O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JAK NA VÝŽIVNÉ PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 květen 2012

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda má cenu požádat o zvýšení alimentů. Mám dvě dcery. Té 18leté otec platí 2700 Kč, na 12letou platí 2300 Kč. Starší dcera odešla už bydlet samostatně a asi si bude o zvýšení sama žádat.    

 

 

 

 

 

      Takže mi jde o mladší dceru, která nastupuje na druhý stupeň. Náklady se zvyšují - další školní aktivity, kroužky, také náklady na léky. Otec dostává od PČR rentu 12 tis., jinak pracuje ve věznici, dále je zastupitelem města a ještě má soukromou detektivní agenturu. Letos na začátku roku se mu narodilo dítě.

       Můj příjem je kolem 16 tisíc Kč. Jinak otec se o dcery vůbec nezajímá, nic jim nekupuje, málokdy se vidí – tak dvakrát třikrát do roka. Ani se nezeptá...  Děkuji za odpověď

JANA

 

 

 

Milá Jano,

 

     vzhledem k tomu, že otec je rozhodně dost solventní, je velká naděje, že ke zvýšení dojde. Je třeba tedy do žádosti vše detailně vypsat - tedy všechny ty aktivity, potřeby léků, kroužky, potřeby oblečení, atd. atd. Pokud dcerka např. potřebuje jako alergik specifickou stravu - tak i to - prostě si to vše dobře promysli, tady na kudlance si najdi formulář  (je to v podstatě návod, není potřeba všechno, pochopitelně), a pak to tam odnes.

  

     Pokud bys potřebovala další informace, ozvi se (e-mailem, pochopitelně), 

 

d@niela

 

 
Komentáře (1)add feed
Jano, rozhodně o zvýšení požádej. : Myška
A ať požádá i starší dcera.
Držím palce.
květen 23, 2012 09:51
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]