O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SEGEDÍN NEBO KOPROVKU? PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 září 2017
Zrovna s nechutí, téměř s odporem, dojídám Segedínskej guláš a přichází kantýnská s jídelníčkem na zítra, abych si vybral. Na výběr je přes dvacet jídel a ona říká "vyberte si mezi segedínem a koprovkou". Já na to, že segedín byl hnusnej a koprovku nesnášim. Že bych třeba španěláka nebo pečený koleno, podle jídelníčku. Ona odpovídá, abych to ani nezkoušel, stejně bude jen buď segedín nebo koprovka, lidi to tak chtějí a kuchař se zařídí podle většiny.

 

 

 

 

 

Nojo, ale co teda já, kterej nesnáší segedín i koprovku? Mám zítra vypadnout do jiný hospody? Vypadnul bych, ale o žádný jiný nevím.

 

Tak přemítám. Ne o tom, na co bych měl chuť (to, na co bych měl chuť, to nedostanu tak jako tak), ale přemítám o tom, jestli se mi méně hnusí segedín nebo koprovka. Nakonec se rozhodnu pro koprovku (bléééé), protože něco jíst musím a dnešní segedín byl naprosto odpornej.

Výsledek obrázku pro BAD COOK PNG

 

Za 4 tejdny jdu k volbám. Na papíře je víc, než 20 politických stran (přesně nevím, ani mě to nezajímá) a já vím, že o vítězi se rozhodne JEDINĚ mezi Babišem a Kalouskovým "Spolkem čtyř" (top+ods+čssd+kdu). Nemám chuť ani na jednu z těch dvou porcí, raději bych třeba španěláka nebo pečený koleno, ale vím, že ať chci co chci, buď to bude Babiš, nebo Kalouskův "Spolek čtyř".

 

Jistěže taky k volbám vůbec chodit nemusím, když je mi odjaktěživo odporná koprovka i segedín, ale stejně pak jedno z toho na talíř dostanu, ať chci nebo nechci.

 

Tak když už to tak musí bejt, když vím, že to nemůže bejt nic jinýho, než koprovka nebo segedín, a když ten dnešní segedín byl naprosto nepoživatelnej, tak, chca nechca, bez nadšení, hodím pro změnu hlas pro tu koprovku. Nikdo mi nemusí povídat, že koprovka je nechutná. To vim i bez něj. Ale ať mi teda někdo řekne, o co je horší Babišova koprovka, než Kalouskův segedín.

 

Nějaký kecy o tom, že nechutný je obojí, poslouchat nepotřebuju, protože jedno z těch dvou to prostě bude! A ne, že ne!

 

VY UŽ MÁTE VYBRÁNO?

 

 

Brouchuť.

 

 

 

Komentáře (13)add feed
... : polárka
mam. Okamuru. Budu muset priletet na volby.
září 10, 2017 22:51
... : Nona
Ani segedín, ani koprovku. Mám vybráno jiné. Také slýchám, že nemá cenu volit někoho nového, že se nedostane apod., ale i tak to zkusím. Doufám, že nás bude víc....
Pro mne je nejdůležitější zvolit toho, kdo má odvahu a chuť postavit se "černému nebezpečí". Takže volba jasná.....

září 11, 2017 06:38
... : *deeres*
Je to sranda, koprovku i segedín mně znechutili už za socialismu ve školní jídelně a ani já si nedám něco z tohodle menu. Možná je nás takových víc a ty korytáře alespoň částečně od koryta dostaneme. A i když ne, tak ty malé straničky, co překonají 5%, tak jim do doby, než začnou sami mlaskat, budou okopávat kotníky. smilies/cheesy.gif
září 11, 2017 10:47
... : mila1
Pro mne je zase kdokoli jiný (kromě KSČ) lepší než oligarcha Babiš. Vůči těm čtyřem stranám - ODS, KDU, TOP a ČSSD - mám taky výhrady, ale pořád to jsou demokratické strany. Což se o ANO říct nedá. Ale pokud si to národ přeje, co nadělám. Dostala mne jeho věta: „Majetek musí být na jedné hromadě a stát má fungovat jako rodinná firma,“ zdůraznil.
Takže chceme tady místo státu AGROFERT? Já ne
září 11, 2017 11:05
... : doktor
Nevím proč tak skvělá jídla ( předpoklad,že se umí vařit ),pletete s tím nechutným jako je politika,volby,politické strany,volební buřtovej guláš ).Omlouvám se,vždyť jsem i já zprznil výborné jídlo politikou.
září 11, 2017 12:54
... : Pernella
Mila1 - přesně tak. Naprosto souhlasím.
září 11, 2017 15:28
... : Moira
Babisovi neverim ani slovo. Zavedene strany se snazi byt politicky korektni coz je v soucasne situaci pro me neprijatelne. Ac bych si to nikdy nemyslela, budu voli"extremistu". Ale to vsak extrem chtit branit vlastni narod? Neni naopak extremne nebezpecna bruselska politika? Pro me a moje potomky je nutne zachovat vlastni kulturu a narod. Proto budu volit extremni nazory, ze islam tady nechceme...
září 11, 2017 15:39
... : polárka
jo NC, ja nenavidim segedin i koprovku (opravdu) takze volim neco co mam rada. Sushi nebo sashimi.

moiro naprosty souhlas, o mne nejde ale co deti? vnuci?
září 11, 2017 17:29
... : Sidon
Mě nejvíc zaujal názor se kterým souzním -

JIŘÍ KOBZA (SPD)
Příčiny imigrace lze odstranit ve zdrojových zemích skutečnou rozvojovou pomocí prováděnou na místě a zastavením vyplácení bezpracných dávek migrantům v Evropě. Za poslední 3 roky bylo díky blouznivé politice Evropské komise vpuštěno na území Shengenu cca 2 miliony osob, většinou neidentifikovatelných a zdravotně nekontrolovaných.

Jiří Kobza: Islám je netolerantní ideologie, s muslimy nelze diskutovat.

Islamizace Evropy musí být postavena mimo zákon tím, že islám bude rekvalifikován z náboženství na ideologii, nepřátelskou k demokratickým principům Evropy
září 11, 2017 18:37
... : Lenka1
Tak to ví každej, kdo s nima má zkušenosti, že jediný způsob, jak si u muslimů získat nějaký respekt, je ne.rat se s nima. Jinými slovy - být v chování vůči nim ještě větší ho.ado než jsou oni sami. Absolutně netolerovat jakékoli (!) náznaky výhrůžek a nepřátelství.

Slušností a vstřícností dosáhnete akorát toho, že s vámi budou jednat jako s ho.nem.

P.S. Sorry za ty výrazy, ale bylo to nutné - při použití slušných slov by nevynikla ta nutnost a naléhavost sdělení.
září 12, 2017 11:27
... : Mikin3
Nad lidmi kterym nechutna ani koprovka ani segedin a tak radeji pojedi ze zachodove misy jenom zasnu. smilies/shocked.gif
září 12, 2017 19:13
... : Myška
Segedin i koprovku mám ráda. Tedy jídlo...
Koho budu volit ještě nevím. Ani jeden subjekt kandidující v těchto volbách mi nepřijde jako vhodný... Bude to těžká volba.
září 12, 2017 21:02
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]