O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KRKONOŠSKÝ KONEC ROKU PDF Tisk E-mail
Středa, 14 leden 2015
Přejít na obsah
KRKONOŠSKÝ KONEC ROKU
Strana 2
Strana 3

Silvestr a Nový rok je už pár týdnů za námi, ale zvu vás, abyste se vrátili se mnou pár dnů zpět. Den před Silvestrem se v Janských Lázních/Svobodě n. Úpou uskutečnil zajímavý pochod s loučemi do Krakonošovy Muchomůrky-Farmaparku. Jsou to tak tři-čtyři roky zpátky, kdy si parta kolem Výtvarné dílny Bosorka z Janských Lázní řekla, proč slavit jenom Silvestr, když si můžou užít každý den - z těch posledních v roce. 


  

 

 

 

 

 

 

     Ano, právě tak vnikla akce „Poslední týden v roce". Již po vánočních svátcích se každý den něco děje, pořádají se různé koncerty, noční lanový park, sjezd na saních z Černé hory, maškarní karneval na lyžích, večerní lyžařské závody, diskotéky a další.

 

 

 

 

     Ale chtěl bych se vrátit k onomu pochodu a trochu víc vám o něm napsat a hlavně i ukázat!  Sraz byl, jako vždy, nedaleko penzionu Lesní dům. Odtud se vycházelo už se zapálenými loučemi. Pochod se ubíral lesní cestou směrem na Duncan a dále do prostoru Krakonošovy Muchomůrky-Farmaparku ke Krakonošovu domečku.

 

 

 

 


 

 

 

     Našim čtenářům Kudlanky jistě neuniklo,

že právě v tomto prostoru se v létě právě uplynulého roku uskutečnil  „Krkonošský sekáč"

- závod v sekání kosou.

 

 


 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]