O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ALIMENTY DOSPĚLÉMU - KAM POSÍLAT? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 červen 2014

Dobrý den. Syn dosáhl plnoletosti již před rokem a půl. Já jsem stále posílal alimenty jeho matce na účet, až do jeho maturity. Nyní nastupuje na vysokou školu. Musím nadále posílat alimenty jeho matce, nebo si musí syn zažádat sám? Děkuji za odpověď, MICHAL

 

 

O D P O V Ě Ď :

 

Milý Michale,

 

     je to zcela jednoduché - od osmnáctých narozenin posílejte výživné na adresu svého syna. Je už dospělým svéprávným občanem. Pokud je dá matce, na režii, kterou s ním má, nebo to rozfofruje, to je už jeho věc. Vy tím svou část povinností vůči němu máte splněnou. Ovšem pak si to s ním už musí vyřídit jeho maminka... :-)))

 

Srdečně zdravím,

d@niela

 

 

Komentáře (3)add feed
Daniel, : bb2
to jsi Michala asi moc nepotěšila, mám dojem, že doufal, že může přestat platit, neboť "si musí syn zažádat sám". A ty takhle :-)
červenec 01, 2014 20:41
..... : Nona
.... ano, Michale, po dosažení 18 let věku můžete alimenty posílat k rukám svého syna, nejlépe se s ním domluvit, aby si zřídil účet. Matka v tomto případě do toho nemá co mluvit. Pokud syn bydlí s ní, je už na jejich domluvě, jak bude syn přispívat do domácnosti.
červenec 02, 2014 08:21
... : bb2
po dosažení 18 let věku můžete alimenty posílat k rukám svého syna

Nejen že může, on přímo musí. Protože pokud mu je nepošle a jeho syn má s Michalem vztah jako bezproblémový mladý muž z jiného článku tady na Kudlance, a má takové vztahy i s matkou, může se stát, že syn Michala zažaluje o alimenty, které Michal poslal matce a ne jemu. Teoreticky tedy může nastat situace, že syn bude vymáhat soudně alimenty po Michalovi, který bude vymáhat alimenty, které poslal jeho matce.
smilies/grin.gif
červenec 02, 2014 10:45
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]