O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KDYBY TO BYLO TAK JEDNODUCHÉ ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 únor 2016
Dostala jsem od jedné kamarádky z dalekých zasněžených hor následující "lítací e-mail". Ano, je to věc, která se hromadně přeposílá, ale snad jste to ještě nečetli - a snad vás svým obsahem zaujme. Fakt je, že má má pravdu - je to zajímavé shrnutí "výdobytků civilizace" :-)))

 

 

 

 

 

     Satan svolal celosvětový kongres démonů. A v úvodním projevu řekl: "Naše situace se zdá být prekérní. Lidé si postavili množství kostelů, chrámů, mešit a templů, aby měli kam před námi utíkat. Mají také mnoho moudrých knih - některé z nich i svaté - a dokáží z nich poznávat pravdivou a smysluplnou cestu pro svůj život. My tomu nedokážeme zabránit! Naše věc se zdá být ztracena..."

 

"Co tedy máme dělat?" volali démoni.

 

 

 

 

"Nebraňte jim v tom, čemu zabránit nedokážete, ale připravte je o čas'',  pokračoval Satan, '' aby neměli čas na podstatné věci. Snažte se, aby byli stále zaneprázdněni nedůležitými prkotinami; vymyslete spoustu možností, jak zaměstnat jejich myšlení. Pokoušejte je, aby utráceli a půjčovali si peníze, aby kvůli tomu v práci trávili víc a víc času, aby pracovali sedm dní v týdnu a nejméně dvanáct hodin denně, a to všechno proto, aby si mohli kupovat zbytečnosti.

Přidejte jim k tomu vědomí vlastní důležitosti a nepostradatelnosti; říkejte jim: "Kdo to zachrání, když ne ty? Nikdo to nedokáže tak dobře udělat, jako ty!" Budou pracovat ještě víc a o pracovních věcech budou přemýšlet ve dne i v noci. Zabraňte jim trávit čas s partnery, zabraňte jim věnovat se dětem. Jejich rodiny se rozpadnou a jejich domovy přestanou být útočištěm před pracovním shonem.

Lákejte je, aby měli doma pořád puštěné rádio, televizi nebo počítač. Dohlédněte, aby v každém obchodě a v každé restauraci pořád vyhrávala hudba. Nuťte je, aby si v každou volnou chvíli strkali sluchátka do uší a ohlušovali si hlavy, aby si i na cestách v autě pořád něco hlučného pouštěli.

Dbejte, aby měli u ruky vždycky množství časopisů a novin. Dvacet čtyři hodin denně na ně útočte zbytečnými a hloupými zprávami. Kolem silnic nastavte billboardy, aby je vyrušovaly při řízení. Jejich schránky naplňte reklamami, katalogy, nabídkami slev a služeb zdarma.

V časopisech a v televizi jim pořád ukazujte štíhlé modelky a svalnaté modely, aby začali věřit, že tohle je krása, a znechutili si své protějšky. Postarejte se, aby byli každý večer tak unaveni, aby se nemohli milovat.

Veďte je k tomu, aby i při odpočinku byli nezřízení, aby se z cest a z rekreací vraceli vyčerpaní. Braňte jim chodit do přírody, vymýšlejte pro ně spoustu možností"aktivního" odpočinku v zábavních parcích, v multikinech a v hledištích stadionů.  Hlavně je stále a bez oddechu zaměstnávejte!

To jim naprosto zabrání slyšet hlas moudrosti, který je tichý a nevtíravý."

Démoni se po Satanově projevu rozletěli po světě a od té chvíle horlivě pracují přesně podle šéfových instrukcí...

 

 

 

(od Polárky)

 

 

 

 

Komentáře (10)add feed
Polárko.... : -doktor-
no Satan(zlo...vraždy,násilnosti,zneužívání moci i dětí,závist,zrada a nenávist) si mne ruce,my Mu pomáháme a opravdu neslyšíme varovný a nabádající hlas Boží.Bůh je v nás a svým chováním potíráme Boží vůli.
únor 22, 2016 14:11
Mně se líbí : Sidon
ta bajka o dvou vlcích, kde to pěkně popisuje starý Indián -

Jeden večer vzal starý Indián svého vnuka a vyprávěl mu o bitvě, která probíhá v nitru každého člověka.

Řekl mu, „Synku, ta bitva v každém z nás, je jako bitva mezi dvěma vlky.
Jeden je špatný. Je to vztek, závist, žárlivost, smutek, sobeckost, hrubost, nenávist,
sebelítost, falešnost, namyšlenost a ego.

Ten druhý je dobrý. Je to radost, pokoj, láska, naděje, vyrovnanost, skromnost, laskavost, empatie, štědrost, věrnost, soucit a důvěra”.

Vnuk o tom všem přemýšlel a po minutě se zeptal - „A který vlk vyhraje?”

Starý Indián odpověděl - „Ten kterého krmíš”.
smilies/smiley.gif
únor 22, 2016 18:04
Sidone, : Lenka1
moc pěkně řečeno. Tuhle bajku si zapamatuju, líbí se mi.
únor 22, 2016 18:12
... : Mikin
Kolik hrubosti a nenavisti by ubylo, kdyby tuhle moudrost stareho nacelnika lide znali a ridil se ji.
únor 22, 2016 21:04
Asi takhle? : NČ
Poslouchej, co říká Ježíš:

„Milujte své nepřátele, prokazujte dobro těm, kdo vás nenávidí, žehnejte těm, kdo vás proklínají, modlete se za ty, kdo vám ubližují.“

Ježíš chce, abychom přemáhali zlo dobrem. Chce vyjádřit lásku konkrétními činy.
Možná nás napadne, proč Ježíš takové přikázání dává.
Ježíš chce, abychom se chovali jako Bůh, jeho Otec, který „dává vycházet svému slunci pro zlé i pro dobré a sesílá déšť spravedlivým i nespravedlivým“. (1)
Tak je to. Nejsme na světě sami: Máme Otce, kterému se máme podobat. A nejen to, Pán má právo na takové naše chování, protože když jsme ještě byli jeho nepřáteli, když jsme patřili zlu, On nás miloval jako první (2) a poslal svého Syna, aby za každého z nás strašlivým způsobem zemřel.
----------------------------------------------
Jakožto ateista bezvěrec, milující své nejbližší a nenávidějící vše, co je ohrožuje, si dovolím zásadně nesouhlasit!
únor 23, 2016 04:53
Taky jedna indiánská.... : NČ
Přijde americký prezident za nejstarším a nejmoudřejším indiánským náčelníkem do rezervace na poradu:
"Řekni mi, moudrý náčelníku, jakým otázkám bych měl věnovat největší pozornost?"
"Na tvém místě imigrační politice, my jsme to svého času značně podcenili!"

únor 23, 2016 05:02
Imigracni politice se meli venovat : Mikin
i Jakuti, Evenkove, Mongolove, Inuiti i dalsi narody obsazene kdysi malym, lec agresivnim Ruskym knizectvim.
Dnes maji tyhle narody mnohem mensi prava a nizsi zivotni uroven nez puvodni obyvatele severni Ameriky.
únor 23, 2016 05:34
Imigrační politice se mělo věnovat v minulosti více národů... : Myška
A teď zrovna ty evropské. Je pět minut po dvanácté...
únor 23, 2016 10:22
toho se taky obavam : PolARKA
ze s tema slunickarema za pomoci Sobotky namame sanci. Ja jssem na tom trosku hur nez vy, protoze nas prvni ministr (a rozumneho Zemana nemame,jenom postavicku kralovny, ktere je Kanada pokud od ni prijde povinna financni davka naprosto lhostejna) tak to u nas dopadne neprosto stejne. Dostavala jsem noviny Rebel, jedine nezavisle noviny v Kanade a ted psali, ze je odmitaji poustet jako novinare na veskera jednani, aby nemohli nic poustet mezi lidi. Jo...tim konci svoboda slova a tisku i v Kanade.
Nicmene jedna potesujici zpravicka pro Cechy, Mam znameho v Saudske Arabii a bylo tam ministerstvim zahranici vyhlaseno varovani, ze ceska republika je zeme pro Saudce nebezpecna, ze ti kdo tam studuji nebo pracuji,ziji ci jsou tam na dovolene by nemeli v zadnem pripade se nekde pohybovat sami, ale minimalne ve dvou a lepe ve skupince.Predpokladam ze si stezovali Saudci z Teplic.
únor 23, 2016 14:22
ja vim : PolARKA
je to trochu popletene co je moje zeme ale ja je miluju obe....proto u nas myslim Kanadu i Cesko. Ale kdo chce ten to pochopi

snad si proberete co je u nas...a u nassmilies/smiley.gif Miluju obe ty zeme a o to vic zoufam....


únor 23, 2016 14:29
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]