O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KDYŽ JÁ BYCH TAK MOC CHTĚLA CHLAPA... PDF Tisk E-mail
Středa, 05 únor 2014
Přejít na obsah
KDYŽ JÁ BYCH TAK MOC CHTĚLA CHLAPA...
Strana 2

 

 

 

 

 

 

      A tak se Helena před zrcadlem učila: jak stát, aby vypadala dobře nejen zepředu, jak používat ruce, aby jimi nešermovala, ale naopak využila jejich upravenosti a pěkný lak (měla půvabné malé ruce i nohy), doporučila jí, aby se při chůzi po ulici kolem výkladních skříní dívala do skel výkladů, jestli jde s půvabem dívky nebo razancí bodyguarda, či zda se neklátí jak dřevěný panáček Pinocchio.

 

      Pokud se jedná o oblečení, řekla jí babička, aby se vykašlala na všechny diktáty současné módy, ale vybrala si jedno dvě kompletní oblečení, tedy od sponky do vlasů až po vhodné punčocháče a boty. Oblečení, ve kterém se bude dobře cítit i vypadat. A v tom se prohlédla ze všech stran. A naučila se v něm přirozeně pohybovat, sedět, chodit. Protože, jak jí i nám všem mnohokrát zdůrazňovala, my se vidíme jen v tom zrcadélku v koupelně, případně v nějakém o něco větším, ale jen tak malinko a staticky. Kdežto svět se na nás dívá ze všech stran! Dívka s ideální postavou vypadá dobře v pytli od brambor, jakkoli pohozená, ale takových je pomálu, že.

 

       Během této „přípravné doby“, kdy Helča pro samé soustředění na výše uvedené úkoly ztratila z očí pohled hladového lovce štvoucího zvěř, kdy z ní přestalo vyzařovat: ať jsi, kdo jsi, pocem-honem!, si i spolupracovnice začaly všímat její proměny. Nebyla to přeměna černovlásky v blondýnu, nic razantního, ale bylo to zklidnění, zmírnění, zjemnění. (Co práce dalo naučit se milý, ale nepodbízivý úsměv!)

 

     A pak, když jednou řekla, že je tam ON, který by se jí moc moc líbil, a je volný a jak tedy na něj, babička poradila.

 

     "Chovej se k němu jako by byl ženská. To znamená - vynech jakékoli sexuální mámení, například „nenápadné“ otírání se ňadry, omračující parfémy,  to nezabere. Mile ho požádej o nějakou pomoc, o níž budeš vědět, že to zvládne levou zadní, stejně mile pak poděkuj, mile pochval a zase se stáhni. To je ta návnada, ze které nesmí být vidět udička!"

 

      Nebudu vás unavovat líčením celého onoho boje, ale dopadl pochopitelně úspěšně. Přesně podle už svrchu uvedeného návodu. Helena zabodovala. Zabodovala vlastně dvakrát: přestala nenávidět své tělo, dokázala „poznat a prodat“ své přednosti i vcítit se do potřeb toho druhého. Celá se rozjasnila, zněžněla. Nebyl to sice nakonec ten jediný a poslední, ale naučila se s ním být partnerem v opravdovém smyslu toho slova.

 

      Babička vždycky říkala, že na každý hrneček se najde poklička, což se dá vysvětlit i tak, že při troše šikovnosti každá svou rybu uloví. Jen přijít na správný manuál. A, milá kamarádky, na mužské je manuál děsně jednoduchý. Jen nesmíte být líné ho pořádně prostudovat. Ta nejjednodušší metoda, pokus - omyl, v tomhle případě může vybouchnout. Páni tvorstva totiž omyly v jednání s nimi málokdy tolerují...

 

d@niela

 

 

 

 

Komentáře (2)add feed
Dani : Justík
Krásně s nadsázkou napsáno...
únor 06, 2014 14:09
nádhera : Kamila
Je mi jasné, že jsi vytížená, ale prosila bych si něco takového častěji, děkuji!
únor 07, 2014 13:15
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy

 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]