistá, stejně jako důvod vzniku křesťanských oslav narození Ježíše v období, kdy jiné náboženské skupiny a pohané slavili Saturnálie a zimní slunovrat. Je uváděno, že základ koncepce oslav narozenin Krista byl založen ranými křesťany v druhém století. Roku 1223, po návratu z Betléma, připravil František z Assissi pro účastníky půlnoční mše v jeskyni u vsi Greccio jesle s živým oslem a volem, a tak založil tradici stavění jesliček.
 
 
 
        Dostal jsem vskutku zajímavý obrázek betléma - přímo jedlá varianta... Co vy na to?
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nedostali jste náhodou taky následující řetězový nesmysl? Tedy hoax?

 

ÚNOR 2018 Takový únor už víckrát nezažiješ!!! - Specialita února budoucího roku se už nikdy v našem životě nezopakuje! Tento únor totiž bude mít 4 neděle, 4 pondělí, 4 úterý, 4 středy, 4 čtvrtky, 4 pátky a 4 soboty.

 

Jednoduché vysvětlení: Kdykoliv prosinec začíná sobotou, což se stane každých 28 let, má 5 sobot, 5 neděl a 5 pondělků!!! Stalo se tak v roce 1984, 1990, 2001 a 2007 a bude se to opakovat i v roce 2018 a 2029 atd.!!!

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]