O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MANUÁL NA CHOV VZÁCNÉ ZVĚŘE PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 říjen 2007

Dostala jsem od „Polárky z Yukonu" roztomilý textík, takovou internetovou poezii. Věřím, že se vám následující návod "Jak chovat muže", dozajista zalíbí. I když věřím, že to není dnes zdaleka tak bezproblémové, jako za časů našich maminek a babiček. Vyvstává dokonce otázka, jestli se chov muže v dnešních časech vůbec vyplácí...

 

 

 

 

 

 

§ 1 - Základní vlastnosti muže

 

     Chovaný exemplář by měl splňovat aspoň dva z těchto předpokladů:

  • musí být užitečný (tj. zručný, šikovný a snaživý v domácnosti a v posteli)
  • musí být pohledný (tj. jeho vzhled by neměl vzbuzovat lítost a soustrast)

Výše jmenované vlastnosti nemusí platit v případě, že platí §2.

 

§ 2 - Je bohatý !!!!!!!!!!!

 

§ 3 - Výběr muže

 

     Jeho pořízení a chov si rozumně rozvažte, dopřejte si dostatek času na výběr vhodného exempláře a nechte se přesvědčit o jeho skutečných přednostech a schopnostech. Zvažte skutečnost, že muž má tendence ukazovat se z té lepší strany, což je často následováno návratem k původnímu stavu. Skryté vady a neduhy se objevují až po delší době a proto také počet odložených mužů narůstá. Mnohé exempláře pak bloudí bezcílně po okolí nebo hledají útočiště u nových majitelek.

 

 

     Doporučuje se pořídit si už vycvičeného muže (viz §5). Exempláře nabízené v secondhandech jsou často velmi výhodným řešením, neboť již mají osvojené žádoucí návyky. V případě již vícekrát použitých exemplářů je ovšem varování víc než na místě. Pokud totiž byli chováni na mnohých místech a u mnohých žen, mají sklony k krátkodobým výpadkům paměti, takže si čas od času nedokáží vzpomenout na svůj domov ani na svoji majitelku.

 

 

§ 4 - Krmení

 

Muž je ve své podstatě všežravec. Kvůli vyrovnané stravě se doporučuje občas vystřídat konzervy čerstvou zeleninou. Alkohol by neměl být striktně zakázán, pokud ho konzumuje ve společnosti svých kamarádů. Muži je možno dopřát v přiměřeném množství i sladkosti. Pozor na přežírání !!! Obézním mužům rapidně klesá pohyblivost a tím jejich výkonnost v posteli a domácnosti.

 

 § 5 - Chov

 

Co se týče ubytování, je muž relativně nenáročný. Všeobecně mu stačí televizor (dálkové ovládání je nevyhnutelné) a postel. Televizor je možno nahradit počítačem. Není dobré ho na celý den zavírat, mohlo by to vést k depresivním stavům, odmítání stravy a posléze k úhynu. Na pravidelný přívod kyslíku a udržení přiměřené pohyblivosti se osvědčila práce na zahradě. Kromě toho je dobré vzít ho jedenkrát denně mezi lidi, aby měl výběh.

 

§ 6 - Péče

 

Dohlédněte na to, aby se aspoň jedenkrát denně umyl a jedenkrát za dva měsíce navštívil holiče. Aby se vyhnul poranění, občas mu ostříhejte nehty. Velmi důležité je dohlédnout na to, aby si pravidelně měnil spodní prádlo.

 

 

§ 7 - Choroby

 

Muž má od přírody sklon k dramatizování a přehánění. Dispozice k hypochondrii je mu vrozená. Nezapomínejte: při prochlazení obyčejná kombinace postel a čaj úplně postačí! Upřímné politování nemocného může proces ozdravění výrazně prodloužit. Někteří muži mají bohužel sklon k vypadávání vlasů. Jelikož to neovlivňuje jejich kondici, není třeba se tím zvlášť zaobírat.

 

§ 8 - Výcvik

 

Muž zkrotne velmi rychle, když se s ním správně zachází. Běžné povely k noze, dones, pohov, ovládají ti bystřejší již po několika hodinách výcviku. Nezapomeňte na pravidelnost. V případě, že se do výcviku hodlá zapojit i tchýně, je nutno určit jasná pravidla.

 

§ 9 - Rozmnožování

 

Muži jsou plodní celý rok a podle toho se chovají. V souvislosti s tím je touha muže po dítěti většinou neuvážená a předčasná. Často je pro něj jen účelem, který světí prostředky. Doporučuje se zapůjčit si od rodiny nebo známých pár dětí a tak nejlépe prověřit jeho otcovské schopnosti.

 

 

 

Závěr

 

Obecně je nutno připomenout,

že chov muže je náročnější než chov akvarijních rybiček,

želv či křečků.

Je srovnatelný

s chovem psů, koček či jiných větších

savců.

 

 

 

Komentáře (14)add feed
Doplnil bych : toulavej
§ 10 – většina mužů bílé rasy je schopna a ochotna PRACOVAT, tedy docházet pravidelně do zaměstnání a tím pádem tak VYDĚLÁVAT pro majitelku tolik potřebné peníze. Je ovšem nutno zajistit jejich posílání na pro ženu DOSTUPNÝ bankovní účet.

§ 11 - Někteří muži dokonce umí i BAVIT, tj. skládat písně, psát knihy, vytvářet filmy, tedy činnosti, se kterými má většina žen jisté problémy ať už z nedostatku času či inspirace. Někteří muži rovněž umí i VYNALÉZAT věci na uspokojení žen, tj. např. určovat MÓDU obuvi, odívání, účesů, líčení, nebo mašinky jako fén na vlasy, žehlička na vlasy, nastavování vlasů, jejich barevné odstíny apod. Toto platí také pro další části ženského těla i duše . . .

Protože se traduje, že většina mužů jsou tzv. „křehké nádoby“, doporučuje se s nimi zacházet s ohledem na výše zmíněné v rukavičkách. MĚLO BY SE VÁM TO V BUDOUCNU VYPLATIT – pakliže jste provedly správný výběr dle § 3 . . .

říjen 23, 2007 14:16
už jen dodatek :-) : toulavej
Většina mužů má dostatečně velkou sílu - např. na přenášení těžkých předmětů ( možno využít při stěhování nábytku, stavbě domu, zemědělských pracích apod. nebo i na nošení majitelky na rukou . . . )

Prakticky VŠICHNI muži mají zajímavou vlastnost orientace v mapách a ovládají rovněž jak běžné couvání autem, tak i do mezery v řadě za sebou stojících vozidel, což je obzvláště - vzhledem k jejich ostatním schopnostem - pozoruhodné. Tyto vlastnosti lze vhodně využít při CESTOVÁNÍ, pakliže majitelka je přesvědčena o dostatečné „věrnosti“ chovaného exempláře, tedy, že jej může s sebou vzít na výlet a tento jí při první vhodné příležitosti nezdrhne, pustí-li ho se řetězu . . .

říjen 23, 2007 16:54
Toulavej : Polarka
tak to je naadherny!!!!!!!!")))))) To jsem si k tomu doplnila. Vidis...neni nad spravny vyber. predstav si ze nektera takhle s laskou chovana individua jsou schopny na majitelku vztahnout ruku, pripadne ji odmitnout davat penize ktere ji pravem nalezi....Jojo toulavej....to bys nekdy neveril co se ve svete deje.
Jo mimochodem ty jsi takovej zcestovalej, muzu se te na neco zeptat? Jeden takovy chovany muz docela schopny (muj manzel) pusteny na velmi dlouhem voditku mel zaplacenou letenku s Condorem (Praha-Whitehorse) prislo potvrzeni o zaplaceni a vsechno. Jenze na letisti pri odbavovani mu rekli, ze jeho letenka neni zaplacena a nevymluvil jim to. Takze neodletel. Pak mu rekli, ze to byla komunikacni chyba mezi Condorem a Lufthansou takze mu dali letenku na dalsi den. Jenze ta je uz s pristanim ve Vancouveru, tahanim zavazadel.....cekanim na dalsi let, nehlede na dalsi problemy se spoustou veci.
Kdybys byl na jeho miste.....zadal bys nejake odskodne?
Pokusil by ses na jeho miste dostat nejake odskodne?
říjen 23, 2007 17:50
Polarko, : Ceskymo
chtej mluvit se superwiserem a rvi! Aspon tady to platismilies/smiley.gif Jsem si docela jista, ze ti (vam) odskodny naky navrhnou sami, kdyby chteli bejt tvrdohlavi, tak pohroz tiskem.

Toulavej - beres veci s humorem a nadhledem, to je parada!!! smilies/cheesy.gif
říjen 23, 2007 19:04
a pak ze : Jasmina
vladnou muzi smilies/shocked.gif smilies/cheesy.gif
říjen 23, 2007 22:58
Jasmi, : Ceskymo
znas to uslovi - muzskej je ta hlava, zenska je krk... smilies/grin.gif
říjen 23, 2007 23:53
jo Ceskymo- : alena tečkovaná
ale víš, jak je ta hlava těžká? smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
říjen 24, 2007 08:23
alena tečkovaná : Jasmina
jojo my to vime smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
říjen 24, 2007 10:47
já jsem na hlavy specialista : toulavej
a tak vím, že těžkejch hlav (plnejch skvělých nápadů) moc není. Většina hlav je lehkých, protože v nich toho moc není co by stálo za zmínku. A jsou-li úplně prázné, jsou lehké a zjistí se to lehce poklepáním . . .
říjen 24, 2007 13:28
Polárko, : toulavej
já jsem moc línej na nejisté několikaleté vymáhání něčeho, na co bys měla asi v Kanadě nárok nebo v Americe, co ale ještě dlouho nebude platit v Čechách. A vymáhat to ještě přes oceán je další mínus. Ovšem za zeptání nic nedáš, mě napadla tahle adresa : www.spotrebitele.info.
Je to sdružení obrany spotřebitelů a tam by vám mohli v poradně poradit, jestli máte šanci a kam se obrátit. Někde jsem nedávno zaslechl, že tak max do 3 měsíců se musí podat stížnost, jinak to propadne, ale nevím přesně. To byste mohli vymailovat i z Yukonu. Jinak bych se mohl zeptat i já, když budeš chtít.

Ještě dotaz - 10. června, už se dá tam u vás nebo vedle na Aljašce v pohodě cestovat, tedy je slušné počasí, nejsou ještě komáři, medvědi už nejsou tak po zimě vyhládlí, tak nepronásledují hned každého toulajícího se turistu ? Nebo je to na příjezd ještě brzo ? Nebo se dá přijet i dříve ? V té době tam už příští rok asi nebudete, co.
říjen 24, 2007 16:32
Toulavej : Polarka
a kde bysme byli? 10 cervna je OK, prakticky je OK od konce dubna. Medvedi te nechaji na pokoji, kdyz jim nebudes brat miminka jako suvenyr z Yukonusmilies/smiley.gif Akorat nezapomen ze neni zadne spojeni do Dawsonu, jednom stopem. A dej nam vedet kdy prijedes. Lososi jdou od poloviny cervence. Jo jinak tas aerolinka rika ze je to naprosto jeji chyba!
říjen 24, 2007 21:42
Polárko, někde jsi psala, že příští rok letíte do Čech přes léto. : toulavej
Já cestuju autem, tak nepotřebuju autobus ani stopovat. Prý je špatná cesta od hranic Yukonu z Dawsonu na Aljašku na Aljašce.
Takže problém z letenkou už je v řešení ? Nevím, jestli to kompenzuje přímo letecká společnost, nebo to musí jít přes cestovku, prodejce letenky. Lufthansa je solidní společnost, tam si myslím, že byste se mohli domluvit. No kdybyste něco potřebovali vyřídit tady z Čech, dej vědět. Konec dubna mě potěšil, jen se ještě nedá courat moc vysoko po horách v Americe nebo v BC. Díky.
říjen 25, 2007 14:31
Toulavej : Polarka
budu tady vetsinu leta. Rozhodne na jare ano. Jinak na konci dubna nebo na zacatku kvetna rozmrza reka Yukon a to je tak nejak oficialni letosmilies/smiley.gif
No a cesta na Aljasku odsud neni spatna, je neuveritelne scenicka,to se neda ani slovama popsat. Jmenuje Top of the world hwy, tak to ti nejakou predstavu. Silnice na vrcholu sveta. Je to sice dirt road ale udrzovana. Jinak ale kdyz uz tady budes tak bych ti doporucila se kouknout na Dampster hwy, Ogilvie mountains a severni polarni kruh. Taky dirt road (gravel)to jsou tady vsechny cesty krome Klondike hwy. No na ty hory o neco pozdeji, jasnesmilies/smiley.gif V reseni jeste neni nic protoze manzel dorazil vcera teprve do Whitehosu. No ale uvidime.Letenku kupoval pres internet takze ji nemel bohuzel sebou a nenapadlo ho si ji vytisknoutsmilies/sad.gif

říjen 25, 2007 18:49
"ach ty ženy" : Jindra
Po přečtení výše uvedeného mám pocit, že bylo dobré být ženou.

Mohl bych se pak bez obav vrhnout jako kondor z vysokého skaliska, nebo se na volné trati Praha-Ostrava pokusit zastavit Pendolíno...
smilies/grin.gif
říjen 07, 2008 17:36
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]