O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NEUVÁŽENÉ A ZBRKLÉ? PDF Tisk E-mail
Pátek, 14 prosinec 2007

 Kudlanko a všichni, nevím si vůbec rady, všechno jsem to zprasila. Žárlím a mám i proč. Ale to mě neomlouvá. Vyslechla jsem totiž telefonický rozhovor svého muže s jeho bratrem, když nevěděl, že jsem doma. Hrála televize, takže neslyšel, jak jsem vešla do bytu. A já pak stála v předsíni a jen poslouchala...  Mluvil stručně, jasně, nebral si servítky.

 

 

 

     Že už to takhle dál snášet nemůže, že ho přetvářka unavuje a že se rozhodl požádat o rozvod. Tedy ne hned, ale až po mém porodu. Ale že se odstěhuje už tento týden. Jsem 4 měsíce těhotná, brali jsme se před dvěma léty, když jsem nečekaně přišla také do jiného stavu. Tehdy jsem chtěla jít na přerušení, ale on mi to rozmluvil a vzali jsme se. Bohužel, snad tím vším rozrušením a zmatky kolem stěhování, nebo námahou - to už nevím,  jsem o to přišla. Současné těhotenství bylo ale plánované! Oba jsme je chtěli. A najednou se dozvídám, že "má rád tu, se kterou chodil přede mnou, že mají už roční dítě - že on  s ní vlastně styky nepřerušil!"

 

      Zachovala jsem se jako slepice, vletěla do pokoje a udělala scénu. On byl nakonec rád, všechno už je venku a tak jsme se během večera "dohodli". On se odstěhuje k ní, já zatím budu bydlet v "našem" bytě. Co bude dál, vůbec nevím. Chodím do práce, připadám si jako robot, tvářím se stále stejně, jako by se nic nedělo. Nemůžu nikomu nic říct, mám poměrně vysokou funkci, takže nehrozí, abych s něčím podobným šla ven. Ani nikomu ze známých, natož doma.

 

     Zkusíte mi poradit? Dina

 

P.S. Je mi 35 let.

 

 

 

Komentáře (13)add feed
Jaké neuvážené ? : mamča
Byla bys radši, kdybys to všechno věděla, a přesto by zůstával s Tebou ? Aspoň se to všechno vyřeší dřív, než se dítě narodí. Teď máš čas si všechno rozmyslet a zařídit ohledně bydlení, výživného, rozdělení majetku, apod. Kdyby tohle všechno na Tebe padlo čerstvě po porodu, neměla bys čas ani sílu něco řešit.
Držím palce, ať to všechno zvládneš, a nijak ho nešetři. On se na Tebe taky neohlížel.
prosinec 14, 2007 10:31
proč slepice? : Kamila
mně tvá reakce přijde naprosto adekvátní, udělala bych to stejně (neříkám že je správná a už vůbec ne jediná správná, ale já bych to v sobě dusit a přitom kalkulovat prostě nezvládla). Nelituj ničeho, zachovej zbytky hrdosti a rozmysli si ty sama, co a jak dál. Tj. co s miminkem, s tvým životem a co od svého bývalého budeš chtít. Mamča má pravdu - proč by ses měla ohlížet na někoho,kdo se zachoval takto?
prosinec 14, 2007 10:36
holky mají pravdu, : Inka
takový chlap nestojí za to, aby ses pro něj trápila. Držím Ti palečky, hodně síly.
prosinec 14, 2007 10:40
Udělalas jen dobře : Alena Puntíčkovaná
a teď se seber a okamžitě!!!! tedy OKAMŽITĚ!! jdi na sociálku a nech si spočítat výživné a to i na sebe. Taky musíš dostat příspěvek - tedy polovinu njákladů na výdaje spojené s narozením dítěte. tedy výbavičkou, postýlkou, kočárkem atd-. Prostě snaž se z něj TEĎ!! vyrazit co nejvíc.Není to vypočítavost, jak se tu všichni budou domnívat - ale on je podle zákona povinen se o svou těhotnou ženu a o své dítě postarat. Tys tu situaci nezavinila tak nevím, proč bysh měla být s miminkem o chlebu a vodě. Když budeš finančně zabezpečená a klidná, uděláš tím pro své dítě vůbec to nejlepší, co můžeš. O bytu se s ním vůbec nebav-je tvůj, opustil ho on.
prosinec 14, 2007 11:07
Moc se omlouvám, vím, že se v takový chvíli nemá vtipkovat, : Krakonoš
ale když čtu Kamilino "rozmysli si co dál - co s miminkem", okamžitě mi naskočila odpověď: Třeba do igelitky a do popelnice, máme moc hodný a pozorný bezdomovce. Nějak mě nenapadá, co jinýho se dá rozmejšlet o miminku ve čtvrtým měsíci, tak sorry.
A pak mi ještě není úplně jasný, jak někdo může léta nepoznat, že se ten její stýká s bejvalkou - teda pokud se s ní nesetkal jenom jednou, a sice před 21 měsíci, zato velmi intenzivně.
Jinak samozřejmě děvčata nade mnou ti radí dobře.
prosinec 14, 2007 11:10
Krakonoši, : mamča
Kamila samozřejmě nepředpokládala, že by Dina šla dítě toho nevěrníka utopit. Je jí 35, dítě si přála, tak tohle určitě neřeší. Spíš je potřeba vymyslet, kdo se bude o mrně starat, až matka - samoživitelka bude MUSET do práce.
Promiň Kamčo, že mluvím za Tebe.
prosinec 14, 2007 11:20
Jo a ještě k druhé části komentáře Krakonoše : mamča
Ty chodíš do práce od šesti do půl třetí a pak hned domů ? MOžná jo, ale spousta lidí je dneska v práci od nevidím do nevidím, takže se za tu "pružnou" pracovní dobu dá ledacos schovat.
prosinec 14, 2007 11:22
Aleno T, : Míša šíša
o bytu se Dina asi se svým mužem bude muset bavit. Pokud si byt pořídili společně a je v katastru zapsán na oba manžele, tak rozhodně neplatí, že by byl pouze její.
Také pochybuji, že by Dina byla s miminkem jen o chlebu a vodě. Píše, že má "poměrně vysokou funkci", takže tomu bude asi odpovídat i finanční ohodnocení. A tím se nabízí vlastně i odpověď na Krakonošovu otázku "jak někdo může léta nepoznat, že se ten její stýká s bejvalkou". Ony totiž opravdu ženy ve vysokých funkcích nechodí z práce domů v půl třetí, jak zmínila mamča. A právě proto. že tráví více času v práci než se svým manželem, hledá si ten pro život partnerku jinou. Neříkám, že je to augerechnet případ Diny, ale napadlo mě to okamžitě, co tu svoji vysokou funkci zmínila. Je to taková daň za kariéru.
prosinec 14, 2007 11:43
Míšo, šíšo : Alena Puntíčkovaná
jde o to, jestli je byt v jejich vlastnictví nebo zda je státní. Je-li státní, není co řešit. A jakou daň za kariéru platěj chlapi? Taky jsou víc v práci než doma. Takže jakápak daň. Jednou mají oba stejná práva a stejné povinnosti a jestliže on chce mít harém, tak ať ho to taky něco stojí. To je sice hezký, že má Dina teď slušnej plat, ale mateřská v úplné výši se jí bude platit jen půl roku. Ten zbytek budou sociální dávky -tedy nic moc. Tak proč by ten rozdíl neměl zaplatit tatínek. Já v tom nic nespravedlivého nevidím. Jen ať ho holka pěkně stáhne z kůže. Nic jinýho si ten parchant nezaslouží. A jak někdo může nepoznat, že se dotyčný stále stýká se svou bývalou? No velmi snadno. Když toho člověka máš ráda a věříš mu, tak věříš všemu, co řekne. A tihle hoši v tom dovedou moc dobře chodit. Myslím, že kdyby na toho frajera netlačila jeho bejvalka, tak je všechno v pohodě a pán by zajisté morální újmou netrpěl.Ale bejvalka je nervní, protože se jejímu miláčkovi má narodit legitimní dítě a tím pádem dojde na její straně k finanční újmě. Nehledě k tomu, že ji může kvůli nové rodině opustit úplně. A co si na něm pak vezme?
prosinec 14, 2007 12:31
Průšvih je, : mamča
že "kariéra" Diny jde s dítětem do háje. Pokud nemá vhodnou babičku, bude si muset najít takovou práci, aby se dala skloubit s péčí o dítě.
prosinec 14, 2007 12:39
tyjo :) : Kamila
člověk tu chvíli není a už má psí hlavu smilies/smiley.gif...co já vim, co se pisatelce honí hlavou že s miminkem podnikne... já bych na jejím místě byla šťastná, že budu mít mimi, ale jaksi nejsem na jejím místě. Takže třeba je nadšená a třeba ne, třeba ho bude chtít dát k adopci nebo i do babyboxu, to je na ní. Nicméně jsem to myslela přesně tak, jak to napsala mamča, díky smilies/wink.gif
prosinec 14, 2007 12:40
Situace ted vypada zoufale, : Sammy
ale podivej se na to takhle. Je Ti 35 let, pokud dite chces, musis byt opravdu opatrna a dat rozum do hrsti. Uz jednou jsi o dite prisla, jak pises mozna rozrusenim, nebo zmatky. No proste je tady nebezpeci, ze by se to mohlo opakovat. Ted nepremyslej o nicem jinem nez o sobe a miminku. Veci se vyresi jak se budou dit. Jedno, ale vidim jasne. Mas kliku, ze ses toho previta zbavila. Ja vim, ted si to nemyslis, ale ja pocitam a pocitam a furt mi vychazi - jste spolu 2 roky, tudis 24 mesicu. On s bejvalkou maji rocni dite, plus tehotenstvi = 21 mesicu!! Snaz se ted si hodne veci ujasnit, co bude pro Tebe nejlepsi a jak pisou devcata, jeho nesetri. Mysli na sebe a bud rada, ze to vis ted a ne za 10 let co je to za hajzla. Hlavne nebud sama na Vanoce, jed k Vasim, nebo si zaplat nejaky zajezd. Drzim Ti palce. A hlavne se neboj, jsi v nejlepsich letech (vim co rikam, na me uz davno ta sedesatka dychla), a zivot bude jeste prima uvidis.
prosinec 14, 2007 17:12
Sammy má pravdu. : mamča
Zkus se na to dívat z té pozitivní stránky. Pokud jsi někdy dítě chtěla, v pětatřiceti je nejvyšší čas. Kdybys neotěhotněla s tímhle chlapem a rozvedla se s ním, asi bys už dítě nestihla mít. To, že se nakonec Tvůj manžel vybarvil dřív, než se stihlo dítě narodit, je sice smutné, ale Ty jsi silná svým mateřstvím, tak to přežiješ.
Předpokládám, že Tvůj manžel nemá plat ovčáka, tak vás snad dokáže aspoň finančně zabezpečit.
A jednou, časem, si možná najdeš někoho, kdo Tě bude mít i s dítětem rád.
prosinec 14, 2007 21:09
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]