O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

BOJÍTE SE RÁDI? PDF Tisk E-mail
Středa, 27 červenec 2016
Větší a delší neznamená vždycky lepší. Alespoň tedy pokud se jedná o strašidelné povídky :-)))). Na webu reddit byla položena otázka: Jaký byste vymysleli hororový příběh, kdyby mohl mít jen dvě věty? Většina příběhu je opravdu strašidelných. Doporučují nečíst před spaním. (v českém překladu je někdy nutno rozložit do více než dvou vět.)

 

 

 

 

 

 

 

1. Nemůžu spát, řekla a vlezla si ke mě do postele. Ráno jsem se probudil a objímal jsem šaty, ve kterých byla pohřbena.

2. Ráno jsem našla v mobilu svou fotku jak spím. Žiju v bytě sama.

3. Slyšela jsem mámu, jak mě volá, ať přijdu do kuchyně. Když jsem míjela skříň, slyšela jsem mámu šeptat: „nechoď tam, já to slyším taky“.

4. Nemůžu se pohnout, dýchat, mluvit… a všude kolem je jen ticho. Kdybych to věděl, nechal jsem se radši zpopelnit.

5. Probudil jsem se zvukem manželčina hlasu, vycházejícího z baby monitoru, jak zpívá synkovi ukolébavku. Když jsem se otočil, má žena ležela vedle mne.

 

 


 

 

6. Moje dcera každou noc pořád brečí a křičí. Vždy když přijdu k jejímu hrobu, tak ji prosím, aby přestala.

7. Celé mé dětství jsem měl kolem sebe kočky a psy, takže jsem si zvyknul na škrábání drápků na dveře. Ted, když ale žiju sám, bez jakýchkoli zvířat, je mi ten zvuk velmi nepříjemný.

8. Slyšela jsem klepání na sklo. Myslela jsem si, že je to okno, ale vycházelo to ze zrcadla.

9. Příšerná hrůzná tvář se na mne dívala skrz okno. Bydlím ve dvanáctém patře.

10. Není nic hezčího než dětský smích. Tedy, pokud to není ve 3 ráno, a nejste v celém domě sám.

 

 


 

 

11. Babička mi říkala, že je to dar, vidět anděla smrti před domem, kde někdo zemře. Věřila jsem tomu, než jsem anděla viděla před každým domem.

12. Šla se projít za pravého poledne po louce. Když se podívala na zem, viděla, že má dva stíny.

13. Chtěla jsem poslouchat svou oblíbenou hudbu a nasadila si sluchátka. Ze sluchátek jsem slyšela hrůzyplný křik a pláč. Sluchátka nebyla do ničeho zapojená.

14. Z velice krásného snu mě probudily divné zvuky padající hlíny. Za chvíli ale zvuk dopadající hlíny na mou rakev nebyl slyšet už vůbec.

15. Po příchodu z práce jsem na kuchyňské lince našla pěkně srovnány provazy, lovecký nůž, igelitovou plachtu, a videokameru, která byla nastavená na nahrávání. Nic z toho mi nepatřilo.

 

 

 

Extra na závěr:

 

Šel jsem se pomazlit na dobrou noc se svým synkem a on mi hned po příchodu pošeptal: „tatí, pod mojí postelí je strašidlo!“ Abych ho uklidnil, tak jsem se pod postel podíval. Pod postelí ležel můj syn a šeptal: „tatí, někdo leží v mojí postýlce!“

 

 


 

 

 

 

Co se vám líbilo nejvíc?

Který příběh se vám zdá nehrůznější? Máte taky nějaký nápad?

Podmínky jsou jednoduché: strašidelný příběh - maximálně dvě až tři věty.

Zkuste to!

 

 

GRETA

www.reddit.com

 

 

Komentáře (8)add feed
Klasika... : opas
Příšerná, hrůzná tvář se na mne dívala skrz okno. Pak jsem si uvědomil, že to je odraz smilies/grin.gif
červenec 28, 2016 09:24
super, zkusím to taky... : d@niela
Dívám se na sebe, jak mi to dnes sluší. Pak jsem si uvědomila, že je to deset let stará fotka...
smilies/grin.gif
červenec 28, 2016 09:37
... : *deeres*
Konečně motýlí kukla praskla, gigantický motýl pomalu osychá, pak vzlétá nade mne a celou mne pokrývá svými lepkavými křídly. Pomóóóc......


Tak to není originální, to už jsem někde četla. Fuj! Podívali jste se někdy na motýla pod lupou, nebo na světlušku?

Ruce se mně třesou a nemohu se klíčem strefit do zámku domovních dveří. Už ho slyším dýchat za mými zády......

Na netu pod názvem strašidelné příběhy o dvou větách jich najdete 17 a pokud se chcete bát svých potomků, tak si najděte 12 příšerných vět, kterými děti děsí své rodiče.

Hezký je, třeba tohle:
Až vyrostu, uteču ze školy, budu kouřit cigarety, pít víno a budu mít svoje vlastní miminko.
A to budu bydlet s tebou mami, abys nebyla sama, až budeš stará.


červenec 28, 2016 10:10
... : opas
Miláčku, tohle je moje maminka. Bude u nás bydlet.
červenec 28, 2016 12:27
... : doktor
Vznáším se .Jsem vysoko.Kouknu dolů...a.... co vidím......ležím na betonovém chodníku.....kolem hlavy samá krev a mozek....?????? Do prkýnka....asi jsem vypadl z okna ve třináctém patře....!!!
červenec 28, 2016 14:26
Bojim se nerad, přesto se bojim denně : *NČ*
O svý děti a vnoučata. Stačí otevřít denní zprávy nebo pustit televizi.
červenec 29, 2016 08:34
. : toulavej
Nikdy už nepochopím, CO je na tom, bát se, tak zajímavý, že to někoho může bavit. Když jsem ještě dělal v Sole, byl tam kluk, kterej sbíral horory. Jednou měl u sebe malou dceru – byl rozvedenej – a šel na pivo. Tak dal dceři kazetu s pohádkou, aby při ní usnula. Doma zůstala jen babička, která pět minut po jeho odchodu uslyšela volání malý, tak hned běží, co se stalo, malá vykulený oči, vyděšená, v televizi se právě rozstříkla přes celou obrazovku krev, protože právě začal nějakej hloupej horor, když si táta spletl kazetu s pohádkou s kazetou s hororem. Babička neuměla ovládat přehrávač, holka se bála k televizi přiblížit a horor vesele pokračoval ještě nějakou chvíli i pod hadrem, kterej přes obrazovku babička přehodila, ale neuměla umlčet. Nakonec ji napadlo vytáhnout kabel ze zásuvky, ale malá se z toho zážitku nemohla vzpamatovat ani když přišel táta z hospody. Babička ho seřvala, co to má doma, protože jí vůbec nenapadlo, že by se na takový hnusárny mohl vůbec někdo koukat, natož je sbírat a mít doma :-). Nebyla sama, taky to nechápu . . .
červenec 29, 2016 11:22
Toulavej, : *deeres*
ty nechápeš a ani já nechápu. Byla jsem na dovolené a měla jsem na dlouhé večery z netu staženo několik nových filmů. Měly docela slušné reference.
Snad kromě "Švadleny", a ani to nebyla žádná romantická růžovka, tak ze všech stříkala krev. Nešílenější zážitek byl film "Osm hrozných", docela slušně obsazený herci. Hrozných tam bylo mnohem víc a nakonec stejně všichni umřeli, protože se zamordovali navzájem.
Další dva filmy s Jasonem Stathamem, "Crazy Joe" a "Safe", dobrý herec, dobré filmy, ale opět plné brutality. Prostě to je dnes už norma, nic jiného se snad ani netočí, mimo animáků. Tedy pokud tam není Tweety, co ničí kocoura, nebo zajíc, co si to vyřizuje s vlkem.
Ještě, že mám plnou skříň DVD a další várku na disku Set-Top-Boxu. Vždycky kouknu na program TV a řeknu si: "Tak dneska zase nic, další vyhozený poplatek za TV a kabelovku!"

červenec 29, 2016 15:52
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]