O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ZARUČENÝ TEST – JE TO PSYCHOPAT? PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 leden 2017
Přejít na obsah
ZARUČENÝ TEST – JE TO PSYCHOPAT?
Strana 2

 

 

 

 

 

Pozitivní odpověď zní:

 

Dívka doufá,

že muž jejich snů se na dalším pohřbu (někoho z její rodiny)

objeví znovu a ona se s ním opět setká…

 

 

 

      Naštěstí na internetu existují i servery jako je snopes.com, kde můžeme zjistit, zda se tvrzení zakládá na pravdě, či je to úplná kravína. Výše uvedený test je samozřejmě 100% blbost. 

Není možné podle jedné jediné otázky, či jediné reakce zjistit, zda někdo je psychopat, či není. K tomu je nutné podstoupit několik, a to dost dlouhých, testů. Navíc je velice pravděpodobné, že jak normální člověk odpoví na jednu otázku špatně, tak i úplný mentál se strefí do správné odpovědi.

 

 

 

Image result for testy u psychiatra

 

 

 

    Navíc psychopat má úplně stejně vyvinuté schopnosti k řešení problémů jako normální člověk, a zcela jistě ho napadne celá škála jiných možností – např. proč s mužem dívka nenavázala kontakt už na prvním pohřbu, proč se nepodívala do knihy či na seznam pozvaných hostů, nezeptala dalších příbuzných, zda ho někdo nezná, atd.

 

     Pochopitelně, že psychopatů je mezi námi spousta, a liší se hlavně tím, že jim úplně chybí pocit viny a empatie. Psychopat by tudíž sestru zabil ze zcela jiných důvodů, než kvůli lokaci potencionálního může snů. Nejspíš kvůli dědictví po právě zemřelé matce. Proč se dělit na půl, když to můžu mít všechno, že?

 

 

     Takže bohužel, pokud jste doufali, že díky tomuto jednoduchému testu odhalíte nějaké černé stránky vašich příbuzných či známých, musím vás zklamat. Jedna otázka a odpověď na definici psychopata nestačí - i když.. jestliže vámi testována osoba odpoví na výše uvedenou otázku tou správnou odpovědi - je to taky důvod k zamyšlení (pokud ovšem tuhle ptákovinku už neznala předem).

 

Hodně zábavy a příjemné testování přeje

GRETA

 

 

Komentáře (4)add feed
tak : Iris
lehce psychopatická jsem asi já, protože mne vůbec netrkl majetek, ale napadlo mne, že jí sestra toho chlapa přebrala. Vypovídá to o mně asi dost smilies/wink.gif

Jinak všelijaké ty profesionální psychotesty jsou, jak jsem i sama na sobě zjistila, dost propracované tak, že jednoho zmatou. Takže jsem se divila, proč jednu a tu samou otázku jsem zodpovídala několikrát, byť byla formulována malinko jinak. Ke konci toho vypisování a odpovídání na stovky otázek jsem byla tak unavená a vyšťavená, že jsem se už nedivila, odpovídala bez přemýšlení, automaticky a tak rychle, abych už to psaní měla za sebou. Migrénu jak čepici, bez jakékoliv kreativity a hlavně bez ostražitosti navíc. Ale to bylo obyčejné vyšetření u obyčejného psychologa. Testy psychopatů mohou probíhat třeba jinak, neboť psychopati jsou odolné potvůrky smilies/wink.gif

Ovšem testy na internetu jsou kraviny a divím se, kolik lidí si je dělá a pak třeba veřejně vyvěsí výsledek. Asi to také o něčem svědčí...
leden 18, 2017 11:22
Iris, napadlo me stejne reseni jako tebe. : Mikin1
A rikam - zaplat Buh ze existuji lidicky jako je Greta, kterym neni zatezko si takovou vec overit na snoopes.com nebo na jinych serverech.
Jinak bychom z tech internetovych hoaxu asi brzy zcvokli.
No schvalne - znate ten o kosmicke propisovacce? smilies/wink.gif
leden 18, 2017 12:14
Irisko : mia I
jednu a tu samou otázku - to je záměr, aby dotazovaný nemohl blafovat. smilies/wink.gif
leden 18, 2017 12:14
... : doktor
Mne by spíše zajímalo jak definovat co je normální člověk.
leden 18, 2017 14:12
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]