O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TSS-POP!!! PDF Tisk E-mail
Pátek, 28 prosinec 2007

 Zahraniční podnikatel je na exkurzi v továrně na gumové výrobky u nás na drsném Severu v Hrádku nad Nisou a zastaví se u automatu na výrobu dudlíků. "Tss-pop! Tss-pop! Tss-pop!" dělá stroj.  "Ten syčivý zvuk "Tss" vzniká, když dávkovač napouští formu latexovou hmotou." vysvětluje ředitel závodu, "a to "pop!" to je od speciální jehly, která vždy ve špičce dudlíku prorazí dírku." Muž chápavě kýve hlavou.

 

 

 

 

     Později exkurze dorazí ke stroji na výrobu kondomů. Automat vydává přerývavý zvuk:  "Tss! Tss! Tss! Tss-pop! Tss! Tss! Tss! Tss-pop!"  Muž se nechápavě podívá na ředitele závodu: "Tak moment! Je mi jasné co znamená to syčení Tss!, ale co má znamenat to občasné pop!?"

 

     "To je podobné jako u automatu na dudlíky," odpoví ředitel, "v každém čtvrtém kondomu prorazí speciální jehla otvor." " Tím ale přece svou výrobu kondomů znehodnocujete!" "Jistě, máte pravdu, ale nevěřil byste, jak to razantně pomáhá odbytu našich dudlíků!"

 

Franta Bouška

 

Pozn.:

  • O této slavné fabrice se v daleké minulosti vykládaly opravdu velice zajímavé Story, prý - vedle vrátnice byly jesle a školka, neustále plné dětí, dětského jásotu a křiku. Přijela jednou také zahraniční návštěva a obdivovala tamější  velké sociální výdobytky. "To jsou všechno děti vašich zaměstnanců?"  "Ne, samozřejmě že ne, to jsou z 90 % reklamace..."

  

 

 

Komentáře (0)add feed
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]