O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NEPŘÍSTUPNÉ PŘED 22. HODINOU! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 květen 2011

Obchodní cestující vypovídal u rozvodového soudu. Soudce se ho ptá: "Prosím vás, vysvětlete nám povahu incidentu, který ve vás vzbudil obavy o ženinu věrnost." "Víte", odpovídá muž, „v podstatě jsem celý týden na cestách a domů se vracím jen na víkend...

 

 

No, a jednou takhle v sobotu večer jsme se se ženou věnovali pěkně vášnivému sexu, když ta stará paní od vedle nám zabouchala na zeď a křičela: „To toho nemůžete nechat aspoň přes víkend?“ 

 

    

 

 

Manžel leží večer na posteli a poslouchá svou ženu, která stojí před zrcadlem, prohlíží si své tělo a mrmlá: "Pleť mám pomačkanou, poďobanou, prsa nulky a ještě vytahaný, zadek jako vymačkanej pomeranč, křečový žíly po tatínkovi, vlasy mi nedržej, já si zoufám, dyť jsem fakt děsná! Nic na mně za nic nestojí, nefunguje..."

Zoufale se otočí ke svému muži, s očekáváním alespoň nějakého povzbudivého slovíčka -  a z lůžka se ozve: "Ale nezoufej, zrak máš miláčku v naprostém pořádku..."  

 

 

V USA:
Přijde děvče ke gynekologovi, vysvleče se a doktor vidí, že na prsou má vytlačené velké "Y".
"Co to je?"
"Víte, můj přítel se dostal na univerzitu v Yale a teď nosí jejich tričko i při milování..."
Druhý den příjde další děvče a to má na prsou vytlačené "H".
Doktor se opět ptá, co to je.
"Můj přítel chodí na Harvard a tričko té univerzity si nechce sundavat ani při milování..."
Třetí den přijde děvče, které má na prsou "M". A doktor se ho ptá:
"Váš přítel chodí na univerzitu do Minnesoty, že jo???"
"Ne, já mám přítelkyni z Washingtonu....."

 

 

 

 

Žena přijde na policejní stanici: "Prosím vás pomozte mi, můj manžel se ztratil". Policista založí papír do stroje a povídá: "Můžete nám ho popsat?" "No, měří asi 162 cm", začne žena, "váží 95 kg, má pleš, dost velké a spadlé břicho, falešné zuby... Víte co? Zapomeňte na to."  

 

 

 

Matka má tři dcery a všechny jsou ještě panny. Všechny tři mají svatbu krátce po sobě. Protože se jejich matka trochu obává, jak si poradí s prvním sexuálním zážitkem, řekne jim, aby poslaly pohled ze svatební cest a nějakým diskrétním způsobem záležitost popsaly.

První dcera poslala pohled z Havajských ostrovů. Byl tam napsáno jen NESCAFÉ. Matka nejdřív nechápala, ale pak běžela do kuchyně, vzala balení kávy a četla...dobré do poslední kapky. Trochu se začervenala, ale byla spokojená.

Brzy přišel druhý pohled z Vermontu. Opět krátká zpráva. BENSON and HADGES. Matka šla rovnou do obýváku, kde vzala manželovi cigarety a čte.... extra dlouhé, king size. Opět se začervenala, ale byla spokojená.

Po měsíci přišla třetí pohlednice od nejmladší dcery. Na pohlednici bylo roztřeseným písmem napsáno BRITISH AIRWAYS. Matka běžela opět do obýváku, kde sebrala prospekt a čte...třikrát denně, sedm dní v týdnu, všemi cestami.

 

 

Tchyně je: moudrá, spravedlivá a uvážlivá žena, která dává svou vysoce inteligentní, sečtělou, pracovitou, skromnou, ctnostnou, poctivou a ambiciózní dceru úplně cizímu, nevzdělanému, negramotnému, línému a rozhazovačnému nemravovi, aby s ním mohla zplodit to nejdokonalejší dítě na světě. 

 

 

 

Bohatý statkář na vesnici nutí syna, aby si vzal dceru jiného bohatého statkáře a jejich majetek se tak spojil. Syn se brání, protože jeho nastávající opravdu žádná krasavice není a navíc je velmi hloupá až blbá... Otec mu proto poradil, aby jí tedy při plnění manželské povinnosti dal na hlavu kulicha a nemusel na ní koukat.

Jako svatební dar dostanou mladí krásný obraz.

Novomanžel ho chce přibít na zeď v ložnici a říká své ženě: "Přines hřebíky." Ona odchází a opakuje si: "Hřebíky, hřebíky ..."

Donese je a on říká: "Ještě kladivo!"

Ona odchází: "Kladivo, kladivo ..."

Přinese ho a jak tak přibíjel manžel hřebíčky do zdi, praštil se do prstu a zařve: "Do pí..."

A ona odchází: "Kulicha, kulicha ..."

 

 

 

 

  
 
Komentáře (3)add feed
... : mamča
Podání vysvětlení:
K osobě, která dne 30.08.2010 v 15:48 řídila vozidlo tovární značky Alfa Romeo, uvádím, že její totožnost sice znám, ale v souladu s ustanovením odst. 4 § 11 zákona o obecní policii ji odmítám sdělit. Nicméně čestně slibuji, že danou osobu s dalším úsvitem zle proplesknu.
V dokonalé úctě …


květen 13, 2011 10:30
... : mamča
Víte, co to znamená, když přijdete domů a muž vás zahrne láskou, něžností a pozorností?
Jste v cizím domě.

květen 13, 2011 10:30
... : mamča
Múdry bača...
Bulvárny denník raz robil anketu medzi národom.Anketová otázka znela: Čo vám visí niže pása?
- Významný slovenský spisovateľ odpovedal: " Niže pása mi visí to, čím ja uspokojujem krásne mladé ženy."
- Významný slovenský politik odpovedal: " Niže pása mi visí to, čím ja uspokojujem krásne zrelé ženy. "
- Nakoniec odpovedal bezvýznamný bača Jano: " Níže pása mi visí valaška. To, čím uspokojujem ženy, to mi stojí!

květen 13, 2011 10:31
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]