O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ŠPATNÉ CHOVÁNÍ DCERKY PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 červen 2012

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda můžu požádat o snížení výživného z důvodu špatného přístupu dcery (15 let) k mé osobě. Dcera odmítá se se mnou stýkat (na popud matky) ,nereaguje ani na moje telefonáty, sms či emaily. Ozve se jen v případě, kdy potřebuje nějakou finanční hotovost. 

Děkuji za radu, JARMIL

 

 

 

 

O D P O V Ě Ď :

 

 

Milý Jarmile,

 

      věřím, že je vám to velmi líto,  pokud se dcerka nechová pěkně. Jak to trvá dlouho? Je to nová nebo déletrvající záležitost?

 

      A co prarodiče? Jak se chová k vašim rodičům? Případně dalším příbuzným z vaší strany? Jak dlouho jste rozvedeni? Není to všechno nějak ovlivněno vaším rozvodem? Nejspíš ano.  Ale - tak jí nic víc nedávejte jinak, než "z ruky do ruky" a při té příležitosti se pokuste s ní nějak rozumně promluvit. Pochopitelně, že to nesmí být tak, aby musela vyslechnout další tirádu na téma: "Maminka mně holt nemá ráda, takže nevěř všemu, co říká, je to úplně jinak, já jsem... atd. atd." To by asi taky neuspělo.

 

      Ještě jedno - máte rozsudek o tom, jak často a kdy se s dcerou máte stýkat? Zkusil jste se dceru nějak vyhletat a promluvit si s ní? Já vím, že je to těžké, když se odmítá sejít - ale: píšete, že se ozve jen v případě, že chce peníze. Pochopitelně - pravda je, že do doby zletilosti dítěte musí být soudně určený styk dodržován a nebo se musí znovu podat návrh na úpravu styku s nezletilým dítětem, kde bude záležet na rozhodnutí soudu, jak k přání dítěte bude přistupovat.

 

      Jinak - výživné vám z tohoto důvodu soud jistě nesníží, ale asi by bylo vhodné kontaktovat sociální pracovnici, případně soud a snažit se všechno nějak vyřešit.

  

      Jak vidíte, dal jste málo informací - když tak se ještě ozvěte, ano?

 

d@niela

 


   

Komentáře (26)add feed
Jarmile, ty humoristo:) : bb2
myslíš, že zlobivé děti méně jedí, chodí v zimě nalehko a celoročně vystačí s pantoflema na doma i na ven? Nemyslíš, že.
A domníváš se, že mít dceru doma, bylo by z ní růžové poupě, které by tě po ránu s písní na rtech na líci políbilo, po škole domácnost poklidilo a zvečera ti korýtko dlabalo? V 15 letech? Nedomníváš se, že. No tak, co řešíš? Její chování? no nejspíš není dokonalé, jak to tak bývá, ani ty jsi nebyl super syn, zeptej se svých rodičů :-) pokud nekrade, nefetuje, neprodává se a dokonce chodí do školy a možná ani nepropadá, jsi šťastný táta zdravé dcery smilies/smiley.gif
Pokud se chceš s dítětem víc vídat, víc s ním být, být součástí jeho života, zkus pro to něco dělat. Já vím, jsou to občas prevíti na zabití, nevděční, neví co mají, ničeho si neváží, všechno berou samozřejmě...Ale je to tvé dítě. Kdybys s ní žil v domácnosti, měl bys vítr v kapse furt.
Tohle miluju - ona se ke mně nechová pěkně, tak šup, urvat z výživného. To jako kdybys ji měl doma, tak by třeba týden nejedla, za trest? Bereš to z opačného konce.
Jarmile Jarmile, ty zlobivý taťko, týden bez večeře!
červen 04, 2012 04:57
n, řesně, jak říká bíbí..... : alena puntíkovaná
jak má ta holka poznat, že je pro tebe jediná na světě, že bys pro ni dokázal položit život - i zabít, že budeš radši hladovět...jen, aby ona nestrádala.....mně to z toho tvého příspěvku taky nen jasný.
červen 04, 2012 07:23
Jarmile, : Sinix
vidíš, tohle mě nenapadlo. smilies/grin.gif Ale je s tebou sranda, to se musí nechat. smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif

Požádat samozřejmě můžeš, ale 1) ti nevyhoví, 2) si u soudu a u sociálky utrhneš pořádnou ostudu. Takže bych to nedělal.
červen 04, 2012 08:08
Hahaha... : Vodoměrka
Jarmile, nic ve zlém... ale nechápu, co se divíš... v patnácti letech by se nejspíš stejně chová i ke své milující matce... jo, holt to už není, co bývalo v pěti, deseti letech...
smilies/wink.gif
červen 04, 2012 08:19
no, Jarmile, : alena puntíkovaná
jakejpak uberťák jsi býval asi ty. Co já vím, tak většina puberťáků považuje své rodiče za zaostalé a nesvéprávné bytosti, kterým nemá cenu něco vysvětlovat. A nechovají se k rodičům pěkně..hahahahaha
červen 04, 2012 13:04
No, : Macesska,
tak to bychom měli dojmologii, a teď jedno soudní rozhodnutí k prostudování: http://www.nsoud.cz/Judikaturans_new/judikatura_vks.nsf/WebSearch/B4255E71C1A2ECDDC1257838007DB6A1?openDocument

Zásadní právní věta tam zní: "Podle ust. § 96 odst. 2 zák. o rodině je možné nárok nezletilého dítěte na zvýšení výživného přiznat pouze zčásti, a to tehdy, je-li nezletilé dítě s ohledem na svůj věk a rozumovou vyspělost způsobilé odpovídat za své nemorální chování."

Samozřejmě netuším, jestli by byl ve vašem případě nález soudu podobný, ale za okolností uváděných v tom odkazu lze výživné přiznat pouze zčásti.
červen 04, 2012 14:07
No, : bb2
věřím, že přístup k četbě judikátů je užitečná pomoc v mnoha situacích, ale za 25 let života s vlastními dětmi vím, že k hezkým vztahům mezi námi by mi nepomohl ani judikát od Lucifera. Ve chvíli, kdy se začnu před vlastníma dětma ohánět soudním rozhodnutím, co najdu na netu, budu v háji.

Ten odkaz od tebe, Macessko, jsem nečetla, takže jen z tvé citace - jde o nemorální chování. Jak si představuješ nemorální chování vlastního dítěte? :-)
Puberťák, co se nechce bavit s tátou, to je skoro klasika, 15letá dcera, která žije s mámou, si třeba s tím tátou nemá o čem povídat. I kdyby byla tzv. naočkovaná od matky proti tátovi, tak to není nemorální chování dcery. Čímž neříkám, že je Jarmilova dcerka svatá a že si za to Jarmil může sám. Ale sundat jí z chleba máslo asi nepomůže. Leda by Jarmil platil výživné nějak extrémně vysoké a slečna byla extrémně rozmazlená. No ale to asi nebude ten případ, že by šlo o snížení z 20 tisíc na 18...mám zase dojem ;-)
červen 04, 2012 15:42
No jo, Macessko. : Sinix
Ale tohle musel být dost extrémní případ. Dítěti, o kterém se tam rozhodovalo, bylo 17, styk s otcem zcela odmítala, a navíc u soudu prohlásila, že si dárky od otce vezme, jen pokud jí je bude posílat poštou. Což je opravdu na facku, a ještě to prohlásí veřejně!

V běžných případech to obvykle soudy oddělují. To znamená, že styk s dítětem se řeší pouze u návrhu na úpravu poměrů k dítěti. Při návrhu na změnu výživného se řeší jenom majetkové poměry obou rodičů (popř. nových rodin) a v jaké míře se o dítě starají (rozuměj kolik dalších prostředků na něj vynakládají).

Samozřejmě záleží na tom kterém soudci, jak případ posoudí, ale většinou to nekříží.
červen 04, 2012 16:07
sinixi, : bb2
nečetla jsem, tak jen podle toho co píšeš - za normálních okolností by to bylo na facku, ale ony ty okolnosti pro dítě rozvedených rodičů až tak normální nejsou, záleží na tom, jaké ty vztahy jsou a jaké byly doteď. Tak třeba moje dcera říct, že dárky od otce si vezme jen když jí je pošle poštou, jinak ne, budu spíš přemýšlet co se děje, co se stalo, než že je holka zralá na pár přes papulu..
červen 04, 2012 16:30
Bb, : Sinix
muselo by se stát něco opravdu hodně zlého. Dovedu si představit jen něco, za co se chodí natvrdo do vězení...

Jinak děti mají ctít své rodiče, tvrdila to už Bible ve Starém zákoně. smilies/wink.gif
červen 04, 2012 17:06
... : bb2
souhlas, akorát si tu úctu každý představuje asi jinak ,-)
červen 04, 2012 17:13
Bb, to určitě. : Sinix
Ostatně, vše je relativní, tvrdili to už ženské v kuchyni. smilies/wink.gif smilies/cheesy.gif smilies/grin.gif
červen 04, 2012 17:27
Teda fuj. : Sinix
Tvrdily - samozřejmě smilies/sad.gif
***
červen 04, 2012 17:27
Pokud jsem si všimla, : Macesska,
tak se Jarmil ptá na možnost snížení výživného, nikoliv na zlepšení vztahů s dcerou. Jak zlepšit vztahy s dcerou, která se s otcem systematicky odmítá stýkat, nereaguje na SMS, e-maily a telefonáty, by mě zajímalo. Jako nasypat víc korunek? :i

Možnost snížení výživného ten judikát ilustruje, v hrubých rysech tam jsou i okolnosti, za jakých se o snížení rozhodlo. Jak moc je situace u Jarmila podobná judikátové musí posoudit sám, já s nima nebydlím. Popisovaná situace je samozřejmě extrémní, co do vztahů a chování dítěte, jak píše Sinix, ale jak moc často se vyskytuje, si soudit netroufnu.

Nečekám, že by se Jarmil oháněl soudním rozhodnutím před dcerou (tedy v těch zprávách, na které děvče nereaguje), ale v soudní síni při žádosti o snížení alimentů se jím ohánět může, to je, pokud vím, běžná praxe.
červen 04, 2012 18:39
Macessko, : Sinix
nasypat víc korunek by mohlo fungovat, leč bylo by to nevýchovné a efekt by trval jen po dobu otevřeného kohoutku. Ne to bych rozhodopádně nedělal, naopak; dostala by jen to, co si (její matka) vysoudila.

Ohánět se tím sice může, ale vzhledem k tomu, že - narozdíl od anglosaského - naše právo není precedenční, by mu to nejspíš nepomohlo. A není to ani nález ÚS, aby byl závazný pro všechny soudy nižší instance. Bylo to pouze jedno odvolání, nic víc.
červen 04, 2012 19:01
Sinixi, : Macesska,
taky jsem ty korunky myslela ironicky smilies/smiley.gif

České právo sice není precedenční, soudce se precedensem nemusí řídit, ale inspirovat se může. Zvlášť, pokud by měl Jarmil stejný odvolací soud jako ten v rozhodnutí (pravděpodobnost 1:7) smilies/smiley.gif
červen 05, 2012 12:09
hm, ale to je taky jen dojem, žejo:) : bb2
a proč by to vůbec dělal? proč by snižoval výživné dítěti jen proto, že "nereaguje ani na moje telefonáty, sms či emaily". Nařídit dítěti styk s otcem v 15 letech v podstatě nelze. Jedna věc je papír, co před lety při rozvodu řešil úpravu styku s dítětem, druhá věc je dospívající dívka, která nemá k otci vybudovaný vztah. Ono taky co si povídat v 15 letech s dospělým, se kterým nežiju a nepojí mě s ním spoolečné zájmy, koníčky. předložit report o dosažených výsledcích ve studiu, optat se na počasí a odejít středem?Podmiňovat tím základní výživu taky nejde.
Navíc u nezletilého dítěte, takže by tím rozhodnutím soudce okamžitě přehodil celou vyživovací povinnost na hrb matky. Proč jako?

Tolik z dojmologie rodičů, co se svýma dětma léta letoucí žijou.
červen 05, 2012 13:39
bb2, : Macesska,
na dotaz, jestli lze (úspěšně) žádat o snížení výživného kvůli špatnému jednání dcery, dostal Jarmil několik pobavených odpovědí, že určitě né (o těch nevím, na čem se zakládaly, soudím že na dojmu odpovídajících, že by to tak být nemělo) a jeden odkaz na soudní usnesení na toto téma (ten se zakládá na rozhodnutí soudu, mám ted dojem).
Samozřejmě, že všechno je jen dojem, v podstatě všichni žijeme ve vesmíru, který si představujeme ve své hlavě - takže námi vnímaný svět je náš dojem...
Já mám třeba dojem, že děti nemají pouze práva, ale i povinnosti. A určité morální chování k rodičům, kteří je mimochodem živí, k nim patří.
Kdyby ses obtěžovala přečíst si odkaz, o kterém ti tu stojí za to diskutovat, možná bys tu plamenně nehovořila o "podmiňování základní výživy" a "přehazování celé vyživovací povinnosti". A věděla bys, proč soud rozhodl, jak rozhodl - je tam dokonce i odůvodnění rozhodutí.
červen 05, 2012 16:14
macessko, : bb2
ale já nediskutuju o tom odkazu. Já se bavím o tom, proč by měl soud rozhodnout o tom, že Jarmilova dcera dostane míň peněz na chleba a boty, rozvíjím úvahy o tom, zda odmítnutí komunikace s otcem je dostatečným důvodem.
Proto se ani Jarmilovi ode mne nedostalo informace, že o snížení určitě né, ale pobavit mě pobavil, v tom se nemýlíš :-)

Mimochodem, mám dojem, že nechtít se s někým bavit by mělo být právem každého člověka, ať už výživné bere nebo ne. O tom, zda jde dcera zdravá a jak prospívá ve škole, se může její otec bavit s její matkou. Pokud doma zavládne dusno a puberťák se mnou nebude chtít přátelsky konverzovat po mailu, smskách a telefonu, tak ho taky nenechám vyhladovět.
červen 05, 2012 16:38
... : bb2
Teď si to po sobě čtu a kdybych si neviděla do hlavy, tak si taky nerozumím:-) Tak ještě jinak: pokud jde o otázky právní, odkazuji s oblibou všechny na právníky. Takový právník ví přece jen o několik let studia, zkoušek a praxe víc než bb z Kudlanky.cz. Pokud sem ale někdo napíše, že chce snížit výživné svému dítěti, resp. jeho matce, proto, že s ním puboška nekomunikuje podle jeho představ, pak sem hodím - někdy - reakci. Jako čtenář, diskutující, máma, živitelka potomků. Ne jako právník.
No a pokud jde o inspiraci soudce judikátem z tvého odkazu (který jsem nečetla), tím se neznepokojuji. Pokud bude soudce rozumný, nebude ho potřebovat, aby se o něj opřel. Pokud nebude, obejde se i bez toho. A pak se matka nezletilé odvolá...a nakonec, to by bylo aby ne, dcera jistě radostne pohovoří s otcem po telefonu.
červen 05, 2012 16:46
Macessko, : Sinix
ty třeba jo, ale jiní to tak opravdu dělají... U mě to bohdá nebude. smilies/wink.gif
červen 05, 2012 19:07
Dítě nemůže za to, jak bylo vychované. To ale snad nezakládá žádnou záminku pro snížení výživného. Tedy podle mne. : Myška
Jak vidno, podle paní soudkyně ze zmíněného judikátu ano. Však proč ne, jak se říká - z cizího krev neteče - ona jistě na výživné od exe nečeká, ta si to kdyžtak umí zařídit.
červen 06, 2012 09:07
no, já nevím.... : alik puntik
asle Jarmil měl přinejmenším sedmnáct let na to, aby navázal s dcerou srdečný vztah a aby si získal její náklonnost. Ale neudělal to....čímž jí dal jasně najevo, že mu za to nestojí. No tak, co od ní teď čeká? a s tou úctou....rodič, který u svých děřtí nemyslí než na prachy, by si mojhi úctu též nezískal. No - nebude věčně mladej...taky na něj časem trhne...aby jednou svou dceru zatraceně nepotřeboval.
červen 06, 2012 11:47
Zletilému nemorálnímu alimenty.ani náhodou! : 721Matrix
Konstatuju,že nikdo osobně nezažívate tu situaci jako p.Jarmil,protože by jste jednali a uvažovali jako on, v této situaci co má on mám i já,ted vám tedy napíšu jak to vnímám já a myslíl že to tak vnímá i ten Jarmil
S matkou dcery jsem v životě nežil,po narození dcery jsem ji sem tam navštívil a teprv od jejích 4 let si jí brát domů,matce to vyhohvovalo protože zas měla čas na svý zájmy,určilo se výživný,určil se soudem rozsah styku a všechno klapalo,když bylo dceři 14 let tak v mé rodině umřel můj otec a já se musel odstěhovat 600 km byt,tedy jsem musel prodat byt,a zde nastal kámen úrazu,peníze jsem měl na přestěhování a zařízení novýho domova,matka mojí dcery avšak po mně chtěla dost velkou sumu jako že výživný do 18 ti let dcery a propukla obrovská hádka a nedal jsem ji prostě vzteky nic a odstěhoval se.Od té doby jsem dceru neviděl,neslyšel,nepíše.Matka si nechala zvednout aloše na částku která mě likviduje a tedy ji neplatím,dcera měla rozvinut vztah nejen ke mně ale i k celé široké rodině protože jsem ji brával každé léto na měsíc na prázdniny,jakmile prerušila kontakt se mnou přerušila tyto kontakty s uplně každým i s dětmi,,,,,,tedy Vážení chytráci.....matka použila moji jedinou dceru proti mně jako mstu,veškerý stížnosti na OSPOD marný matka si dělala dál co chtěla,soud ji uložil výzvu k nemaření styku,zcela marně,nekolikrát jsem přijel pro dceru,byly doma ovšem neotevřeli,na sms,mail na nic nereaguje po tři roky a to mi chcete říct že to je morální chování a ted když dosáhla zletilosti 18 ti let a mám podanou žádost o zrušení vyživovací povinnosti vůči ní pro její absolutně nemorální chování a jednání že nemám šanci ??Vzdyt její matka šla dokonce tak dalece že proto že kontaktuju dceru sms nebo mailem a ona i přesto že nikdy neodpovídá tak mě i s dcerou obvinila ze stalikgu (opakovane kontaktování proti vuli,komunikačními prostředky jako je internet nebo telefon),tedy absolutně nedodržovala rozsudek mezi 15-18 rokem a ja když se snažil aby nezanikla citová vazba a chtel svoji dceru videt,nebo slyset,nebo o ní něco vědet tak mě naopak dali trest (podminku),tedy jak já mohu podporovat takovou dceru která jde proti otci ??Která me dokonce krive obvinila ze stalkingu??A soud ani neprobehl,jen opsali vypoved dcery s matkou a vydali trestní příkaz k podmínce,neprobehl ani soud...ted jsem byl tedy poškozen zcela umyslne,premýšlel jsem když pujdu na soud a necham probehnout hlavní líčení že tam bude muset být dcera a kdybych tam byl přítomen byl bych nucen jít tvrdě proti ní,tak že by se tam pravdepodobne slozila,já bych byl očisten,ale vztah by byl ztracen,tedy
říjen 31, 2012 02:25
Nemorálnostem dost a bezcharakterním ani korunu! : 721Matrix
pokračování:tedy by nakonec museli obvinit ji pro křivé obvinění a ukažte mi rodiče co má rád své dítě že pujde proti němu,tak jsem to ani nehnal na hlavní líčení,ale dcera nepochopila že jsem ji tím prokázal že ji mám rád a že ji nenechám potrestat,ovšem je pro mě totálně nemorální a jamile probehl tento nesmyslný tr,příkaz k podmince tak jsem finance skoro pozastavil na směšnou částku jako projev jak si vážím já jejího chování,tedy vy mudrlanti já otec se nedám vydírat od matky dcerou i když mám dceru rád tak ji neposílám skoro nic a jsme rozhodnut to dotáhnout do uplnýho zrušení alošů pro její nemorálnost protože to nemorálnost je,samozřejmě toto jednání má od matky vždyt ani ona na nic nereaguje,telefon nebere,proste nulová komunikace a takový matce mám dát jedinou korunu když proti mně štve dceru ?Když poštvala dceru proti celý rodině ?To jste nemysleli vážně že ji nechávám hladovět??Tam u ní v rodině maj nadstarní příjem 40 000 na měsíc,tedy dcera ničím nestrádá a nejaké moje koruny by tam byly jako nošení dříví do lesa,to je muj pohled,já neoplýval nikdy velkým přijmem a vždy sem vedl dceru ke skromnosti a ani ona nikdy po mne nic nechtela protože moc dobře věděla že ji to nedokážu koupit,prostě ji peníze nezajímaly,situace je o to komplikovanejší že nemám práci a jsem rád že jsem rád,matka dcery to moc dobře ví ale dělá naschvály,že jsem si vubec dovoli kdy na ní zvýšit hlas a že tím jsem navždy skončil že at dělám co dělám,a boj se proměnil o vliv na dceru i když bez zpetné komunikace dcery respetive velmi sporadické,...važení poradci nevím kdo z vás je právník nebo si na něj hraje,zákony byly porušeny v muj neprospech mnohokrát,dcera ted má černý svědomí a nedokáže najít z toho cestu ven když vím od dcery kamaradek jak ji jjeí matka zakazuje odepisovat a jak i kamaradkam jejim zakazuje komunikovat se mnou,postupem času zničila všechno co já budoval 15 let,dokonce i když jsem tam byl presne podle rozsudku tak i to označili jako pronásledování tedy moje právo které uplatnuji že je pronasledovánímvetsí porušení práv prostě jsem nezažil,ted me nahaání policie pro neplacení alošu,tak ani nemám z čeho,pro pořádek k dceřiným 17 narozeninám jsem ji poslal 17 000kč,nikdy neodpověděla ani nepoděkovala jak dcera tak matka,ted je dceři 18,k 18 ti nám jsme ji neposlal vůbec nic,jen krátkou gratulaci mailem v 23:50 hod...tak když mě obvinila ze stalkigu to muj rozum nebere a celá rodina je z ní znechucena,já i kdybych chtěl nemužu ji vzít na návštěvu,každej dal od ní ruce pryč a nikdo ji nechce už v životě ani vidět,vy si myslíte že tak nemorálnímu dítěti který ví jaký důsledek jejího jednání má na mě a na celou rodinu ještě něco patří ??UJá už mám napsánu i vydědovací listinu..přesto všechni že mám dceru rád ale nenechám se urážet jejím jednáním v žádném případě,já si nedokážu představit že bych se měl tak hnusně chovat k otci a po tak dlouhou dobu.
chtel bych videt vyjadření tech co se tak zastávají parchantů bez páteře.
říjen 31, 2012 03:04
Nemorálnostem dost a bezcharakterním ani korunu! : 721Matrix
K tomu stalkingu aby jste si nemysleli že jsem nejaký zločinec,matka dcery cílevědomě a soustavně na mě podávala trestní oznámení za rok a pul jí to 4 x obouchali o hlavu a napsali ji že toto jednání co mám já není ani přestupek a že tedy všechno vůči mně zastavují,ona nedala tak dlouho pokoj že začala zas několikrát otravovat státní zastupiteltví a protože i oni moc dobře věděli jak to proti mě neustále podává tak ji vyhověli a mě začli neoprávněně stíhat,nedelejte si vážení iluze o tom jak je policie nestraná,to samý je i justice,když chtějí udělají zločince z kohokoli tedy i z vás a to jen proto že hlásáte své názory a bojujete o ně..zkusmo k213.cz p. Fiala..jak s tím 10 let zametaj,jen proto že je kritizuje,i jeho pripravila justice o děti a exekuce o majetek.Ne nejde jen říct ,, táto plat,,vždy musí být i adekvátní význam placení to znamená úcta a respekt,jinak to nejde protože to je potom choré a já odmítám být chorým,to radsi projdu vezením ale alose nezaplatím.Navrhoval sem matce,dceru vychovám já a nikdy po tobě nebudu chtít ani korunu,kdykoli za ní mužeš přijet..otcova nabídka,a víte jaká je nabídka matky...vzdyt to znáte,dáš mi penez kolik si určím já,dceři v žádném případě nebudeš poroučet,nebudeš ji učit svým názorům,jakmile něco nedodržíš,víc ji neuvidíš at děláš co děláš.No z dcery mám bezmorálního rozmazlenýho spratka a s tím já opravdu nic nenadělám a samozřejmě o ní nic nevím a ani už nemám sílu to zjištovat,tak takový náleží jediná koruna ?Vážně ?Ode mně ?
říjen 31, 2012 03:32
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]