O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JULIE LESCAUT ZASE ZASAHUJE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 září 2007

Když jsem minule spolu s čoklíkem vyzvedávala svou ségru (je na vozejku), přišla za mnou jedna malá holčička a povídá: "Slečno, já vám toho pejska pohlídám!" Řekla jsem jí, že raději ne, že by ji pejsek mohl sežrat jako vlk Karkulku. A ona: "Ale to je jen pohádka, já se nebojím!"

Tak jsem jí zmítajícího se čokla svěřila a šla v klidu odbavovat ségru. Ale průůůsšvih... Nějací haranti kamenem vylomili zámek u skříňky, ve které jsou nouzové vypínače zdvihací plošiny, a samozřejmě to rafinovaně vypli a zase zavřeli.

 

 

 

     Na první pohled to nebylo vidět, takže když se mi plošina na několik pokusů nezvedla, málem jsem dostala infarkt, ale stačilo jen uvolnit zablokovaný tlačítko a zase se to rozjelo. Mezitím  čokl řval jak na lesy a holčička s ním měla dost práce. Navíc se objevila jiná holčička s králíkem v náručí a čokl změnil chování - chtěl králíka ihned obsluhovat, jako by to bylo štěně.

  

     Řekla jsem holčičkám, že mám morčata, a ony hned jestli se můžou mrknout, že mají  doma taky morčata. Tak jsem je pozvala k sobě domů a předvedla jim morčata. Holčičky si je hned chňaply a jestli je nepotřebuju vyvenčit. Já že jo, dala jsem jim na ně i ohrádku a ony si pak přinesly i svá morčata, takže v jednu chvíli bylo v ohrádce asi pět morčat + králík. Holčičky se s tím zvěřincem uvelebily pod můj balkón a pořád na mě zvonily, ať si jdu s nima hrát ven. Tak jsem nakonec šla a vzala s sebou pár čokoládek. Na to jedna holčička: "Já mám dietu od čokolády, protože vážím 25 kilo." Chudera! Mohlo jí být sotva osm let a tlustá nebyla ani trošililinku.

 

     Nicméně jsem si s nima celý odpoledne hrála a bavilo mě to velice :-) 

 

Jedna z nich  mi pak nabonzovala jednoho malýho cigánka z domu, kterej systematicky blokuje tlačítka na zdvihací plošině a vůbec to zařízení všelijak poškozuje. Občas i ukradne nějakou oddělitelnou součástku a mamku pak může trefit šlak, protože to pak nefachčí. S informacemi tohoto druhu se musí zacházet velmi obezřetně, takže jsem se pro inspiraci koukla na Julie Lescaut a odpoledne šla toho malýho padoucha dopadnout.

 

     Nasadila jsem si ty nejčernější sluneční brýle, oblíkla pseoudomotorkářskou bundu a ségřiny pohorky (abych ho případně měla čím nakopnout). Když jsem se chystala k akci - chlapeček si nic netušíc venku pinkal balónem - dostala jsem velenápad vzít ještě malou kazetku do kamery. Chlapeček je ještě malej šolda, je mi maximálně po pás, takže jsem se ho nebála .-). Šla jsem (stále inspirována Julie Lescaut) až těsně k němu a povídám: "Tady na tý kazetě mám záznam o nepovoleném zásahu do zdvihací plošiny! Při poslední manipulaci tam policie ČR namontovala skrytou kameru. Jestli na to ještě jednou sáhneš, hned volám poldy a zavřou tě do pasťáku."

 

     Chlapeček se rozbulil, takže jsem to asi trochu přehnala, úplně se klepal. Abych ho uklidnila, řekla jsem: "Když do toho už nikdy nehrábneš, policajti se nic nedozví a já ti dám kokino." Šla jsem domů a z okna mu hodila oplatky.

Každopádně doufám, že už to fakt rozbíjet nebude. Obsese vyvolaná skrytou kamerou se odstraňuje dost těžko :-) 

 

Doufám, že mě  večer nepřijdou zmlátit jeho rodiče...

 

Rozinka

 

 

Komentáře (5)add feed
hezký, : kiwi
holka, máš smůlu, že máte v domě takové spolubydlící. To asi není zrovna jednoduchej život.
Myslím, že ses zachovala absolutně špičkově :-))). Prostě - když dětičky nevychovávají doma, musí je vychovávat ti ostatní.
držím ti palce.
září 03, 2007 15:23
nejde tu skřínku nějak líp zabezpečit? : ivanka
Ale s takovými sousedy v baráku to je asi dost zlý.
září 03, 2007 16:25
hele tohle na tyhle děšti paltí ze všeho nejvíc : AlenaT
když jsem učila na ZŠ Slapy, tak tam byl takovej grázlík, kterej systematicky mlátil malý děti. Tak jsem ho chňapla - dotáhla do třídy, seřadila jsem děti do fronty a řekla jsem, že každej, komu tenhle kluk nějak ublížil si do něj mlůže bouchnout, ale né do hlavy, jen přes zadek a přes záda ajen rukou. No něškterý děti se i tak bály a jen tak do něj ťukly - ale jiný ho praštily pořádně. Pak jsem kluka propustila s tím, že jestli se dovim, že sáhla na nějaký dítě, tak že si ho podám sama - a to teda nebude jen prstíčkem přes prdelku. Kluk zdrhnul, ale byl pokoj, do dneška se ke mě hlásí, uctivě mě zdraví - už je velkej, samozřejmě. Tuhle jsme se potkali u doktora, hzned se vymrštil ze židle a řekl, "Dobrý den, paní učitelko, prosím sedněte si." myslím že jsem jediná osobas na světě, komu říká "prosím a děkuji".No a šel do Motorestu na pivo. Když se vrátil, přinesl mi minerálku a brambůrky - protože musím mít určitě hlad. Vlastě to teda není zlej kluk, akorát nevychovanej. Kdyby měl rodiče, který by ho systematicky - byť za užití mírného násilí - přiváděli na správnou cestu - mohl z něj být slušnej člověk. No, třeba ještě bude....
září 03, 2007 18:09
... : bb
krása smilies/smiley.gif
září 03, 2007 18:18
bfhz : gggg
super film smilies/smiley.gif smilies/smiley.gif
březen 23, 2008 11:37
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]