O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

TÁTA SE NEMŮŽE STÝKAT S DĚTMI? PDF Tisk E-mail
Středa, 17 prosinec 2014
Dobrý den, chtěla jsem poprosit o radu s následujícím problémem: přítel rázně platí vyživovací alimenty na dvě nezletilé děti. Bývalá exmanželka ale ani jedno dítě nechce pouštět k přítelovi a ten se samozřejmě tímto problémem velice trápí. Chtěla jsem se poptat, zda se dá odvolat ohledně placení výživného na tyto dvě nezletilé děti.

 

 

 

      to z důvodu, že je nemá ani na chvíli ve své peči a vůbec je nemůže vídat.

 

Děkuji, ŠÁRKA

 

 

 

O D P O V Ě Ď :

 

 

Milá Šárko,

 

    chápu, že mu nějak chceš pomoci, ale jdeš na to špatným směrem... Tím, že jim táta přestane posílat výživné, se nic nevyřeší. Děti prostě jíst potřebují, stejně tak se oblékat, atd. atd. A že mu je jejich máma neposílá? 

 

     Byl tvůj přítel řešit situaci na sociálce? Napsal ohledně toho na soud? To je způsob, co se dá dělat, ne přestat dětem posílat peníze. Protože to by "netrestal exmanželku", ale své děti. Nojo, tím, že se lidé rozvedou, nemohou děti "delete"....

 

d@niela

 

 

Komentáře (20)add feed
ježišmarjá, : mura1
to se zas sešly dotazy. ráno ta, co si plete dítě s tamagoči a teď zas tohle: "můj přítel se moc trápí, že nemůže vídat děti. kdyby přestal platit alimenty, moc by mu to v jeho trápení ulevilo".

tyto znaky opište IY OMG smilies/grin.gif
prosinec 17, 2014 20:53
muro : šídlo
přesně to jsem chtěla napsat taky smilies/cheesy.gif úplně vidím slečnin tok myšlenek: jak jen to udělat? když napíšu, že mi vadí, že platí na dítě, tak budu za sobeckou a neporaděj mi..už vím, napíšu, že se trápí, že mu je ta kráva nepučuje...to zabere, bude to vypadat že je dobrej táta, na to ty báby slyšej... smilies/cheesy.gif
prosinec 17, 2014 21:35
A nedá mi to, než opakovat ... : micka
... co jsem psala v minulém článku.

Jste připravená starat se každý druhý týden o dvě cizí děti? Ona totiž představa, že se pan otec o děti bude starat během té doby tak nějak celodenně, je mírně řečeno naivní. A že to nebude mít dopad na vás a vaše pohodlí, to je už úplně z úrovně sci-fi.
prosinec 17, 2014 23:21
by mě : Lenka1
zajímalo, proč se vždycky o tyhle záležitosti stará nextka. A ano, taky v tom vidím vychcanej záměr, jak se zbavit alíků.

To ten chlap není svéprávnej, nebo co? Nemyslíš, Šárko, že pokud by mu to vadilo, tak by si to řešil sám? Moc bych se nedivila, kdyby ten tvůj chlap o tomhle tvým dotazu neměl ani šajn.
Cituji:
Chtěla jsem se poptat, zda se dá odvolat ohledně placení výživného na tyto dvě nezletilé děti.

to z důvodu, že je nemá ani na chvíli ve své peči a vůbec je nemůže vídat.

Logika není zrovna tvojí silnou stránkou, že ne?
prosinec 18, 2014 07:54
Šárko, : Krakonoš
chceš udělat něco pro vlast, národ, svoje spoluvobčany, hladovějící na celým světě a životní prostředí? Jo? Tak prosimtě: Nikdy, vopakuju, nikdy už prosim nechoď k žádnejm volbám.
Děkuju. Rázně děkuju! smilies/grin.gif
prosinec 18, 2014 08:11
Šárko : mia I
to je nějaký nový pojem rázně platit alimenty smilies/grin.gif

Nedávno jsem viděla po delší době Poštu pro Tebe. Byl tam pán, který žil v manželství pouhé tři měsíce. Tvrdil, že ho manželka fyzicky napadla a tak se rozvedli. Paní už byla v jiném stavu a narodil se syn, kterého dotyčný do nynější doby neměl možnost vidět. Cca 24 let. Měl s sebou složku protokolů, obracel se ve své záležitosti i na Evropský soud. Pošťák navštívil dvě adresy a nikde kluka nezastihl. Patrně je syn mimo republiku. V reportáži zaujaly hlavně na adrese syna popsané vchodové dveře u bytu . Vždy otec psal na dveře datum a vzkaz - byl jsem tu, táta. Tvrdil, že se ho syn zmanipulovaný matkou zřejmě bojí. Na můj vkus ten pán jednal hlavně s těmi vzkazy dost okázale. Obyvatelé domu si možná klepali na čelo, těch vzkazů tam bylo nepočítaně. Ženil se podruhé, tak už trochu rozumu mít mohl s kým si pořídí potomka.

Chápu, že krev není voda a když táta platí, chce svoje dítě vídat. Ale dospělý člověk prostě musí nést důsledky svých činů Šárko.

Děti za osobní válku rodičů nemohou, ty ji musí snášet ať se jim to líbí nebo ne. A trestat je ještě nějakým snížením výživného je ve Tvé úvaze projev naprosté nezralosti.
prosinec 18, 2014 08:19
To je nic... : Espi1
moje známá, když napsala ex upozornění, že pokud řádně nebude platit (dlužil), tak se sejdou u soudu, dostala dopis od jeho stávající, že se taky může stát že se tam sejdou na určení otcovství, protože jí se nezdá ta ne/podoba smilies/grin.gif
I takové šárky chodí mezi námi smilies/tongue.gif
prosinec 18, 2014 10:58
Můj bývalý taky odešel za takovou jednou "Šárkou", : nikča
děti si brával pravidelně, vždy jsme se dohodli. Ale vše dělal on, staral se, vařil, atd. Zasáhlo to do pohodlí (jejího) jak se zde již výše psalo. A ještě hůř bylo, když rostli a začali víc a víc jíst, a že to byly dávky smilies/wink.gif A tak postupně si je brával tatínek čím dál míň, protože její komentáře mu zřejmě nestály za to, ale jak jsem viděla, ani ty děti.... Pak zapomněl na jejich svátky, narozeniny, úplně vyšumněl a když už pak ani na Vánoce, tak to mně fakt jako matku hodně "urazil", no kdybych ho měla po ruce, tak nevím... ale to je pryč, jejich vztahy taky, vůbec se nestýkají a ani si už nevzpomenou.
Tak hlavně, Šárko, měj na paměti, že takhle asi neeee... :-
prosinec 18, 2014 12:10
Me zarazi jen jedno, : Bara
jak Sarku vubec napadlo ptat se na takovou vec, kdyz zakony o rodine plati pro vsechny stejne! Navic kdyz jeji pritel je pokrevni otec deti, tak mu od placeni vyzivneho nepomuze ani svecena voda. 2x se podilel na vyrobe, nebo ona pocala z ducha svateho?
Sarko, Sarko, ze te hanba nefackuje!
prosinec 18, 2014 14:21
. : toulavej
Šárko, alimenty jsou určeny dětem, na jejich spotřebu. To, že s nimi nakládá jejich matka je proto, že nejsou děti plnoleté. Neposíláním, snížením alimentů, nepotrestáš jejich mámu, ale ty děti, které za nic nemohou. Přes děti si nemůžeš něco vynucovat na jejich mámě. Když si špatně vybereš . . .
prosinec 18, 2014 14:44
Milá Šárko, : mamča
je od Tebe moc hezké, že máš starost, aby se Tvůj přítel netrápil. Pokud podá na soud žádost o úpravu styku s dětmi, je dosti pravděpodobné, že mu soud určí, kdy a jak často se může se svými dětmi stýkat.
Jistě uvítáš, když u vás budou obě děti každý druhý víkend a půlku prázdnin. Sice zjistíš, že takové dítě (zvláště v pubertě) spotřebuje mnohonásobně větší sumu peněz, než kolik platí "rázně" Tvůj přítel "vyživovacích alimentů", ale hlavně, že se pak už nebude trápit.
Několik Tvých výrazů jsem možná zcela nepochopila, proto jsem je dala do uvozovek.
Jo, ještě taky nevím, co je to ta "bývalá exmanželka"... smilies/grin.gif
prosinec 18, 2014 18:11
...... : Nona
..... tedy mě dnes nejvíce zaráží, jaká jelita si to ti pánové vybírají za druhé či nastávající manželky!.... opravdu výkvět!
prosinec 18, 2014 19:56
Nono, to plyne z toho ... : micka
... čím pánové přemýšlejí při výběru. smilies/cheesy.gif
prosinec 18, 2014 23:21
Ano, : Sidon
to z důvodu, že je nemá ani na chvíli ve své peči a vůbec je nemůže vídat.


ještě chybí dotaz, jestli je to vůbec "směroplatné", jak říkala Máňa.

smilies/cheesy.gif
prosinec 19, 2014 06:15
že se nestydíte, : bb2
jsou vánoce a vy jste tak zlí. Tady Šárka se trápí, protože přítel se trápí, a vy takhle.
Šári, přečti si co radím pod "Nespravedlným placením", a jdi do toho. Hele, na Silvestra jsou všicni přiožralí, hodně se dá svést na nehodu. Ať se na nový rok už netrápíte.
prosinec 19, 2014 16:09
bb, poslyš... : micka
... nenavrhovala jsi před časem řešení obdobné situace stylem lineckého pečiva s arzénovou marmeládou (a nešetřit)??? ... vážně nevím, kdo to tehdy byl, ale styl velmi podobný... Zvlášť když je kolem jezírko.... pokud jste viděli film Univerzální uklizečka.

Jen by mne zajímalo, jestli to není tak nějak jako vyzývání k trestnému činu. Šárka by si pak mohla připadat jako pod nátlakem z tvojí strany. Tedy abyste neseděly v jedné cele. :-D
prosinec 19, 2014 17:09
bb, : Iris
ty jsi dnes v ráži smilies/grin.gif smilies/grin.gif
Kdo tě nezná, mohl by tě ještě vzít vážně.
V podobných případech já navrhuji: utopit...
prosinec 19, 2014 22:37
Šárko, : mamča
jestlipak už má Tvůj přítel připravené pro děti dárky k Vánocům ?
Tak šupky-dupky, rychle běžte nakoupit, zabalit a "bývalá exmanželka" ho jistě s dárky pro děti nevyžene.
prosinec 20, 2014 13:33
Šárko, : Ivča
taky by si mohl přítel zažádat o svěření dětí do své péče... Dnes jsou soudy vstřícné, třeba by mu to vyšlo a přestal by se trápit. A víš, o kolik by se zvedly vaše společné příjmy alimenty od bývalé exmanželky??? smilies/grin.gif Pouvažuj o tom.
prosinec 23, 2014 14:18
jsou tu taky tátové, co své děti milují a chtějí se jim věnovat : zaza
nemůžu pochopit jednostranné názory bývalek a jim podobných.. vůbec se zde nepřipouští, že tu jsou ti tátové, co své děti milují a ikdyž jsou od nich odděleni, mnohdy z viny matek,se o ně chtějí starat co nejlépe..exmanželky spoléhají na to, že mají u soudu větší zastání , mnohdy zfalšují události kolem dětí,viní otce z bůhvíčeho a světe div se, prochází jim to..tady je hlavní důvod ten, že otcové, kdy se ozvou, nejenže jim to není nic platné, ještě jim exmanželky dělají větší naschvály a víc jim brání ve styku s dětmi.

únor 16, 2015 22:43
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]