O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

SOUTĚŽ "S MARTINOU" - I. PDF Tisk E-mail
Středa, 23 listopad 2011

Tentokrát máme soutěž z oboru  "voňavého" - Drogerie Martina s.r.o. je síť prodejen parfumerie, drogerie, barev-laků.  Na trhu již působí od roku 1991  a  kromě internetového obchodu  má 18 kamenných obchodů v deseti městech. 

 

 

 

 

 

     Nabízí široký sortiment parfumerie, dekorativní, pleťové a vlasové kosmetiky, drogerie, nátěrových hmot a technické chemie - celkový sortiment zahrnuje více než 30 000 položek, nabízí slevy až 50 % a poskytují výhodné ceny pro velkoodběratele.

 

   

  Sprchové gely RADOX nabízí pestrou řadu výrobků pro každého. Jedním z výrobků řady Milk  & Care je RADOX Milk & Magnolia. Tento mléčný sprchový gel s magnolií a levandulí pečuje starostlivě o vaši pokožku. Spojení výtažků magnólie a levandule dává dohromady ideální základ pro skvělou relaxaci a navození pocitu harmonie a uvolnění. Příjemná vůně navíc nabízí okouzlující zážitek jako při procházce rozkvetlou zahradou…

 

       Víte, že pojmenování levandule pochází z latinského slova pro mytí, protože Římané tuto bylinku velice často využívali pro relaxaci v parfémované lázni?  Věřili také, že výtažky z levandule pomáhají očistit ducha i tělo. Dnes je levandule využívána zejména k léčbě únavy – napomáhá zklidnění a dobrému spánku.

 

       Tento výrobek je nyní nabízen v akčním listopadovém letáku obchodu Drogerie Martina a soutěžní otázka směřuje na něj. Určíte, za jakou cenu je tento produkt nabízen?

  

 

Veškeré informace naleznete na webových stránkách

www.DrogerieMartina.cz

 

 

 

 

       Čekají vás tři otázky, které - pokud si prohlédnete výše uvedené stránky Drogerie Martina - nebude problém správně určit a svou odpověď odeslat na adresu:

 

daniela @ kudlanka.cz

 

A protože nastává čas dárků - čas vánoční, jsou i dárky velice pěkné - jen se podívejte: 

 

 

1.  cena:   BRAUN Silk épil 5 Xelle 5280 růžový epilátor v ceně 1700 Kč

 

2.  cena:   taška přes rameno červeno-černá

 

3.  cena:   tričko se sluníčky  Gabriella Salvete

 

 

 

 

soutěž končí

5. prosince tr. včetně

 

 

 

Komentáře (0)add feed
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]