O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SUBMISIVNÍ SESTRA PDF Tisk E-mail
Středa, 20 červenec 2016
Dobrý den, Kudlanko, mám dotaz ohledně mé mladší sestřičky. Cca deset let jsme nebyli nějak v extra blízkém kontaktu - napřed jsem studoval v jiném městě, pak hledal práci, a nakonec jsem začal pracovat v cizině. Před rokem jsem se ale vrátil a se sestrou se vídáme i několikrát do týdne.

 

 

 

 

 

 

Sestra se mezitím vdala a jsou spolu s Patrikem už 8 let. A ale teď ten problém - z té celé dlouhé doby on pracoval jen rok a půl, jinak je doma. Ale – všechno umí „řešit“, na všechno má „správný“ názor, všemu rozumí, všechno ví a zná...  Sestru ale jen využívá, aby on měl pohodlný život.

 

Jenže - ona ale nic nevidí, nebo si to vůbec nechce přiznat. Když jsem se s ní snažil promluvit, tak Patrika samozřejmě hájila, zastávala se ho a nakonec se na mne ještě naštvala. Nechce se mnou teď ani mluvit. Já vůbec nevím, co s tím. Vím, je to její život, ale Patrik je příživnickej parazit a mně je mé sestry líto. Ona si tohle rozhodně nezaslouží.

 

Chtěl bych jí nějak pomoct, ale vůbec nevím, jak!

MARTIN

 

 

Komentáře (6)add feed
Neuděláš : Lenka1
s tím, pokud ona sama nebude chtít. Podle dosavadního vývoje je nad slunce jasnější, že ona zatím nechce.

Chápu, že tě to štve, ale je dospělá a je to její život.

Jediné, co můžeš udělat, je, poskytnout jí pomocnou ruku, až ty růžové brejle sundá (nebo sebere odvahu). Pokud k tomu dojde. Některé ženy jsou holt svojí povahou a osobností předurčeny k tomu být celý život oběť.

Je mi líto. smilies/sad.gif
červenec 20, 2016 22:56
Vypadlo mi tam : Lenka1
"nic", ale předpokládám, že je to srozumitelné.
červenec 20, 2016 22:57
přesně takovou mám jednu kamarádku. : Martina P.
a když jí velmi jemně říkám, že by se neměla obětovat chlapovi, který je zdravý a jen se mu nechce dělat, tak ona mi recituje všechny ty jeho výmluvy - ale ne že by říkala, že se vymlouvá, ona mi to zdůvodňuje, proč ten její drahouš opravdu nemůže...
červenec 21, 2016 09:04
... : Sandra
Asi by mě taky štvalo být na místě tvé sestry, aby přišel brácha, o kterém jsem 10 let pořádně neslyšela a začal mi vyprávět, jak mám žít, s kým mám žít, atd.
Pokud jí nemlátí ani jinak netýrá a jeho jediný nedostatek je to, že nepracuje a že ti není sympatický, tak to můžeš sestře říct (což jsi udělal), ale dál je to na ní. Třeba jí to vynahrazuje něčím jiným, že jí to za to stojí. Miluje ho, on miluje jí, je s ním šťastná, má s ním hezký sex...
Nikdy do toho zvenčí úplně nevidíš a tak bych se do toho moc nepletla...zvlášť pokud jsi tady většinu času z toho jejich 8 let trvajícího vztahu nebyl.
červenec 21, 2016 12:04
Jsou tací. : Pepa
Ale – všechno umí „řešit“, na všechno má „správný“ názor, všemu rozumí, všechno ví a zná...

Jsou borci, které po pár týdnech je zaměstnavatel nucen na nátlak ostatních zaměstnanců propustit. Dotyčný vše ví, všude byl, kritizuje práci ostatních zaměstnanců ale sám se nepřetrhne.
Takovýto tip imponuje některým ženám. Je to příživník. Válet se doma, radit a paničku párkrát denně přefiknout, no není to nádhera chlapy! Komunisti by ho zavřeli.
červenec 21, 2016 17:49
Já se omlouvám, : Sidon
že se vracím k tématu z článku - Láska na "jiný" způsob, které už proběhlo úvodní stranou Kudlanky a nyní už je někde v "propadlišti", kam, jak předpokládám, už moc lidí nechodí.
Narazil jsem však na jeden článek na Eurozprávách, který by potěšil zejména paní Elišku. Jinak, jsem pžekvapen a je to až zarážející, jak ztřeštěné můžou být zákony v různých zemích. Přečtěte si sami -

http://cestovani.eurozpravy.cz/svet/162923-libani-na-dovolene-zakazano-za-pusu-hrozi-tucna-pokuta-i-vezeni/

smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
červenec 21, 2016 20:02
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]