O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VÝŽIVNÉ PRO ZLETILOU PDF Tisk E-mail
Pátek, 25 duben 2014

Ahoj Danielo, rád bych se zeptal a nechal si poradit několik věcí. Přítelkyně má 17 letou dceru, v červenci jí bude 18. Bohužel přechází na jinou školu. Ta dcera se ptá, zda může požadovat od svého vlastního otce zvýšení alimentů, a zda tím zaniknou alimenty mamce (přítelkyni) nebo ne.

 

 

 

 

 

 

 

    A také, zda i alimenty, které vlastní otec posílá mamce, budou přesměrovány na ni nebo zůstanou mamce. Přítelkyně a dcera samozřejmě bydlí spolu. Nyní platí otec cca 4000,- Kč. Dcera se tedy ptá, o kolik je reálné navýšení v 18 letech, když dál bude pokračovat na studiu.

 

Děkuji,

VÁCLAV

 

 

 

 

Ahoj Václave,

 

      nevím, jestli jsem tomu dotazu úplně porozuměla... Takže nejprve to, co je stopro jasné. Ano, od 18 let dívčiny musí být výživné posíláno do jejích rukou, ne její mamce. 

 

     Nepochopila jsem možná otázku, týkající se alimentů pro její matku - ona také dostává od bývalého peníze? Ale asi se to týká jen toho adresování, ne? A ohledně výživného: pokud chce dcera dostávat víc, musí si podat žádost k soudu, který to výživné stanovil a musí svou žádost zdůvodnit...

 

       Záleží samozřejmě i na finančních možnostech otce... 

 

 

d@niela

 

 

 

Komentáře (0)add feed
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]