O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

PTAČÍ HOROSKOP * 21. 1. - 19. 2. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 únor 2012

 Najít ho nelze, neboť místa, kde se nachází, jsou tajemná a neobjevitelná. Pokud by se někdo (nejen člověk) pokusil ublížit mu, je odsouzen k věčnému zatracení. Vládne neuvěřitelnou, božskou mocí, avšak využívá jí jen velmi zřídka. Jeho brky mají magické vlastnosti a lze je využít k výrobě hůlek a lektvarů. Ano, hovoříme o ptáku nadpozemském, o FÉNIXOVI...

 

 

 

 

 

S L N E Č N Ý   V T Á K    

od 21. januára do 19. februára 

 

 

 

 

     Tento obyvateľ porastov pri brehu riek a jazier predstavoval pre Inkov symbol výnimočného charakteru, nezávislosti a svojbytnosti.

 

     Človek - Vták je osobnosťou s bohatým vnútorným životom, nevšednými záujmami a tvorivou mysľou. V jeho znamení sa rodí veľa vedcov, mysliteľov, filozofov a parapsychológov.

 

     Vždy je samotárom - uprednostňuje samotu s vlastnými myšlienkami pred okruhom hoci i najbližších priateľov. Zbytočne by ho niekto angažoval do práce na spoločnom diele.

 

 

 

     Vyznáva zásadu, že každý je strojcom svojho osudu a preto sa nemieša do cudzieho života. Je nadmieru tolerantný a chápavý, ale nie pre seba - od seba vyžaduje najviac. Najvyšším cieľom jeho života je neustále rozširovanie svojho poznania. Táto zásada mu určuje výber profesie: práca ho musí uspokojovať a rozšíriť jeho horizonty poznania.

     Finančné efekty sú pre neho druhoradé. Rád cestuje, poznáva cudzie kultúry a iné zvyklosti. S potešením študuje cudzie jazyky. ľahko nadväzuje priateľstvá, hoci z neznámych dôvodov to robí ďaleko od svojho bydliska.

 

     Nezáleží mu na založení vlastnej rodiny, nepripisuje tiež väčšiu váhu udržiavať kontakty s príbuznými.

 

 


 

věřte - nevěřte, milé kudlanky ...

zaslal SIDON

 

 

Komentáře (2)add feed
... : deeres
Nejspíš ten charakter platil jenom pro Inky. Dcera teď zrovna oslavila narozky a nemůže být nikdo této povaze více vzdálen než ona. Ale znamení je to krásné.
únor 10, 2012 09:00
To jem zvědavá : Perda
Očekávám narození druhorozené/ho každým dnem. Zatím je dost svéhlavý/á, mj. se odmítl/a v břiše otočit čelem ke startu, tudíž nás čeká císařský řez. Jestli ono už to něco neznačí... smilies/wink.gif
únor 10, 2012 09:23
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]