O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KDYŽ BOUCHNE, TAK TO STOJÍ ZA TO PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 listopad 2007

Potkám známého, statný to pětapadesátník a jaksi rozladěn. Mu říkám, co je? Měl jsem fakt bejt ticho, vrhnul se na mě a vrba dědek musela poslouchat. Před lety se rozvedl, to se stává, vychovali děti a nic. S bejvalou manželkou udržuje velmi solidní vztahy, kupka vnoučat jednou u ní a po druhé u něj, občas oba zaskočí na kafíčko si pokecat, dokonce i společná dovolená.

    

 

 

 

 

 

     No a jak tak žil sám (rozdíl je bydlet sám a žít sám, pochopitelně), tak se seznámil s jakousi padesátkou, pěstěná, velice atraktivní. Ač je dost obezřetný, tak po dohodě si jí k sobě nastěhoval. Docela to i šlo, povídal. Jednou takhle on ve městě, potkal bejvalou, tak s ní na kafe. A jak fungují zákony schválnosti a veškerého svinstva, tak je zahlédla ta jeho nynější spolubydlící. Vlítla do kavárny a předvedla tam naprosto klasickej výstup žárlivé hysterické manželky. Pak vypadla tam vodsud, ta jeho bejvalka mu povídá: "Určitě jsem tedy nebyla vzor všech ctností, ale tohle ti, hochu, tedy fakt nepřeju.."

 

     Tak se sebral a táhnul domů, tam seděla načuřená spolubydlící a hned, že si musejí promluvit. Tak jí povídá: "Není o čem, už jsi toho nakecala dost." Vyndal kufry ze skříní, počkal až si je zabalí, odvezl jí na nádraží, dal jí tisícovku - to jsou nakoupené zásoby ve špajzu a řekl jí SBOHEM. Prostě zvolil jediné možné, rozumné a elegantní řešení, což mu tedy plně schvaluju, kdo ví jak dlouho by se ještě těžce trápil a jednou ten radikální řez stejně musel přijít. Člověk si občas hubu nabije, to jó.

 

 

Franta Bouška

 

P.S. Dost nechápu typ některejch ženskejch, furt mánie někoho předělávat k obrazu svému, navíc když se připojí  tahle vysloveně chorobná žárlivost. Jo, tohle bude dělat furt, votravovat život sobě a ostatním. Anebo sobě ne, pokud to celé považuje za zábavu a nevadí jí furt se někam stěhovat. Jsou nejspíš i takové dobrodružnější typy...

 

 

 

 

Komentáře (9)add feed
No, snad to v tomdle případě je správné řešení, : Ivanka
ale asi si ta ženská předtím třeba do těch padesáti zažila "romantiku" s nějakým tím ku*evníkem, kdo ví?
listopad 19, 2007 12:59
Cheche, : ježibabka
Takže teď si zas může občas zajít někam s bejvalkou, a bez problémů, to musí bejt fakt šťastnej. Samý výhody, sám si vaří, sám si pere, do postele si může dát cihlu nebo si koupí psa. Fakt moudrý rozhodnutí, ale proč by se s bejvalkou nescházel, vždyť mu nic zlýho neudělala, žejo.
listopad 19, 2007 14:55
Cítím s oběma... : wendy
Nikoho jsem nikdy předělávat nechtěla, ale chápu, že některý ženský jsou holt takový, je to blbý, ale jsou. Jiný zase neumějí vařit nebo si namlouvají. Některý chlapi zase chlastají nebo nosejí domů kapavku. Lidé jsou různé, blbé a pitomé.
listopad 19, 2007 15:23
No a ještě si může najít novou spolubydlící : Lietavica
Samozřejmě takovou, které by nevadila jeho bývalá žena. smilies/smiley.gif
listopad 19, 2007 15:39
ježibabko, : Krakonoš
já se taky s bejvalou scházím, páč sme kamarádi (byli sme dycky) a máme spolu robata :-) Pokud by se mi stalo to, co dotyčnýmu, postupoval bych stejně - a ano, byl bych šťastnej. Někdy je lepší si chvíli sám prát a vařit, než se pokoušet o soužití s magorem. A ženská (či chlap) dělající scény na veřejnosti kvůlivá kafi JE magor! Takže v čem vidíš problém?
listopad 19, 2007 19:32
Krakonoši, : ježibabka
kde jsem mluvila o problému? Vidíš, taky jsi s bejvalkou šťastnej, mně se to taky líbí, když se mají dva tři lidi rádi. Člověku je líp v houfu, teplíčko a menší náklady a tak vůbec. A děti mají skvělý příklad, jak si to mají zařídit, až vyrostou.
listopad 20, 2007 09:31
já : Kamila
si teda myslím, že děti mají opravdu skvělý příklady, jak si zařídit život až vyrostou. Mám se svým ex taky takový vztah a profituje na tom v první řadě náš syn. Přítelkyni mého exmanžela to nevadí - proč by taky mělo? O nic tam nejde... A jsem si jistá, že kdyby mu přítelka udělala takovouto scénu, skoro by si nestihla sbalit, jak rychle by letěla! V čem je problém? Že děti viděj, že i rozvedený rodiče se dokážou chovat jako lidi? Jako přátelé? No to maj tedy skvělý příklad, jak si to zařídit, až vyrostou! Ne, nechtěla jsem se rozvádět, taky jsem doufala, že to bude napořád. Nebylo, to však ještě neznamená, že skončilo všecko - pokud jsme slušný lidi...
listopad 20, 2007 10:22
No, : Krakonoš
vzhledem k tomu, že oba tvoje příspěvky jsou plný ironie od prvního do posledního písmenka, tak s tím asi nějakej problém máš, ne? Ale to je nakonec tvoje věc :-)
listopad 20, 2007 14:58
Jo a Kamilo - přesně, dík! : Krakonoš
Souhlas, souhlas, souhlas. Tak co, už je komentář dost dlouhej?
listopad 20, 2007 15:01
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]