O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ADVENT A TIP NA DÁRKY... PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 prosinec 2007
Přejít na obsah
ADVENT A TIP NA DÁRKY...
Strana 2

 

 

 

 

 


 

 

Pár zajímavých typů na dárky pro naše drahoušky:

 

 

Doutníky Cohiba Esplendidos - Běžná cena 21 599,50 Kč/25 ks
Esplendidos je delikátní, hodí se k odpolední sklence koňaku. Skýtá úžasné pokouření díky prvotřídní chuti s vanilkovými, kořeněnými a kakaovými tóny.

 

 

Hennessy                                       - Běžná cena  61 880,00 Kč

Hennessy Richard Cognac 0.7 l  je vyroben z hroznů nejvyšší kvality a  je nejprodávanější koňak na světě. Má jantrovou barvu, která přechází do odstínů zlaté.

 


 

     Ale nic - jen jsem se tak dívala na různé ty reklamní nabídky - a říkala si, co je zase všemožných drahých kýčů a kolik bude zas letos utraceno za to "aby nás nikdo nepomluvil"....

 

 

Jak jste na tom vy?

Kupovali jste už od léta?

Snažíte se těm svým vymyslet něco pro potěchu,

nebo musíte koupit "dar"?

Utratíte víc než měsíční plat?

 

 

 

Katka

 

Komentáře (13)add feed
typ a nebo tip?:))) : Aknela
Dárky nakupuju tradičně třiadvacátého odpoledne, zabere mi to tak dvě hodiny a měsíční plat určitě neutratím, to bychom pak neměli v lednu co jíst smilies/grin.gif
Nakupuju pro potěchu, většinou knížky a nikdo si zatím nestěžoval.
prosinec 03, 2007 06:00
Vánočním hitem budou přejetá plyšová zviřátka : NČ
http://www.novinky.cz/clanek/127839-vanocnim-hitem-budou-prejeta-plysova-zvirata.html
----------------
Konečně pořádný dárečky pro děti! Mrtvá zviřátka v loužích krve... A prej jako živý!!!!
Snad ještě stihnu něco z toho pro vnoučky - prej to začnou prodávat ode dneška v Kotvě.
prosinec 03, 2007 08:08
to snad neeeee...... : dess

Specialitou hraček je to, že díky praktickému zipu je možné veškeré vnitřnosti a střeva vyjmout z těl zvířátek a poté opět vrátit zpět. Oči mají vytřeštěné a jazyk také nejeví známky života. Jako bonus mají na zádech vzorek gumy pneumatiky, která ukončila jejich život.

Tvůrci hraček ze seskupení Compost Communications se stylizují do jakýchsi teroristů světa hraček. Jeden z výrobců, třiatřicetiletý Adam Arber z Londýna, řekl: "Dostal jsem ten nápad díky psovi mé tchýně, který je opravdu odporný. Napadlo mě, že by to mohla být skvělá hračka. Poté mi jeden můj kamarád ukazoval fotografie nějakého přejetého zvířete a mě napadlo, že spojení těchto dvou věcí by mohlo dát úžasný výsledek."prosinec 03, 2007 08:25
Jaký - to snad néééé!!! ??? : NČ
Vždyť je to roztomilý! A taky něco uplně jinýho, než tady bylo doposavád.
Je to skvělej nápad - přejetá čuba od sousedů!!!!
prosinec 03, 2007 08:40
Fuj tajbl. : wendy
To jsme se jako vyspělá civilizace moc nevyznamenali...
Tip je u sázek a jiného vytipovávání no a typ je něco jako prototyp, výrobek, typizace - věc.
Žejo.
Jinak já nakupuju v průběhu celého roku. Skladuju to po skříních a dojde i k situaci, kdy se mi dárek tak zalíbí, že mám problémy jej pak zabalit a darovat...sonduju kdo by co tak nejradši, co komu chybí do sbírky a tak. Něco pořádného a k tomu srandadárek. Takže tak.
prosinec 03, 2007 11:06
Ten poník se hejbe a reaguje na péči. : Krakonoš
Nařídil jsem v celý rodině schovat leták s touhle roztomilostí - musel jsem bejt zlej smilies/smiley.gif. Dcerka je totální koňofil (jezdíme celá rodina) a pokud by se dozvěděla o jeho existenci, mám téměř stopro jistotu, že moji rodiče - rozmazlovači vnoučat, ač sami chudí a skuhrající nad zdražováním, by jí to vobludu za deset litrů nadělili. Už jsem viděl na mámě, jak jí to v hlavě šrotuje, kde na tu radost vzít a nekrást smilies/grin.gif. Myslím, že jim doporučím ty přejetý plyšáky - je to desetkrát levnější a dá se na tom učit anatomie. (Pro případný výtky - to byl ftip). Btw - to video k tichý noci je taky roztomilej kýč. Je to tak, že k Vánocům trocha toho kýče patří a jsem si jistej, že bych ji našel v příbytku každýho zarytýho antikýčaře (včetně příbytku svýho). Je blbost s tím nějak bojovat, lepší je si Vánoce užít.
prosinec 03, 2007 11:34
Krakonoši, : Ariana
moje dcera je taky blázen do koní, před takovými patnácti lety by mě taky šrotilo v hlavě, jak jí takového poníka sehnat, ale naštěstí v nabídce nebyly. Teď už je dcera naštěstí finančně soběstačná, takže si koupila opravdového koně ze svého (10x dražšího než je ten plyšový) a má díky jemu natolik vyplněný volný čas, že už uvažuje, že se na statek, kde má koně ustájeného, snad i přestěhuje a pronajme si tam cimru. Už ji vidím, jak jezdí se zabahněnými botkami do práce :-).
prosinec 03, 2007 12:25
No a jestlipak víte, : strejda
proč jsou ty doutníky Cohiba tak drahé?
Pominu-li ten nejlepší tabák, z jakého jsou vyrobeny, jsou balené na nahých stehnech zručných doutníkářek a sliněné jejich slinami.

prosinec 03, 2007 17:02
prej né strejdo : Alena Puntíkovaná
tuhle byl v televizi film o Kubě a tím pádem i o výrobě těchto doutníků-a ukázali fabriku, kde bl samý chlapi, ani jedna nahá doutníkářka široko daleko. Ta pověstje zřejmě reklamní trik.
prosinec 04, 2007 09:44
prej jooo, Puntíkovaná, : strejda
na Kubě jsem sice nebyl, ale viděl jsem to dávno na vlastní oči v TV Spektrum. Doutníkářka si je válela po stehně a pak je ukládala do krabice - špičku vedle špičky, patu vedle paty. To víš, ruční práce je ruční práce. A ta se platí.
prosinec 04, 2007 12:21
Tak si tam oba zajeďte na dovolenou : Míša šíša
a budete mít jasno. Můžete třeba spolu smilies/grin.gif
prosinec 04, 2007 13:16
Míšo, Ty se směješ, : strejda
ale nedávno jsem četl nějaké statistiky "kde že se to žije nejlépe" a představ si, že v tom žebříčku Kuba nedopadla nijak špatně.
Asi před čtyřmi roky tam byla moje dcera s mužem, projeli Kubu křížem krážem, tedy kromě
Quntanáma, kam je nepustili, ale viděli vše samozřejmě pohledem turistů. Pikantní byla SMSka dcery, která mi po přistání v Havaně poslala tuto zprávu: "La Habana, 28st., kam oko dohledne socialismus". :-))
Chválili tam hlavně přírodu, pohostinnost a jednotnou cenu pro cizince. 1$ za kuře, 1$ za obrovský trs banánů snad pro 10 osob, 1$ za kopu mandarinek atd. Ovšem - některá ta venkovská obydlí nejsou dle našeho gusta. To je jasné. A stará Havana je úplně zdevastovaná asi jako Chánov a zralá na bagry.
Ale když na Kubu, tak jedině s Nigellou. Puntíkatá promiň. Ale láska je láska.

prosinec 04, 2007 16:35
Já se nesměju Kubě : Míša šíša
Tam bych jela hned, už jen proto, že je tam teplo (douťasy mě zas tolik neberou). Smála jsem se tomu, že jsem vás tam poslala s Puntíkatou společně. Já hned věděla, že to neklapne smilies/kiss.gif
prosinec 05, 2007 08:37
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]