O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

PŘEPADENÍ V KOUPELNĚ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 říjen 2007

To se tak občas semele, že se člověku přihodí hrůzostrašná věc, na kterou hned tak nezapomene. Asi by  tohle bylo něco pro Krimi live (pokud by to ještě běželo) a pokud by se to vůbec dalo zachytit... Nevím nevím, jestli si umíte představit, co byste asi dělali vy - v podobné situaci. No, někoho by třeba i trefil šlak, jak se říká...

 

 

 

 

 

    

 

     Potkal jsem dneska v parku paní architektovou, pejskařku, a ona mi vyprávěla:

 

 

  

     víte, co se mi v létě příšernýho stalo?

 

     S votevřenou hubou na ni koukám a že nevim. No bylo krásně, tak jsem si šla lehnout na zahradu (bydlí v krásný vilce), ale bylo mi za chvíli vedro, tak jsem se šla do koupelny (v suterénu) osprchnout. Fajn, ospršila jsem se - a když se utírám, tak najednou vidím - jak se po podlaze plazí had! červeno-černej s bílejma proužkama! Já vám začala ječet....  řvu na starýho, ale ten zrovna čuměl na bednu, na Formuli 1.

    

     Ježíši, já tam řvala asi půl hodiny, stála ve vaně, byla sem ouplně v p*deli... občas se na mě ta zmije jukla, jako že se zvedla! ona jí  koukala hlavička přes okraj vany!!!  Neumíte si představit ten horor !!! (paní se ještě klepe doteďka). No, nakonec ji architekt přeci jen uslyšel, nejprve hodil sobě i jí holiny a zavolal policajty.

 

     Přijela super zásahová jednotka vo šesti chlapech, mezi tím zmije zalezla pod skříň a tak všichni jen čuměli na ječící (už v plavkách) paní architektovou, stojící v holinách ve vaně. Později se tam ještě dastavili dva pochůzkáři, aby jim něco neuteklo. Poté zavolali do ZOO, a asi za hodinu přijely dvě ženský, čuměly chvíli pod tu skříň a nakonec tu miloučkou zmiji chytily holejma rukama. No a to si myslíte, že tohle se dá vidět jen v televizi... Ta zmije prý patřila nějakýmu klukovi, kterej bydlí u Barborky. Naštěstí nebyla prej jedovatá, ale tomu moc nevěřím, asi chtěli paní architektovou uklidnit, aby nepodala na něj žalobu.

 

Franta Bouška

P.S. Tak tady vidite, co se stává dole v Bronxu Ústí, na Střekově by se to určitě nestalo. Jo, nebyla to nakonec "zmije korálková", jak si všichni mysleli, ale extrovní užofka korálovka, která uškrtí maximálně myš.

 


PRO ZAJÍMAVOST:

 

Hlavní znaky: Díky křiklavému zbarvení je tato korálovka snadno rozpoznatelná.Bílé proužky,které jsou vždy kompletní,se střídají s červenými,které mohou být občas směrem ke hřbetu zúžené,zatímco černé prstence se zde naopak rozšiřují a někdy dokonce vytvářejí černou středovou hřbetní linii.Červené proužky postrádají černá zakončení,která jsou typická pro většinu korálovek s podobným vzorem. Čenich je vždy bílý narozdíl od Kalifornské korálovky.

Důležitá data:


Druh :    Lampropeltis Pyromelana Infralabialis
Čeleď : Colubridae
Prostředí : Křoviny a jehličnaté lesy na skalnatých úbočích hor,často v blízkosti vody
Rozmnožování : Klade protáhlá vajíčka ve snůšce 2-8 vajec
Potrava : Ještěrky,menší hadi a hlodavci
Délka : Do jednoho metru

 

 


 

Komentáře (18)add feed
... : bb
mne by klepla pepka a bylo by po mně
to je má noční můra - had ve sprše, had v posteli
nadosmrti největší z patriotů, nelze nemilovat zem, kde žije jen zmije obecná
i tak, než vlezu do holin, obrátím a vyklepu, co kdyby se tam schoval nějaký malý chřestýš, nebo aspoň sklípkan, že
říjen 29, 2007 22:52
je nadherna : Jasmina
Tu bych si vzala do postele,fakt. smilies/smiley.gif
říjen 30, 2007 00:09
hada bych nějak vydýchala : alena tečkovaná
ale kdyby někomu co mé koupelny zdrhl slípkan - nebo jak se jmenuje ta hnusná potvora, co je veliká jako talíř a co ji lidi doma chovaj - tak to by bylo asi to poslední, co bych v životě viděla.
říjen 30, 2007 05:07
no jo : mura
znama vec, ze koralovka (uzovka) se prave maskuje zbarvenim podobne jako koralovec (potvora jedovata), aby si nepritel spletl a nesezral ji smilies/grin.gif . ale ty prouzky se jinak stridaji.

jinak nevim, jak moc raritni je v chovech v USA, ale v CR se chova velmi bezne, maji ji v kazdem zverimexu a neni ani nijak zvlast draha.
říjen 30, 2007 07:51
no fuj... : Míška
fakt do postele Jasmino? Z ničeho nemám větší hrůzu než hadů. Vůbec nejde o to, jetli je jedovatý nebo ne. Umřela bych tak jako tak. Brrrrrrrr
říjen 30, 2007 07:57
... : MM
Chicht - mám doma jak korálovku, tak sklípkana smilies/grin.gif
říjen 30, 2007 08:19
tak už vím : alena tečkovaná
ke komu v žádném případě nesmím na návštěvu smilies/grin.gif
říjen 30, 2007 08:20
had je krásnej, ale to je zrovna živočich, : ivanka
kterého mám nejraději na fotce :-)
To je hrozný, když takhle někomu něco uteče. U nás v domě utekli křečci, to si neumíte představit, to rodeo - všichni si mysleli, že jsou v paneláku myši (než se kluk, co mu zdrhli) přiznal.
říjen 30, 2007 09:01
Aleno T, : Míša šíša
he-he-he, nejen že jsme obě "letní typy" a obě milujeme kočenky, ale tady vidím další podobnost: had mi nic nedělá, ovšem pavouka viděti = po smrti býti smilies/grin.gif smilies/grin.gif
říjen 30, 2007 09:08
Vyprávěla mi sestra : Zdena
jak se jim na vsi cpe do baráku ropucha. Zvláštní, před pavoukem prchá za strašného řevu, ale ropuchu sice do ruky nevezme, ale namete na lopatku a vyhodí na zahradu. Za čas se zase na verandě potkají. A tak jednou kouká, zase si to po verandě hopkuje žába, přihopkuje ke dveřím do špajzu, otočí se k nim zadkem a náhle zmizí. Ta žába se protáhla sotva centimetrovou škvírou pod dveřma. A zase samozřejmě lopatka a transport na zahradu. To nám říkala jen tak mimochodem, kdybysme ji náhodou potkaly, až půjdeme na záchod, protože Jiřina(další sestra) by v tomhle případě, pokud by přežila hupsla na mrazák a tam by bez dechu seděla, dokud žába nezmizí, nebo ji někdo nevysvobodí.
smilies/grin.gif
říjen 30, 2007 10:43
... : MM
Kočky mám taky - dokonce tři smilies/wink.gif
říjen 30, 2007 10:51
No, my jsme jednou "chovali" pavouka Pepíka... : d@niela
Bydleli jsme tehdy v baráku v Černošicích, a jednou jsem našla u dětí v pokoji nahoře v rohu pavučinu i s pavoukem. Děti ho vehementně bránily a dokonce mu chytaly mouchy. To trvalo docela dost dlouho. Chudák Pepík ale nepřežil jejich snahy o pavoučí rozmnožování: nevím už, čí byl ten inteligentní nápad: chytly nějakého dalšího babouka, šouply oba do jedné velké sklenice (viděly, že nějak podobně se to dělá s králíkama) a myslely, že budou mít malý pavoučky.
Bohužel, druhý den byla ve sklenici skrumáž pavoučích noh a dalších jednotlivých dílů. Tak buď byl sex moc bouřlivý, ale rozhodně byl vražedný. Nepřežil to ani jeden.
Konečně jsem mohla pavučinu smést.

říjen 30, 2007 10:57
... : bb
danielo - kdybych dala na svého ochránce zvířat, tak taky obrosteme pavučinama a snídat budeme s hroznýšem smilies/smiley.gif

mura - spatřím-li hada, nemám čas počítat proužky ! :-) a kdyby byl čas, nebude čím, hada naživo zblízka viděti rovná se bez mozku býti
říjen 30, 2007 11:31
hadi mi nevadí, ani nic jiného, : Inka
ale stačí když vlítne večer do pokoje velká chlupatá můra a zatřepe se okolo mě, fuj a mám amok raz dva.
říjen 30, 2007 12:14
ja mivam zastavu srdce : mura
kdyz plavu v rybnice a neco studeneho se o me otre smilies/shocked.gif
říjen 31, 2007 08:31
jo sok : Jasmina
to je neco jinyho,to se leknu i te mury,ktera zavrci u ucha. To se mi stalo jednou v noci,sedim u pocitace,neco ctu,vsude ticho a najednou u ucha vrrrr. Bylo to na zastavu srdce. smilies/grin.gif Lekla bych se i hada v momente prekvapeni,to jo ale jen proto ze v tom momente bych nevedela s kym mam tu cest. To se mi stalo v Italii,sla jsem po silnici a na zdi cerny had cca metr dvacet. Okukovala jsem ho a projel kamion a vzdusnym pytlem ho shodil ze zdi rovnou k mym noham a ja jsem uplne zcepenela. Ale jinak mam hady rada,k jesterum nemam takovy vztah ale jsou zase velmi zajimavi. Pavouci mi doma nevadej,zasadne je nezabijim. Jenze ted diky klimatu se do nasich kraju stehuji pavouci z jihu a z vychodu...jedovati.Hlavne pozor na tygrovane pavouky. Je zvlastni ze nekteri lide maji tyhle fobie. Mysi,zaby-jsou roztomile preci. Ja sice nemam fobii z niceho ale napr. svabi jsou mi hodne neprijemni,fuj! Jednou u kamaradky jsem otevrela skrinku abych si vzala sklenici a v ten moment vyjelo proti mne snad 20 svabu-uplne jak v hororovem filmu. tak to byl hnus.
říjen 31, 2007 12:18
... : Lidka
Něco podobného se stalo u nás o posledních volbách. Had se plazil u laviček nedaleko městského úřadu, tak lidé zavolali městskou policii. Ti jsou zařízeni na odchyt psů, ale hada se báli. Tak sháněli někoho, kdo se v hadech vyzná a pomůže jim. Mezitím se kolem shromáždil dav čumilů, jedni tvrdili, že je to zmije korálková - děsně jedovatá, druzí tvrdili, že je to ještě exotičtější potvora a jedovatější než kyanid. Nikdo se k odchytu neměl, až jeden úředník se na toho hada vrhnul a holýma rukama ho začal cpát do kufru auta. Had se zmítal, úředník se zmítal a dav čumilů se taky zmítal (aby lépe viděl). Had úředníka samozřejmě kousnul. V nemocnici žádné sérum neměli a nevěděli ani, jaké mají shánět, protože se pořád nevědělo, co je to za hada. Mezitím se dav čumilů rozběhl k počítačům a encyklopediím a za chvilku už na úřad běhali lidé s obrázky různých hadů a časy, za kolik asi minut dojde k napínavé smrti. A had byl pořád v kufru. Smrt se nekonala ani ze dvě hodiny, ani za čtyři hodiny, tak policisté hada opatně z auta vysvobodili (už ho to v kufru nebavilo, tak se protáhl na přístrojovou desku). Vyfotili ho a fotky poslali nějakému expertovi do Prahy. Ten se jim ozval až druhý den (mezitím se uředník rozloučil s celou rodinou a mohutně zapíjel čekání na smrt s kamarády). Expert napsal, že fotky jsou nekvalitní, že z toho nic nepozná, ale že když dotyčný ještě neumřel, tak to asi bude užovka. Úředník už nezapíjel čekání na smrt, ale znovuzrození. K ránu ho odvezli opět do nemocnice, tentokrát s otravou alkoholem. Přežil to.
listopad 03, 2007 10:02
Přepadení i od miláčka :-) : KITI
Při vykonávání stereotypních činností většinou odpojím část mozku a tuto volnou kapacitu používám k přehrávání multimédií. Takže náš oblíbený koupelnový horůrek spočívá v tom, že v podřepu v noční košilce vybírám bobíky své kóšišky, v hlavě mi zní Led Zeppelin, plánuji vánoční dárky a vtom mi na zádech přistane v plné rychlosti čtyřkilová chlupatá tygřice, která se pěkně zadrápkuje. Nevím, proč s tím naše kočka začala, ale díky ní jsem se naučila být stále ve střehu a chránit si hřbet podél zdi. Myslím, že mi tato schopnost pomůže přežít i v džungli dnešních měst, takže bychom vlastně měli zvířátkům poděkovat ;-)
listopad 03, 2007 19:49
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]