O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MARYBOROUGH A VEPŘOVÉ PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 červen 2016

Dost možná, že jste dostali také e-mail, v němž byl přiložen text, jehož pisatelem měl být starosta australského města. Začíná to tak zajímavě: „Muslimští rodiče dětí ve školách města Maryborough v australském státu Victoria požadovali odstranit ze školních jídelen vepřové. Starosta odmítl. A tajemník magistrátu poslal všem rodičům sdělení, proč to učinil.“

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak přátelé, musím vám sdělit, že se v tomto případě jedná o obstarožní hoax, pendlující světem už pár let, který má svůj původ v belgickém městě Ath a autorství bylo přisuzováno tamějšímu starostovi.  Poté se další verze objevila v Kanadě, také v něm bylo uvedeno konkrétní město – Quebec, a rovněž jméno konkrétního starosty. Jednoduše byl původní text použit jako šablona a jen změněna místní jména a další podrobnosti, aby vyhovovaly cílovému publiku.

 

 

 

 

Je to nekorektní zneužití konkrétních osob. Zmínění starostové se vůči tomuto unfair jednání postavili a odmítli tato tvrzení a následně jejich šíření. Z čehož plyne: Ať je účel jakýkoliv, rozhodně nesvětí prostředky, a je neetické dávat své politické hledisko najevo podobným způsobem.

 

d@niela

Komentáře (8)add feed
Ale. : Pepa
V každém případě Muslimové vepřové maso nejí. Takže ve školách to asi řeší možností výběru jídla.
Jinak jsem kdesi četl, že nejlepší metoda jak zabránit bombovým útokům jednotlivců je, že se ostatky atentátníka zabalí do vepřové kůže a tak se pohřbí. Dle víry nemůže za 72 pannami. Pokud by se toto přísně dodržovalo, je konec s atentátníky.
červen 15, 2016 00:54
... : *deeres*
Ve skandálu s koňským masem v nejrůznějších potravinách v Evropě vyplavala při laboratorních testech na povrch i jiná skutečnost, jež zneklidnila muslimy. Konkrétně přítomnost vepřového masa v kebabech nebo dönerech. Čerstvě si na zmíněné produkty posvítili muslimové ve Švýcarsku - a jsou zděšeni.

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/mnoho-muslimu-si-pochutnava-na-veprovem-jen-to-nevedi_263190.html Ty budou zírat, až se kvůlivá tomu nedostanou do svého vysněného ráje. Taková zákeřnost!

červen 15, 2016 10:18
Nějak takovým mejlíkům : Zdena
moc nevěřím a mažu je. Nezdá se mi to a jak vidím, dělám dobře. Ono se to vyvrbí samo. A taky jsem slyšela, nevím jestli je to vtip, ale dobrý. Muslimský atentátníky pochytali a odsoudili k smrti zastřelením. Oni však vzývali Alláha a smáli se, že taková smrt jim nevadí, je to jejich cíl. Jenže ozbrojenci přinesli prase, zabili ho a v krvi vymáchali náboje, které byly určeny k popravě. Už si nevzpomínám jak to bylo dál, ale líbilo se mi to. smilies/wink.gif
červen 15, 2016 10:41
... : *deeres*
To prý byl John Joseph Pershing byl americký vojevůdce, velitel expedičních sil v Evropě za první světové války. Jediný čtyřhvězdičkový zlatý armádní generál armády USA.
Internetem koluje legenda o tom, kterak se tento generál dokázal dokonale vypořádat s muslimskými barbary a ochránit obyvatelstvo od dalších jejich teroristických činů:
Roku 1911 sloužil generál Pershing na Filipínách, kde velel vojenské jednotce. Za úkol měl boj proti islámským radikálům, kteří prováděli teroristické a sebevražedné bombové útoky. Vyřešil to šalamounsky.
Nechal zajmout 50 džihádistických radikálů. Nechal je vykopat si hroby a postavil je všechny před popravčí četu. Vysmívali se mu, že jako mučedníci půjdou do nebe. Když však Pershingovi vojáci přivlekli dvě prasata, zabili je a munici popravčí čety vymáchali v prasečí krvi a tuku, tak džíhádisti začali plakat, prosit a křičet hrůzou.
42 let od tohoto činu nedošlo na Filipínách k jedinému incidentu spojenému s islámem. Džihádistické guerilly se po tomto zcela rozpadly. Jejich náboženský fanatismus, který je jejich hlavním motorem, se také může stát i jejich největší slabinou.

červen 15, 2016 10:55
muž pašoval 12 kg slaniny v análu :-) : vlk
červen 15, 2016 12:51
... : Bara
OK je to hoax, ale v podstate je na tom kus pravdy, takhle by se meli zachovat vsichni reditele skol, podniku, atd.....a ne jako v hodne pripadech v Britanii, kdy se jurnaliste na toto tema zamerili a zjistili, ze nektere skolni jidelny opravdu vyradili veprove maso z jidelnicku, protoze to vadilo rodicum muslimskych deti.....
červen 15, 2016 14:48
Báro, : Sidon
máš pravdu, proč by se měli přizpůsobovat domácí lidé?! Jestli však oni (muslimové) požadují tyhle věci, pak to znamená, že jsou silně věřící, a jako silně věřící tedy dodržují i nařízení, která jim přikazuje Korán, kde jsou některé pasáže, velice nepřátelské vůči nevěřícím "psům". Takže pokud chtějí žít podle toho jejich Koránu, tak dobře, čili jenom tam, kde je to možné u nich doma v jejich zemích. Proč už konečně neudělají nějakou reformu toho jejich šíleného náboženství?! Tak jako oni "umožňují" šířit křesťanství a judaismus v jejich zemích, tak já bych jim "dovolil" šířit ten jejich Korán v civilizovaných zemích.

smilies/cool.gif

"Islám, je pro člověka to samé, jako je vzteklina pro psa"
sir W.S.Churchill
červen 15, 2016 18:29
... : *deeres*
muž pašoval 12 kg slaniny v análu :-)

A dostane trest smrti za pašování drogy smilies/grin.gif
červen 15, 2016 18:32
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]