O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MÁME DOMA VEVERKU, MÁ REZAVOU ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 březen 2015
Přejít na obsah
MÁME DOMA VEVERKU, MÁ REZAVOU ...
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Máme doma veverky. Máme totiž veverky rádi. Musíme. Před asi deseti lety jsme vedli krutou válku s veverkama, protože díky jejich akrobatickým schopnostem bylo absolutně nemožné mít plné krmítko pro ptáky. Během hodiny bylo v lepším případě vysypané (v horším někde na zemi s překousanou šňůrou či rozhlodanou střechou).

 

 

 

 

 

 

 

Vyzkoušeli jsme snad všechny možnosti zabezpečení krmítka pro ptáčky, ale jakmile jsem zjistila veverčí skákací/létací/šplhací možnosti, uvědomila jsem si, že to je předem prohraný boj.

 

 

  

 

Jo, asi by to zabezpečit nějak šlo. Jsou v prodeji krmítka, kam se prý veverka nedostane, ale ta jsou opravdu hnusná. A taky, kdybych si doprostřed zahrady zapíchla tyč – ovšem nesmí být v blízkosti cca dvou metrů nic, z čeho by se dalo na ni skočit - tak by to snad možná šlo.


 

Ale já přišla na daleko lepší řešení: budu mít veverky ráda. A tak mám už na zahradě jejich tři krmítka a chundelatí hlodavci dostávají jména. Za odměnu si v naší borovici postavily hnízdo a teď už pátým rokem čekáme mladé. Pepa je totiž zase těhotnej.

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]