O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

PEJSEK Z ÚTULKU PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 prosinec 2007

Nedávno jsem se zmiňoval o myslivci z jedné vesničky tam v těch nehostinných horách nad Střekovem, horách opuštěných Bohem i člověkem. Má krámek na Klíši a psa, kterej mu neustále zdrhá. Co zdrhá, von prostě utíká  - a to rovnou do psího útulku na Severní Terase. Včera jsem na něj narazil v hospodě, tedy na toho myslivce, a už byl naštvanej do fialova.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     Prostě mu pes zase zdrhnul, von se proto rovnou sebral, ani tam nezavolal a šel si pro něj. Povídá mi: „ Dokonce už tam ani nic za psisko neplatím! A víš, co mi řekli? Dyť je to náš Alánek a přišel k nám na návštěvu..."

 

 

     Osazenstvo útulku z toho má samozřejmě srandu a zadel a dělají si z něj bohapusté šoufky, pochopitelně, cizí neštěstí potěší nejvíce. Ale to snad ani není neštěstí.

     Stejně mě to je divný - odhaduji minimálně čtyři kiláky přes všechny možné hlavní a velice frekventované ulice (výpadovka na Teplice); no, už to má asi psisko dobře natrénovaný. Přijde, před bránou zaštěká, obejde klece, okoukne co je nového, dostane kostičku a leží před dveřmi, a jen čeká, až si pro něj páníček dojde.

 

 

 

     Tak tomu myslivci říkám, že by s tím psiskem měl nacvičit taky cestu z útulku zpátky a měl by potom ouplnej pokoj. No, radši jsem šel rychle po svejch, čistě jen pro jistotu. Konečně, měl u sebe flintu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Franta Bouška

Komentáře (6)add feed
... : bb
proč naštvanej, měl by mít pochopení, však si taky chodí do hospody pokecat, ne? tak hafan chodí na pokec za svýma, co taky v krámku, nebo dokonce ve smradlavý hospodě, kde si ho pán nevšímá, ležet na studených dlažkách... smilies/smiley.gif
prosinec 09, 2007 23:03
no a ti psi v tom útulku : Alena Puntíkovaná
jsou taky rádi, když se k nim dostanou nějaké ty drby "z venku". smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
prosinec 10, 2007 00:01
Poslala bych mu tam psí sociálku. : mamča
Třeba se jezevčík měl v útulku líp než u myslivce, tak se chodí vymazlovat za "tetama" útulkářkama. smilies/grin.gif
prosinec 10, 2007 18:10
no, mamčo, víš že by to u některých psích pánů nebylo tak úplně od věci? : bb
když už máme zákon postihující týrání zvířat, tak co se zaměřit na prevenci
a že jsou různé formy týrání zvířat, asi jako u lidí, že? když tak vidím některé tlusté překrmené otupělé psy na krátkém vodítku narvané v džínové bundičce a růžové sukni apod...
týrání přehnanou až zvrácenou péčí...

prosinec 10, 2007 23:59
bb : mamča
Souhlas. Kdyby do toho mohli někteří ti psí manekýni v módních oblečcích štěknout, asi by si ty potupné hadry ze sebe servali.
Chápu dečku na záda u starého gaučového psa s řídkou srstí, aby venku nenastyd, ale ty různé bundičky s kapuckou, šatičky a botičky...to považuju za regulérní týrání.
prosinec 11, 2007 12:07
Mamčo, bb : Eva
já jsem minulý týden zahlédla v televizi nějakou "pipinu ze satelitu", jak rozvádí myšlenku, kolik za dárky své fenečce letos utratí, tak prý okolo 15 tisíc. smilies/cheesy.gif koupila jí šperky a botičky, kdy pes měl fakt dost, nemohl se vůbec ani postavit, natož popoběhnout a ty oblečky byly taky něco. Já jsem se nad lidmi nasmála, ale psů je mi dooooost líto.
prosinec 11, 2007 12:18
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]