O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

PROROCTVÍ O CHYTRÉM MĚSTĚ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 srpen 2017
Kněžna Libuše byla smart. Viděla město tak veliké, že ho žádný obchvat neobestaví a bude muset vést obcí. Tak bohaté, že uživí celou řadu kmotrů, kteří by jinak skončili pod mostem, třeba chátrajícím Libeňským.

 

 

 

 

 

 

 

 

Související obrázek

 Tak rozlehlé, že bude mít v centru krásné, leč prázdné budovy, a vladykům nebude stát za to nechat je zabydlet. Viděla město tak chytré, že lavičky budou věštit počasí a odpadkové koše si říkat o vysypání.

 

Libuše byla in. Věděla, že dnešní dobou budou hýbat technologie. Sice pořád nejsou dostupná data o poloze autobusů ani jízdní řády, ale je potřeba vidět do budoucnosti. Nejdřív se koupí aplikace, obsah do ní vložíme časem, až Praze její vlastní data někdo milostivě vydá.

 

Libuše je cool děvče a nějaká ta koruna jí nerozhodí. Operátorovi ICT svěřila 80 milionů na platy. Projekty za pakatel (pod 50 milionů) ani nebude schvalovat Zastupitelstvo, jen moudrá Rada. Na kontrolní orgán jaksi zapomněla. S vladařským nadhledem souhlasila, že odstoupit od smlouvy při neplnění jde až za tři měsíce. Praha je věčná, času dost.

 

Libuše byla poměrně free a nad záležitostmi jako strategický plán, koncepce rozvoje města nebo indikátory plnění projektů mávla něžnou ručkou. K čemu analýzy potřeb města: to ví nejlíp věštkyně sama. Prioritou není plnění strategického plánu, bereme jakékoliv nápady. Hlavní je, že jsou smart a sexy.

 

 

Není potřeba být věštcem, aby Pražan viděl metropoli o dost chudší, zato plnou projektů jako vertikální trávník v parku.

 

Uvidí město veliké, jehož astronomický rozpočet se bude hvězd dotýkat.

 

 

 

Tereza Kněžourková

 

 

 

 

 

Komentáře (4)add feed
... : Michal
Ale tohle máme všude.
Naše město odkoupilo domy kde byly ubytovny pro železničáře a deputátní byty, s tím, že z nich udělá bydlení pro seniory. A pak se náhle, k všeobecnému překvapení zjistilo, že nesmějí mít osm pater ale jen čtyři.

Tak chtěli po nájemnících hromadu peněz jako zálohu na rekonstrukci a musí se na dva roky vystěhovat. Vystěhovali, koupili si bydlení jinde.

Mám pokračovat? Tak ještě drobnost. U nádraží vybudovali podzemní placené parkoviště. Jo, placené, takže lidé kteří jedou do práce autem a pak vlakem naplní široké okolí svými miláčky a místní sice do práce odjedou, ale už se nemají kam vrátit.

Podzemní parkoviště má stropní prosklená okna, která v zimě, protože město nemá peníze na úklid sněhu kloužou a lidé padají a padají.

Kdeže to město je?
srpen 15, 2017 07:44
... : d@niela
Rozhodně v Čechách, Michale smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
srpen 15, 2017 21:09
... : *deeres*
Ještě, že už tam nebydlím!
Eliška Kaplický: Knihovna bude, za vlády ANO ve stavbě nic nebrání.Dodává, že jediný kompromis, který je pro ni neakceptovatelný při případné výstavbě knihovny, je změna místa, blob musí stát na Letné.

Stavba vypadá jako ilustrace z knihy "Neználek na měsíci", takový šmoulí zelenozlatý domeček v gigantickém provedení. Je nutné být světový a postavit další Kaplického obludnost, která se zařadí hned za Obchodní dům Selfridges, vítěznou nejošklivější stavbu ve Spojeném království. A z Letné bude pěkný výhled na Maršmelou a budoucí skleněnou opičárnu v parku u Staronové synagogy a Zlaté vejce u Štefánikova mostu.
Taky jsem zírala na to, co udělají s Masaryčkou. Teď to tam je hnusný, ale to, co má vzniknout, to už jako Praha vůbec nevypadá. Šílený, megalomanský projekt.¨
Přitom, pokud se architekti chtějí realizovat moderními stavbami,někde v centru města mají k dispozici Karlín, bývalý Rohanský poloostrov. Tam už i pár opravdu pěkných staveb vzniklo.¨


srpen 17, 2017 16:35
... : alka..
Znám ono město,dokonce jsem tam pracovala.V hotelu Padevěd,za mě hotel Moskva.
srpen 20, 2017 10:20
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]