O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SPANÍ... SPANÍČKO PDF Tisk E-mail
Středa, 09 srpen 2017
Léto je doba "článků okurkové sezóny". Vzhledem k tomu, že přes den se měním v rozbřídlou žoužel, tak vyhledávám i já články, které budou poněkud oddychové - jak pro mne (jako jejich pachatele), tak pro vás - čtenářky a čtenáře. Tenhle následující test - no, nevím, nevím, podle toho, co vyšlo mně, bych byla přímo superúžasná. Tak se podívejte, jak jste na tom přes noc, ve své postýlce, v moci snů a mámení, vy?

 

 

 

 

 

     Tak jdeme na to - o povaze člověka prý vypovídá mnohé: jeho zvyky, preference, chuťové nebo jiné náklonnosti. Zdá se, že i poloha, v níž člověk obvykle spí, může prozradit nějaké to tajemství o našem chování a způsobech.

 

 

 

1. Na boku s mírně pokrčenýma nohama

Jste klidný a spolehlivý člověk. Není snadné vyvést vás z míry. Nebojíte se budoucnosti. Lidé jako vy se usmívají i v tom nejnevlídnějším ránu a snadno přivykají jakýmkoli životním změnám.

 

2. V embryonální poloze

Často potřebujete ochranu, porozumění a soucit. Když se ve spánku schoulíte do klubíčka, jako byste se schovávali před problémy okolního světa. Pokuste se najít uplatnění pro svoje vlohy a schopnosti: malujte krajinky, učte se tancovat.

Pokud takto spí váš partner, přestaňte ho terorizovat. Pokud tak spí vaše kočka, je to normální kočka.

 

 

 

3. Na břiše, s rozhozenýma rukama a nohama

Tak spí skuteční vůdci. Takoví lidé jsou impulsivní a iniciativní. Bedlivě dohlížejí na pořádek v rodině i v zaměstnání. Nejraději si všechno předem naplánují a nemají rádi nečekaná překvapení. Díky své houževnatosti a odpovědnosti dosahují brzy úspěchu a dobrých příjmů.


4. Na zádech

Spávají tak světci a králové. Zdá se, že k nim patříte. Jste pozitivní, ze života se radující člověk. Jste zvyklý být středem pozornosti a máte rád veselou společnost. V práci jste vytrvalý, houževnatý a racionální. Nejraději říkáte lidem pravdu rovnou do očí.

Nejčastěji takhle spávají muži, najdou se však i různé „železné lady“.

 

 

Související obrázek

 

5. Na zádech s rukama podél těla

Vyvážená osobnost s pevně stanoveným životním cílem, k němuž neochvějně směřuje. Býváte přísní a nároční. Nejnáročnější však jste sami na sebe.

 

6. Na břiše s jednou nohou pokrčenou

Jste nepředvídatelná osobnost. Přitahují vás všemožná dobrodružství a změna vašich nálad občas působí okolí lehký šok. Během pár vteřin dokážete nebesky něžné jednání proměnit v nechutnou hádku a křik a naopak.

Často se jen těžko rozhodujete. V životě i v práci však dáváte přednost stabilitě, klidu a přesnosti.

 

     Pokud snad spíte pokaždé v jiné poloze, jste takový "noční vrtichvost", každou chvíli jinak -  jste mnohotvárná, a velmi obsáhlá osobnost. A nebo jste se na noc moc a moc - najedli, napili, najedli toho dobrého nezdravého, napili dobrého nehodného :-))).   

 

     V tom případě by vám mohlo pomoci - ale ne, to vám osvětlím blíže v zítřejším článku. Tenhle pro dnes zakončím hádankou, konkrétně budete hádat, co znamenají následující dvě slova. Podotýkám, že se tak trochu k tomu super příjemnému spaní vztahují :-))))

 

Cicimek

+

Smldinec

 

d@niela

 

 

 

Komentáře (6)add feed
... : *deeres*
Tyhle testy mne baví. Pět neděl mám upadlou nohu, natáhla jsem si vaz na vnitřní straně kolena. Nejvíc to bolí v noci a tak střídám všechny polohy, zde zobrazené i jiné , které dokáži vymyslet a tak podle testu nevím, co jsem vlastně zač. Nikam nedojdu, sedím naštvaně doma a z dlouhé chvíle čučím do noťasu. Včera jsem si spočítala jiný test. Má určit mentální věk. Dopadla jsem dobře, nejsem mimino, odpovídám věku 16-21 let, tolik jsem zaostalá proti normálu a o hodně. smilies/grin.gif
https://youtu.be/19cLVgc9xK0

A ta dvě slova jsou asi rostliny. Alespoň ta první určitě, dokonce vím jaká. To druhé slovo jenom hádám, to bych se musela podívat.


srpen 10, 2017 08:38
... : *deeres*
I to druhé je rostlina,jak jsem teď zjistila. Ale já jí znám pod jménem, které se používá pro jejich jedlé hlízy.
srpen 10, 2017 08:47
... : Michal
Kdo jsem? Během noci se měním, usínám na šest, probouzím se na tři. Takže osobnost silně nevyvážená.
srpen 10, 2017 09:36
... : Ivan Kolář
nejprve jsem v obranné embryonální poloze, a když má drahá usne, tak se rozvalím jako světec a král. smilies/grin.gif
srpen 10, 2017 12:20
... : Milene
Já jsem nejspíš ten "vrtichvost", protože většinou mám problémy s usínáním. A to sebou potom šiju. Ale jenom polohy na boku. Na břiše nebo na zádech spát nemůžu už vůbec.
Cicimek by mohl být takový ten malý polštářek na usínání. smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif To je jen legrace.
srpen 10, 2017 14:06
... : Myška
Polohy 3 a 6 tak nějak střídám. Takže kdo jsem? Ani jedna z charakteristik nějak nesedí. Ale já se s tím vyrovnám smilies/wink.gif smilies/cheesy.gif smilies/grin.gif.
srpen 10, 2017 17:19
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]