O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VŠETEČNICE - OBLEČENÍ VŠEDNÍCH DNŮ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 srpen 2017
Image resultJak jsem se již minule zmínila – škola nás volá. A to už velkým fofrem! Respektive volá děti. Školní domácí úkoly, různé další aktivity, sportovní a hudební kroužky... všechno to se nevyhnutelně blíží také. A tak jako u nás doma provádíme Velký Vánoční Úklid, mám vždy naplánován i Velký Předškolní Úklid. Musím totiž fofrem využít levné a - doposud ještě stále dostupné – pracovní síly.

 

 

 

 

 

       V tomto období se u nás ale ani tolik nejedná o úklid doma "všeobecně", nýbrž a především hlavně jejich skříní. Provádíme třídění a) ve smyslu smyslu, b) absolutně-nemám-co-na-sebe a c) nemám-v-čem-jit-do školy. Někdy mě napadá, že prostě není fyzicky možné, tak rychle měnit tělesné proporce... Ale - je, bohužel.

       Výhodou celého růstového procesu je to, že čím je dítě starší, tím míň věcí – zaplaťpámbu – potřebuje. Nevýhodou ovšem je, že v mladším věku mu zas bylo úplně jedno, jakou barvu, styl, materiál, značku, má na sobě. Myslím, že na tom nejsem zas tak úplně špatně, neboť znám matky, které mají v tomto směru daleko větší problémy, a snaží se svoje děti všemožně uspokojit. Někdy se tomu směju, někdy jsem překvapená, a někdy jen zírám…
 
Související obrázek
 
 
       U nás je to sice stále boj, ale vyvíjí se to. Synek, coby sportovec, by chodil nejradši v tričku a kraťasech celý rok, a záleží mu pouze, zda je mu oblečení příjemné na těle, či nikoli. Barvy mu jsou úplně jedno a vesele krade i moje růžové ponožky. Dcera ovšem preferuje pouze určité barvy a obléká se nejraději jako kluk. Je to jednoduše pohodlné. Navíc takové ty typické mašličky, cingrlátka, flitry, holčičkovské sukýnky či krajky - to u nás rozhodně nehrozí. Napřed mě to trošku mrzelo, ovšem pak mi moje vlastní matka připomněla, jak jsem chodila oblečená nejradši já, když jsem byla v jejím věku (přesně stejně). Takže dcerka vesele krade oblečení svému staršímu bratrovi, a u některých věcí tvrdí, že tento kus oblečení patří momentálně tomu, kdo si to první z koše na prádlo vezme (jednoduše - u nás se to často nedostane ani do skříní).
 
 

Jak je to u vás doma? Jak jste na tom vy?
Co je vaše nejoblíbenější oblečení, značka, materiál, styl?
Co byste si na sebe rozhodně nikdy (za žádnou cenu) nevzali?

Případně, vlastníte-li také děti -
jak s jejich oblékáním zápolíte vy?
 
 VŠETEČNICE
 
 
 
Komentáře (3)add feed
... : M.arta
Ono je to někdy děsný, to oblíkání mladých. Jsem trošku stará na řešení stylů, takže ať si nosí kdo chce co chce. Ale nedávno jsem viděla cca 15 letého kluka v růžovém tričku a červené uplé kalhoty. Ano, každý si může nocit co chce, nicméně sladká růžová na klukovi je divná. A na starším je hodně divná. A pokud růžovou košili nosí (odhadem) šedesátiletý lékař, se kterým jsem v rámci práce v kontaktu nebo ředitel odboru, tak je to úplně příšerné. Za mých pubertálních let byla růžová známka teplouše, promiňte. Ale ano... za mých pubertálních let se nosily džísky s nášivkama a ledvinky, takže mě neberte zas tak vážně :-)
srpen 29, 2017 08:45
... : xanada
Můj bývalý muž měl růžovou košili a k jeho snědé pleti byla nádherná.A nevidím důvod proč bych já v 60 musela mít ráda černou .Horší to mají novodobé mámy,jejiž děti chtějí značkové oblečení,boty.A děti se cítí ukřivděné když na to rodiče nemají.
srpen 29, 2017 12:42
... : doktor
Máme devítiletého vnoučka.Poslední rok ( nyní půjde do čtvrté ) a letošek nebude výjimkou,dbá o svůj zevnějšek.Sportuje,ale i se rád slušně obléká.Dbá i o svůj účes.Tak jsem moc zvědav co si vymyslí za oblečení do školy.Zítra bude u nás,tak uvidíme.
srpen 29, 2017 12:47
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]