O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ORIGINÁLNÍ DEKORY NA STĚNY I NÁBYTEK PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 říjen 2011

Nepatříte zrovna mezi zručné kreslíře a rádi byste ozdobili svou zeď či nábytek pěkným motivem?  Nebaví Vás už bílé stěny? Do malování se Vám nechce? Anebo toužíte po okamžité změně a v podstatě bez práce? Pro Vás všechny by mohly být nejvhodnějším řešením samolepící dekorace!

 

 

 

 

 

      Moderní design během chvíle změní prostor k nepoznání! Objevte i Vy jejich kouzlo a mnohostranné použití! Firma Hornschuch Cs rozšířila svou kolekci dekorací designové série s názvem deco Spirit o zcela nové vzory. Originální dekory jsou vhodné k ozdobě veškerých hladkých ploch (dveře, skříně, atp.). Díky modernímu designu během chvíle změní prostor k nepoznání.

 

 

      Lze je opakovaně používat, jednoduše se nalepí a zase odlepí. Díky speciálnímu lepidlu ani při přelepování nepoškodíte podkladovou plochu. Vybírat můžete z  různých vzorů - jako jsou květinové, geometrické, zvířecí, dětské a z mnoha dalších. Velkoplošné samolepky deco Spirit nabízejí atraktivní a dynamické motivy, snadno se aplikují, a umožní okamžitou změnu s maximálním efektem.

 

     Snad toto vše přispělo k tomu, že se staly velkým hitem nejen u nás, ale po celé Evropě. Pláty samolepek jsou nejběžněji o velikosti 65 na 85 cm a obsahují i několik typově stejných motivů, které se dají použít i jednotlivě. Stačí jen sejmout libovolný motiv z plátu a aplikovat dle našeho vkusu - ať již na stěnu, či na nábytek.

 

      Možná Vás zaujmou motivy postav; většinou jde o siluety v černé barvě, které po aplikaci na stěny či nábytek zaujmou na první pohled. Zvláště vtipně vypadají postavy hudebníků a „pařmenů“, které jistě upoutají zejména mladší generaci. V nabídce jsou i samolepky  v životní velikosti postav.  Pro romantiky bychom doporučili ozvláštnit prostor květinovými či rostlinnými motivy, které se vyrábějí v různých barvách i variacích.

 

      Při aplikaci doporučujeme použít kousek motivu na nábytek a z něj pak pokračovat i na stěnu. Výsledný efekt je velmi originální a zaručeně přitáhne pozornost Vašich návštěv. Jednotlivé květiny se dají použít i na dlaždičky v koupelně či na kuchyňské lince.

 

 

 

 

   

   Pro děti je připraveno rovněž množství motivů. Pro nejmenší je na výběr z oblíbených motivů s krtečkem, dále z autíček, zoologické zahrady, exotických či běžných domácích zvířátek, z lodiček a vodního světa, dinosaurů...

 

     Vše krásně barevné, veselé a roztomilé, jak to mají děti rády.

 

      Pro ty starší děti je u hotových dekorů připraveno modernější pojetí: ve stylu graffiti, například s nápisy Princess či Make noise. Teenageři si mohou vybrat z motivů skate, snowboard, kol či různých známých značek typu Vehicle a Represent.

 

      Na výběr jsou i další výrobky, kterými můžeme celou proměnu pokojíčku dotvořit – nálepky, pěnové figurky, bordury, metry, magnetky, prostírání, korkové podložky, úložné koše a krabice,  fototapety apod.

 

 

 

 

     Samolepicí fólie zakoupíte v řetezcích Globus, Hornbach, Bauhaus, ve specializovaných prodejnách s tapetami, v papírnictvích a internetových obchodech.

 

     STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY na  http://www.facebook.com/! Učinit tak můžete kliknutím na následující odkaz  a zvolení buttonu „To se mi líbí“!
 

 

Inspirujte se na:

http://www.hornschuch.cz/

 

 

Soutěžte s HORNSCHUCHem CS o krásné, originální dárky! 

 

A o jaké ceny se jedná? Nechte se překvapit!

Sledujte Kudlanku a v nejbližších dnech se to dozvíte!

     Soutěž trvá celý říjen 2011

 

 

 

Komentáře (1)add feed
fakt hezký : al�k Punt�k
- ale ty medvědy v pláštěnce nikde nemají
říjen 03, 2011 04:41
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]