O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

PRAŽSKÉ TOULKY - MALEŠICE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 únor 2015
Přejít na obsah
PRAŽSKÉ TOULKY - MALEŠICE
Strana 2
Strana 3
Dnes nepůjdeme obdivovat žádné starobylé památky, ale podíváme se do jedné ze tří pražských botanických zahrad. Botanickou zahradu Na Slupi nebo v Troji zná většina lidí, ale podstatně méně je známa třetí botanická zahrada v Malešicích.

 

 

 

 

 

 

A to je myslím velká škoda, protože je opravdu na co se dívat. Hlavně rostliny ve sklenících jsou úžasné a leckdy obrovské rozměry toho, co tu vypěstují, vyráží doslova dech. 


Jak do Malešic? Nejdříve metrem B do stanice Vysočanská, odtud autobuse, 177 a vystoupit ve stanici Pod Táborem na Českobrodské ulici. Asi po dvaceti metrech od autobusové zastávky zahnout z Českobrodské vpravo, a po 5 minutách jsme na místě. Protože to ovšem ze Smíchova, kde jsme byli na obědě, byla docela štreka, cestu zpátky naše tříčlenné dámské složení zvolilo tramvají – ze zastávky Pod Táborem opět busem 177, výstup na zastávce Spojovací.

 

 

 


 

 

 

Zde je konečná tramvajová smyčka, přestup na tramvaj 9 - směr Motol. Měla jsem navíc tak možnost vidět z okna tramvaje v rychlosti i Žižkov, který tedy vůbec neznám, zatímco moje dvě společnice vesele brebentily. U Hlavního nádraží mne  zaujal Gočárův kubistický novinový stánek, rarita.

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]