O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ROZVOD "PER HUBA" PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 říjen 2014
 Manžel si našel milenku a odstěhoval se k ní. Bydlí jen kousek od našeho domu a pravidelně si sem přijde na chvíli – tak hodinku, dvě - posedět a pak zase odejde. Doma neudělá vůbec nic, jen si tu třeba přečte noviny, pohraje si s dětmi,  na chodbě si popovídá s někým z domu a zase se vrátí k ní. 

 

 

 

 

     Prostě aby se dalo prokázat, že tu bydlí. Má tu i trvalý pobyt, pochopitelně. Podala jsem žádost o rozvod, nechala jsem si dát obě děti do své péče, ale on se odmítá dohodnout na vypořádání dohodou a mně se nechce čekat na rozvod bůhví jak dlouho.Takhle už to trvá skoro rok.

    

     Jedná se totiž o to, že ten byt byl před naším sňatkem našich, po svatbě jsme ho dostali a také nám na jeho reorganizaci největší částku (cca 80%) dali rodiče. A on si myslí, že si z toho minimálně půlku vezme.

 

     Jsme manželé 7,5 roku, dětem je 4 a 7. Můžete mi poradit, jak z toho?  

 

ALICE

 

 

 

 

Komentáře (3)add feed
Bude pro Tebe rozvod přínosný ? : mamča
Jestliže si manžel chodí pohrát s dětmi, zaveď do toho řád, abys měla čas pro sebe a svůj soukromý život. Pak Ti třeba čas do rozvodu nebude připadat tak dlouhý.
Zapoj ho do chodu rodiny aspoň co se dětí týče. Může je vodit a vyzvedávat ze školky (školy, kroužků), když se tak vehementně drží svého bývalého domova.
S majetkovým vyrovnáním poradit neumím, to by asi chtělo právníka. Škoda, že rodiče nepřepsali ten byt jen na Tebe. Ale možná mají výpisy z účtu, kdy vám posílali peníze na rekonstrukce, nebo faktury, které za vás hradili ?
říjen 02, 2014 12:43
na ty finance si najděte rozhodně právníka, : Olivie
a jeho zapoj.
Až příště přijde, seber se a zase ty vypadni. I kdybys si měla jít na ty dvě hodinky jen sednout na kafe ke kamarádce. A neboj, na každou svini se někde vaří voda!
říjen 03, 2014 12:11
Alice : kim
je to smůla, ale pokud jste dostali byt oba tak nárok na půlku má. Rodiče musí požádat o vrácení daru z důvodu ... a ten sepíše už právník. Ty by ses měla pokusit přesvědčit ex, aby svou půlku napsal na děti.
říjen 03, 2014 17:45
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]