O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TAK TOMU SE ŘÍKÁ ŠTĚSTÍ! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 září 2017
Stalo se to před pár dny. Georgie Knox byla ráno na cestě do práce, když jí najednou skočil přímo před auto kojot. "Slyšela jsem a cítila naráz, ale protože jsem si myslela, že jsem do něj narazila a zabila ho, tak jsem jela dál,” napsala Georgie ve svém příspěvku na facebook.

 

 

 

 

 

Teprve když dojela do Calgary, tak při zastávce ve stavební zóně ji nějaký dělník upozornil, že kojot ve skutečnosti uvízl v přední masce jejího auta!

 

"Tak jsem rychle vyběhla z auta ven, a ten malý ubožaček se na mě podíval a zamrkal…" píše Georgie. “On se vezl zastrčený v té masce celých dvaatřicet kilometrů! Naštěstí je maska z plastu, takže se mu mimo nějaké odřeniny nic nestalo.”

 

 

 


 

 

Georgie proto okamžitě kontaktovala místní úřady, a kojot byl konečně osvobozen. Poté ho odvezli na veterinu a když veterinář zkonstatoval, že pouhým zázrakem kojot utrpěl pouze minimální zranění, tak byl po malém ošetření odvezen za město a  vrácen zpět do divoké  přírody.

 

Za pár dnů od události (s tak šťastným koncem) a jejím publikování, byl příspěvek na facebooku sdílen cca 300 tisíci lidmi a je pod ním kolem 70 tisíc komentářů…

 

GRETA

 

 

 

 

Komentáře (5)add feed
... : mia I
je to borec smilies/smiley.gif
září 15, 2017 09:23
... : *deeres*
Tak tomu já říkám blbka. Myslela že srazila a zabila. Nemyslela, každý slušný člověk by zastavil a podíval se, jestli zvíře pouze nezranil a nemohl mu nějak poskytnout pomoc. Vypatlaná Georgia vystrašené zvíře veze na výlet a pak se s tím ještě chlubí na sociálních sítích.
září 15, 2017 10:20
... : mia I
deeres borcem myslím samozřejmě kojota.
září 15, 2017 15:48
... : doktor
Gréto,moc hezké povídáníčko.Ty i kojot jste borečkové.Ahoj!
září 16, 2017 14:47
... : polárka
Tak to se mi jednou bohuzel stalo taky, ale bohuzel jsem ho zabila. Bylo sero a on mi skocil primo pod auto a ja to nezvladla.
září 17, 2017 20:01
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]