O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

BABIŠ A DEMOKRACIE PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 září 2017
Přejít na obsah
BABIŠ A DEMOKRACIE
Strana 2
Strana 3

 

 

 

 

 

 

Demokracie tedy nefunguje z těchto důvodů:

 

- Lidé se neangažují, obzvláště ve velkých politických stranách (více než 100 tis. členů), protože nepovažují stát za důležitý a ztratili, alespoň do značné míry, identitu s ním. To je důsledek kosmopolitní výchovy a podlehnutí internacionálním ideologiím (multikulturalismu, ekologismu, relativistickým ideálům, humanitářství atd.), které mnohdy zrazují, zvláště dlouhodobé zájmy státu a národa.

 

- Politici nepředložili novou konzervativní ideu, která by aplikovala někdejší úspěšná pravidla pro funkčnost, přežití a schopnost obrany národa a civilizace do nového prostředí. To proto, že se nemohou odpoutat od starých, dnes nefunkčních ideologií, jsou zaměřeni na kosmopolitní ideologie, hájí jen skupinové zájmy a sami nemají vztah ke svému státu a národu. Nihilistické programy sledující jen momentální lidské zájmy to jen potvrzují.

 

- „Hluboký stát“ obsazený vyznavači kosmopolitních ideologií, placený do značné míry evropskými dotacemi a různými zahraničními soukromými fondy a sloužící zájmům, které nejsou zcela s národním zájmem slučitelné, je silnější než zvolené orgány především proto, že zvolené orgány nemají dostatečný mandát v parlamentu, nedostávají dost peněz, nemají už z principu příliš velkou moc a čelí silné opozici dobře finančně zajištěnému „hlubokému státu“. Tento střet vidíme v Polsku a Maďarsku. Vidíme jej v modifikované podobě v USA.

 

Proti „hlubokému státu“ je v opozici Zeman, nikoliv Babiš. Je schopen se „hlubokému státu“ postavit? Bude fungovat jako Kaczynski nebo Orbán? Pochybuji. Pokud by to skutečně udělal, můžeme se zařadit po bok rebelů v EU. Zatímco lid si to přeje, Babiš s tím jenom koketuje, přímo k tomu nesměřuje.

 

U nás se tedy vzdor podobný Polsku a Maďarsku konat nejspíš nebude, nebo jen velkou náhodou. Nebude se v principu konat nic, lépe řečeno, budou se konat zase jen přetahovačky o peníze. Rozpor mezi přáním lidu a záměry „hlubokého státu“ se nevyřeší.

 

 

VLASTIMIL PODRACKÝ

 

 

 

Komentáře (30)add feed
... : Lenka1
Hm, dost depresivní. Ale sama jsem to zažila na vlastní kůži - viz můj komentář k autobazaru. Lidi prostě na všechno dlabou, a dokud nepůjde o krk jim samotným, tak budou dlabat dál. Asi si ty muslimy fakt zasloužíme.

smilies/sad.gif
září 13, 2017 06:44
... : mila1
Hodně pravdivé a děsivé zárověň. A tohle mne dorazilo..

"Viditelné je to ve střetu s islámem, který má svůj tradiční řád, má vnitřní soudržnost, kolektivní sounáležitost, pravidla pro vznik a rozvoj rodin, která znamenají zajištění budoucnosti, a výchovný systém. V prostředí morálního chaosu Západu je potom islám neporazitelný a vítězí proto, že jeho příslušníci se řídí pravidly svého řádu, a postupně pomocí generační výměny zvítězí v populačním zápase."
září 13, 2017 08:04
... : d@niela
Připadá mi to podobné, jako porovnání dvou rodin: jedna chudá, s mnoha dětmi, pracující na "roli dědičné", druhá poměrně bohatá, s přiměřeně rozmazlenými dvěma dětmi.

V té první je vyžadován dril, každý má svou přidělenou práci, kterou musí (jinak následují tvrdé sankce) vykonávat. Takže si nikdo netroufne protestovat...

V té druhé se leccos přehlédne, protože "děti potřebují mít volnost, svobodu, je nutno jim dopřát..." - a tak nějaké podřizování se pravidlům (která většinou ani neexistují) nehrozí.

Je pak jasné, jak dopadne případný souboj. Těm prvním o něco opravdu jde, kdežto ti druzí se "vždycky nějak ze všeho vylžou" :-(

Nojo, připadám si jak ve starověkém (patřičně zpovykaném) Římě. Ti také nakonec dopadli bídně...
září 13, 2017 09:08
... : *deeres*
Závěr je jasný, jsme definitivně v (_!_). Ještě, že jsem stará a už jsem si užila.
A Dani to ti jenom nepřipadá. Bílá populace šla cestou málo potomků, kterým věnovala veškerou svoji péči. Ta tmavší až černá populace šla cestou opačnou, hodně potomků a ono nějaké přežije. A proto je klidně mohou používat na sebevražedné atentáty, házet přes plot na strážce hranice, pokládat na protest na koleje před vlak, nebo je nechat utopit, protože jejich otec potřebuje nové zuby.
A něco rasistického:
http://www.vzdelavaci-institut.info/?q=system/files/Bili_a_cerni-100_faktu_a_jedna_lez-Roger_Roots.pdf
září 13, 2017 11:54
... : Lenka1
No ty to schytáš, deeres, těš se! smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif


září 13, 2017 12:32
... : Mikin3
Jednu muzes Lenko videt kazde rano, hned jak se podivas do zrcadla..... smilies/wink.gif
------------------------------------------------
Stejne jako mila 1jsem si vsiml tohoto:
Viditelné je to ve střetu s islámem, který má svůj tradiční řád, má vnitřní soudržnost, kolektivní sounáležitost,
Aha, tak proto se muslimove hned po smrti jejich proroka rozdelili na Shia a Sunni a zacali se navzajem vrazdit. A takovych nesmyslu je v clanku plno. Podracky se opakuje furt dokola, tekze nema cenu se opakovat take....


září 13, 2017 14:22
... : Lenka1
deeres, tak si říkám - a nějakej fundovanej názor z mateřský školky by nebyl? smilies/grin.gif
září 13, 2017 17:53
... : d@niela
Mikine, určitě ti to dělá dobře, že?
Když ona, tak proč ne ty, že ano?
Jak malej.
září 13, 2017 18:19
... : *deeres*
Leni, určitě by byl, stačí chvíli hledat! A proto všichni prckové musí povinně do mateřský, jinak postihnou jejich rodiče,výchova multi-kulti musí začít brzy.
Už nevědí co by!!!! Tomu se musím už jenom smát.

Na pulty českých knihkupectví se v říjnu dostane dětská pohádková kniha "Král král rodina" nizozemských autorek Lindy de Haan a Stern Nijland.
Kniha je pokračováním knihy "Princ a princ", kdy si následník trůnu, který má nahradit unavenou královnu, vybere namísto princezny bratra jedné z nich. A je svatba.
V nové knize jede král s králem na svatební cestu, kde se jim do kufru schová malá holčička. Přivezou ji s sebou domů a adoptují ji.
„Knihu jsem objevila před sedmi lety v Antverpách, kde jsem byla s tehdy pětiletou dcerou. Zalíbila se mi už na první pohled díky krásným ilustracím,“ říká překladatelka Adéla Elbel, která knihu pro český trh objevila. „Až poté jsem zjistila, že v ní jde o gay problematiku, která je dětem v knize jednoduše a srozumitelně podána. Zaujalo mě také, že knihu v Nizozemsku podporoval jeden z časopisů pro maminky na rodičovské dovolené. Cítila jsem, že by měla vyjít i u nás,“ popisuje svou motivaci.
Knihu propaguje Hate Free Culture.

_______
Jsou lidé, kteří za peníze udělají cokoli - i dětem.
září 13, 2017 18:49
... : Lenka1
Jsem rasistická, xenofobní, islamofobní, homofobní, gender-feminifobní, ekofobní, nemultikulturní, etnicky nesnášenlivá, asociální a zlá a jsem na to hrdá!!

P.S. Určitě jsem na něco zapomněla. smilies/grin.gif

P.S.2 Víte, že slova "islamofobní" a "homofobní" Word nezná a podtrhává jako nesmysly? Soudruzi nějak zaspali. smilies/grin.gif
září 13, 2017 19:05
... : Mikin3
Dani, ja bych sousedovi psi hovinko pres plot nikdy nehodil.
Ale kdyz uz prileti, tak sup s nim zpatky = vychovna cinnost. smilies/wink.gif
září 13, 2017 20:47
... : Myška
Mikine, ale šíítové jsou soudržní a sunnitové taky. A že se tyto dva směry řežou mezi sebou, je docela fajn. Kdyby se chtěli vzájemně vyvraždit, nebudu proti.
září 14, 2017 08:56
... : Lenka1
Fakt vás baví poctivě přiznávat všechny příjmy a platit z nich daně?


září 16, 2017 18:54
... : *deeres*
Aby toho nebylo málo, tak daně z platu nejdou do rozpočtu zemí původu. Strhává se jim jen daň ve prospěch EU, která činí 4,64 % platu po odečtení nezdanitelného minima ve výši 73 907 Kč (2 649 euro).
Věra Jourová je jenom taková politická turistka. Byla členkou ČSSD, kandidovala i za Evropské demokraty a dokonce byla i na kandidátce KDU-ČSL. Holka nezahálí, názory mění jak se to zrovna hodí.
září 18, 2017 13:44
... : *deeres*
Saamozřejmě od roku 2013 je babišovka.
září 18, 2017 13:46
... : Lenka1
řekla bych, že ona ani žádné vlastní názory nemá. Nejvíc mě pobavil ten příspěvek na zábavu. Většina lidí u nás v kraji má tohle jako plat, pokud tedy vůbec práci mají.
září 18, 2017 15:20
... : Lenka1
Stejně si tak říkám - věčně tu 3,14ča nebude a rakev kapsy nemá. Třeba takovej Gross by mohl vyprávět. Mimochodem, jak se asi v pekle má?

Věřím na karmu a těmhle parchantům se to vrátí v příštích životech. Proto taky mě v tomhle životě fakt nedojímají smutné osudy nejrůznějších zoufalců.
září 18, 2017 15:23
... : *deeres*
Lenko, že ti jí báby není líto? Ty jsi neviděla její třináctou komnatu? Jedno oko nezůstalo suché.
Bylo to o tom, jak se chtěla ve vězení zasebevraždit igeliťákem a podprdou. Pak si to rozmyslela, nic jí nedokázali a ještě dostala za újmu od státu 3,6 mega.
září 18, 2017 17:30
... : Lenka1
Chuděra. smilies/cry.gif
září 18, 2017 18:14
... : Lenka1
Kecám. smilies/grin.gif
září 18, 2017 18:16
... : Mikin3
Vidim, ze se zde diskuse ubira do vysin, jake se stare Kudle ani nesnilo. smilies/tongue.gif
září 20, 2017 04:00
... : *deeres*
A demokraticky cenzurovat bys nechtěl?
září 20, 2017 09:31
... : Mikin3
Ne, nechtel. A ty jo?
A jak se da demokraticky cenzurovat? To bude nejaky novotvar z Aeronetu. smilies/smiley.gif
září 20, 2017 20:16
... : *deeres*
V tom případě, až zase příště budeš chtít diskutovat výhradně pouze s jednou osobou, tak na to používej soukromou adresu a ne veřejný web, abys ostatní nemusel napomínat!
"Demokraticky" cenzurují politruci, ti za každého režimu mají tu jedinou správnou pravdu a nějaký ten démos je jim u (_!_) .
září 20, 2017 21:37
... : Mikin3
V tom případě, až zase příště budeš chtít diskutovat výhradně pouze s jednou osobou, tak na to používej soukromou adresu a ne veřejný web, abys ostatní nemusel napomínat!
No vo to prave Deeres jde. Tu posledni vymeny moudrosti jste mohly s Lenkou realizovat prave tim soukromym mailem. smilies/wink.gif Protoze ver me, bylo to pro bystrejsi ctenare hruzne az beda. smilies/sad.gif
Pokud se me osoby tyce, obcas bych treba s Krakonosem nebo s bb2 pobesedoval take radeji soukrome, ale nemam jejich maily. Kudlanku jsem o ne zadal jiz nekolikrat a furt nic.......
Co se demokracie a cenzury tyce, obcas je v demokraticke zemi omezeno hitlerovske, ci stalinisticke vyti nekolika zrud, ci prima obhajoba holocaustu. Protoze svoboda jednoho konci tam, kde zacina svoboda druheho.
Jinak si Deeres muzes psat, co chces.
Podivej na sebe, na Lenku nebo na Polarku. Kdyby meli dnes politici nebo policie stejnou moc jako cenzori a fizlove za totalitnich rezimu, tak byste devuchy namisto te sve uzasne statecnosti akorat soupaly nohama. smilies/wink.gif
září 21, 2017 03:22
... : *deeres*
Nezapomeň zase příště upoceně loudit o souhlas s tím svým světonázorem. Na rozdíl od tebe vidím svět barevně, ty ani černobíle. Nenávidíš cokoliv na východ, aniž by si alespoň trochu používal rozum, ale kde nic není, ani smrt nebere.
Že jsem proti tobě v opozici, je jenom logické. Tomu, co ty tu prezentuješ se jenom snažím nastavit zrcadlo.
A jestli chceš soukromě si notovat s výše jmenovanými, není pro ně problém, napsat ti na fejs, nebo veřejnou tvojí adresu. Otázka je, jestli opravdu stojí o to, být ve stejném spolku s tebou, nebo aktivistou Tomaszem Peszynskim.
Co se týká statečnosti, nikdy jsem nohama nešoupala a ani jsem odsud nezdrhla.
září 21, 2017 07:52
... : Mikin3
Mila Deeres, o tvem jedinem spravnem "vedeckem svetonazoru" jsme se v minulosti nakecali dost. O mem odchodu za svobodou rovnez, o tve nenavisti k emigrantum a k lidem kteri zustali, ale nekolaborovali nebo se vam dokonce dokazali postavit rovnez. Tak proc se opakovat. Cau.
září 22, 2017 13:13
... : *deeres*
Nenávist? Trochu silné slovo, ale nechuť vůči těm, co zdrhli a teď nás poučují o té své jediné pravdě, tak to ano.
Kdybych vůči těm, co emigrovali chovala nenávist, nemohla bych mezi nimi mít pár kamarádů a hned dvě nejlepší přítelkyně, jenže ty si vidí dál, než jen na špičku svého nosu.
A jenom moula může žádat vrchní Kudlu o přeposlání cizích soukromých adres.
září 24, 2017 15:45
... : Mikin3
Nojo, mel jsem radeji napsat: silna nevrazivost k lidem, kteri nemohouce volit ve volbach volili nohama a odesli z vasi bratrsssrke pece za svobodou. smilies/grin.gif
A nenadavej, ja bych narozdil od tebe nikomu spamy neposilal.
září 24, 2017 19:03
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]