O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KUDLANKY A KUDLÁNCI... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 leden 2011

Au au, tak jsem dnes zase byla ve špitále. Nějak se mi jedno očko pohoršilo a proto mne pan doktor odeslal na opravu do nemocnice jiné, tentokráte fakultní vinohradské. Víte, co bylo ze všeho nejhorší? To, že jsem vlastně vůbec nevěděla, co mne čeká. Takže jsem strachy skoro nespala, pak celé dopoledne čekala a 

čekala - ono, co se taky v čekárně dá dělat jiného - a konečně v poledne přišla na řadu.

 

 

 

 

      Laserovým paprskem mi bylo oko upraveno... Paní doktorka je tam příjemná, milá, usměvavá a především převelice šikovná. Kdybych ji potkala na ulici, nevěděla, o koho jde, tak bych řekla: moooc hezká holka! :-)))

 

 

Protože jsem tedy po onom zážitku poněkud „mimoň",

napadlo mne, že

dnes dám Kudlanku všanc vám:

 

 

Děvčata a kluci (všech věkových kategorií),

 

Chtěla bych se vás zeptat,

co by vás za nové náměty bavilo - ať k diskuzi,

 či ke čtení, případně, s kým si přečíst rozhovor;

nebo o čem byste se rádi dozvěděli něco víc.

Takže pište, pište -

vymýšlejte, navrhujte!

 

 

Pevně doufám, že zítra budu už zase zcela použitelná,

a moc se těším, co si ráno přečtu. Teď jdu „padnout za vlast"

.

vaše d@niela

 

 

 

Komentáře (39)add feed
Ale ne, to není au au... : strejda
Moje tchýně (85) absolvovala to samé v létě s jením okem v Liberci a minulý týden jsem ji vezl s druhým do Mostu. Na počkání. Jako u zubaře. Asi den a noc to měla zavázané a už je opět fit. Ten laser, to je věc...
leden 27, 2011 19:26
A když jsi, Danielo, hodila kudlanku do placu, : strejda
změním téma. Už nemohu číst ty stálé nevěry, boly a žaly, stížnosti a stesky. Něco z jiného soudku.

Mnohem lepším tématem, než výše uvedené, jsou třeba takové pyramidy. Všichni snad pamatujeme, že jsme se učili, že pyramidy si nechávali stavět faraoni jako své hrobky. Jenže – omyl se vloudil. Technika pokročila a můžeme přepisovat učebnice. Po kolikáté už? Žádné hrobky. Žádné pozůstatky. Nic se tam, prosím, po bedlivém pátrání kamerami, nenašlo.
Klasik české záhadologie dr. Souček to ve své knize „Tušení stínu“ potvrzuje. Proč se tedy pyramidy stavěly a k jakému účelu měly sloužit? Pomineme-li dosud stále nejasnou technologii a postup staveb (jak a čím?), byly zjištěny fantastické věci. Taková Cheopsova pyramida může ve své obrovitosti nabídnout hned několik čísel. Astronom Charles Smyth změřil výšku pyramidy na 147,8 metrů. A pak už to šlo samo jedna báseň. Délka obvodu u základu dělená její dvojnásobnou výškou je přesně 3,14159. A tohle číslo přece známe... To však není všechno. Vezmeme-li výšku pyramidy, zjistíme, že představuje milionkrát menší průměrnou vzdálenost Země od Slunce. S chybou jednoho procenta. A to ještě není všechno. Velikost tzv. pyramidálního lokte, kterého se používalo při stavbě pyramid, je 63,56 cm. Poloměr zeměkoule od středu k pólu však měří 6357 km. Z toho plyne, že pyramidální loket je jednou desetimiliontinou zemského poloměru. A to ještě není všechno. Jedna základna je dlouhá 232,16 m. V pyramidálních loktech to vychází 365,23. A toto číslo také známe. Tolik dní má přece jeden astronomický rok.
To, že Cheopsova pyramida je postavena přesně dle světových stran, to víme. Ale stěna, ve které je vchod, je obrácena k severu s chybou nebo s přesností, jak libo, pouhých 4 minut. Takže stavitelé se na čtvrt kilometrové délce základny sekli o pouhých 25 cm.
A se stejnou přesností vůči poledníku jsou orientované i další pyramidy
To jsou věci...
leden 27, 2011 19:30
Na pyramidy dnes : Eny
fakt nemám....ale je to fascinující, uznávám!
Danielko, drž se nám. Kéž už Ti je lépe. Myslím na Tebe. I s Natálkou...
leden 27, 2011 21:49
Danielo, : romanB
přeju Ti všechno dobrý a ať se Ti kouká na svět líp smilies/smiley.gif ... a strejdovi .. vsadím se, že se u těch pyramid potuteleně uchechtáváš smilies/smiley.gif
leden 27, 2011 22:02
Nový zrak, nový námět ? : Sidon
Danilelko, přeju Ti, abys měla ještě lepší zrak, než dřív a ono to tak asi bude. Jedna moje známá tu "úpravu" oka laserem, prodělala taky a moc si to pochvalovala, tvrdí, že vidí líp, než před tou operací. Tak ať Ti to tak taky vyjde.

Strejdo,
docela jsi mě rozesmál. Já vím, že pro chlapa to není tak moc záživné, ta témata na nevěru, boly, žaly a stesky. Jenže jak sis možná všimnul, nebo spíš by sis měl všimnout, tak u těchto článků je právě největší návštěvnost, podle toho množství odpovědí a komentářů. Ty Tvoje "záhady" by určitě "pár" kudlanek taky zajímaly, ale myslím, že většinu asi ne. Je to, jakoby ses snažil něco namítat věřícím, že se v kostele modlí, a že je toho modlení moc. Už vidím, jak Ti třeba Puntíkatá, "fundovaně rozšlápne", ty Tvé teorie a pyramidách. Haha. Mně by se taky kolikrát víc zamlouvala nějaká jiná témata, ale Daniela stvořila tuto webku víceméně (spíš ale více, než méně) pro ženy. I když se tu semtam objeví pár chlapů, stále tady budou převládat ta témata, co zajímají hlavně to "něžné" pohlaví. Za zkoušku by třeba stálo, dát sem nějaký článek o nějakých záhadách, ale troufám si pochybovat, že ta návštěvnost a komentáře, budou takové, jako u těch již zmíněných. smilies/cheesy.gif
Lidi mají vždycky větší zájem o neštěstí a katastrofy.
leden 28, 2011 01:43
jo strejdo - pyramidy...fakt dobrý. : alík puntík
ale nenapsal jsi nic, co by každý nevěděl. Nějakou převratnou noviku nemáš? Co teda teď bude? V Egyptě to začíná vypadat jako v Tunisu a nebude to dlouho trvat a bude to stejné ve všech muslimských zemích....no a najít viníka pro ně nebude zas až tak těžké - vždyť "bohatá" Evropa je nedaleko. Takže to vypadá, že budeme mít časem úplně jiné starosti než pyramidy. Jinak....nebuďte pánové nevěrní, nebudou zde pak dámy lkát a vylévat si srdce.
leden 28, 2011 03:41
... : Mikin
Strejdo, Sidon to napsal presne. Podivej se na navstevnost.....
Jinak souhlasim s tim, ze jakykoliv novy napad ktery ten zdejsi babinec zpestri bude dobra vec.
Ja budu mit uz brzy vic casu, tak za sebe slibuju, ze dopisu ten Ecuador a pustim se do neceho noveho.
Daniele a jejimu oku preji rychle zhojeni.
leden 28, 2011 05:58
Dani : mia I
ať máš zrak zas jak orel. smilies/wink.gif

Ke Kudlance - mám ráda, když se pod článek nás sejde co nejvíc diskutujících , je to zajímavější. Poslední dobou mám pocit, že někteří jsou hodně zaneprázdněni nebo nemají chuť přispívat. Chybí mi tu někteří.

Jinak témata - mám pocit, že v partnerství se neřeší jen zde tolik opakováná otázka nevěry, ale spousta jiných problémů . Namátkou - rozdílné názory na výchovu dětí, trávení volného času, žárlivost, alkoholismus, workoholismus jednoho z partnerů, finanční problémy. Já jsem se teď např. sešla v poslední době náhodně s bývalými spolupracovnicemi. Obě spojuje společný znak - celý život vysmáté, velmi spokojené v manželství , všechno braly s neuvěřitelnou lehkostí. Teď obě viditelně unavené, nespokojené. Důvod? Jedna po manželově úrazu a následném komatu už má doma jiného člověka, s jinou mentalitou. Je na něj permanentně naštvaná, neví už jaký postoj k němu zaujmout, aby ho vyburcovala k určité aktivitě. Jaký postoj zaujmout k člověku, který Vám byl léta spolehlivým parťákem a najednou je všechno jinak? Druhá se zas stará o manželkovu maminku /sama je už v důchodu/ , je unavená a manžel, který po celá léta byl super, je ze všeho nervozní /sám ještě do práce chodí a chce se v noci vyspat, takže v noci k ní vstává ona/ a začínají se částečně odcizovat. Možná jde o problémy, které řešily i jiné ženy. Detaily obou psát z pochopitelných důvodů nechci.
leden 28, 2011 06:16
Danielko, : saffron
mám zlaserovené obě očka, hojilo se mi to dobře a rychle - až na následnou větší suchost oka (což se násobí častým čumákováním do PC, takže kapat) jsem spokojená a vidím až za roh smilies/wink.gif.
K námětům - je pravda, že stále číst o cizích problémech je i pro mě někdy únavné a pokud se na to necítím, tak ty články radši ani neotvírám (mám toho dost z práce). Na druhou stranu neznám moc stránek, kde by se osazenstvo skutečně snažilo pomoci - většinou se to točí kolem vzájemných výměn vůlgarit a měření kdo je větší blb. Takže si ráda přečtu i jiné články, ale asi mě budou pořád nejvíc zajímat názory kudlanstva na "obyčejné" lidské problémy - setkávají se tu zajímaví lidé a jejich názory jsou pro mě inspiromatsmilies/wink.gif. Přeji rychlé uzdravení smilies/smiley.gif
leden 28, 2011 06:50
Ahoj Dani, přeji očičku brzké uzdravení. : Myška
Mně Kudlanka vyhovuje taková jaká je, pestrá. Některá témata mne zaujmou více, některá méně, a na některé články vůbec nejdu. A tak to je podle mého názoru v pořádku, protože si zde každý najde to, co ho zajímá. I pro mne jsou diskuze pod články velmi poučné.
leden 28, 2011 08:16
Souhlasím : Iris
s Myškou, každý ať si vybere svoje téma,které ho osloví a přiměje k diskutování. Tak se to děje a je to znát. Jen ať je tu pestrobarevno, to je i moje přání.

A Danielko - mojí kolegyni také v druhé době to očko "poladili" a je dobře. To víš, PC není moc zdravé pro nikoho, ale bez něj nelze žít, že? smilies/wink.gifDržím palce.
leden 28, 2011 08:26
Ať máš zrak jak orel - ale skalní !!!! : wendy
Z čeho že to je ? z Cimrmana ? Už si nevzpomínám...

Pyramidy - to je i moje téma. Ono něco nového puntíku - víš,oni se tomu tzv. konzervativní vědci dost vysmívají. Buď to odporuje tomu co vybádali a co učí a je to rána jejich ješitnosti, nebo se to nehodí do krámu z jiných důvodů.
Poslední výzkumy dokazují, že pyramidy jsou staré mnoho tisíc let, tak kolem 20 tisíc. A že poklady a faraon jsou jen vějička, která měla nalákat a zamezit ostatnímu kutání - vše je údajně POD pyramidami a pod sfingou. Když už se začali archeologové dobývat k odhalení, egypťané najednou všechno zarazili... proč asi ?

Ono je to zajímavé, ta dávná neodhalená minulost. Předchozí vyspělé civilizace a JEJICH stavby, niloliv mimozemšťanské. I Hitlera zblbnul Hans Hörbiger a společnost Vril, Hitler se velmi často stýkal s lámou a vyslal do Tibetu expedici pátrající po Árijcích jako předcích bílé rasy. A taky se z toho pěkně pomátnul.

Dávné dějina lidstva, lidský genofond, záhadná hora Kailas v Tibetu - nevíme o tom vlastně nic moc...
smilies/wink.gif
leden 28, 2011 08:41
Egyptologové : ladybird
Strejdo, tvé téma je určitě velice zajímavé, ale vybavila se mi vzpomínka na nedávno opakovanou českou divadelní hru - ještě v černobílém podání - s našimi hereckými legendami - jako byl Voska - Kopecký a jejich generační souputníci - kteří pod záminkou zájmu o Egypt pořádají semináře a pravidelné schůzky, vše perfektně zorganizované, aby se z domova dostali kam........ no samozřejmě za babama. Ta hra byla excelentní. Takže jsem se kruhem vrátila od pyramid zase k těm nevěrám a ženskej...smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif

Jinak Danielko, před lety jsem se náhodou dostala na Kudlanku a od té doby jsem jejím pravidelným a častým návštěvníkem. Velké díky Tobě i lidičkám, kteří se zde scházejí a dávají zajímavé náměty - na knížky, když nevím, co si vybrat v knihovně, na výlety - abych se dozvěděla, co u nás v Čechách stojí za navštívení. Pokuď máte někdo tip na film, či divadlo, ráda se též dozvím o něčem zajímavém. Krásný den přeji všem!
leden 28, 2011 09:43
Tipy ? : wendy
Bastardi a trilogie S.Larssona - krimi thriler, ale super. Muži, kteří nenávidí ženy je první...
smilies/wink.gif
leden 28, 2011 10:11
... : mia I
filmy nevím. Knihy - k vánocům jsem dceři dala Hanu Parkánovou Whittton - Hrdost do vínku, souboj královen o českou korunu z nakl. Alpress /mají i podobné tituly/, Hanu M. Kornerovou - Láska a zášť. Návštěva muzea teď v zimě je taky výborná , při jedné návštěvě Prahy jsem byla v uměleckoprůmyslovém muzeu, nádherné kousky šperků, skla, porcelánu, šatů,.. od všeho něco. Lepší jsou asi dvě návštěvy, aby člověk lépe tu krásu a zajímavosti vstřebal a nebyl příliš zahlcen dojmy. Jinak výstava Zlatá šedesátá na Vítkově pro lidi co nostalgicky vzpomínají. Pro milovníky architektury třeba na podzim otevřená Bílkova vila, odtud procházkou Chotkovými sady /pěkný pomník Zeyera/ a zamířit k zajímavé Písecké bráně, kde je možnost se i občerstvit v restauraci. Do divadla mne láká dcera, dívala jsem se zrovna na stránky Divadla na Vinohradech - lákala by mne Marie Stuartovna. Hezký víkend vespolek.
leden 28, 2011 10:27
Zlatá šedesátá jsme shlédli : wendy
včetně kytary Karla Kryla... z divadel se přiznám se vybíráme spíš komedie, ale ráda bych viděla třeba Richarda III., nebo něco s Rodenem...
smilies/wink.gif
leden 28, 2011 10:32
Šmarjá - nepochopení! : strejda
Těmi pyramidami jsem chtěl pouze uhnout trochu jinam. Od všech těch negativ, o kterých je tu denně řeč. Nic víc. Třeba jako MIA svými články o poznávání, které jsou zajímavé.
Ale prosím. Proč zrovna pyramidy, že? Taková dálka. Mohl by to být třeba sex v seniorském věku. Asexuální Puntíkatá by nám tu mohla popsat svůj přínos či inovace v této oblasti. Třeba. To byl zase jiný příklad.
A nemusela by to popisovat zrovinka do puntíku. smilies/grin.gif

leden 28, 2011 10:32
Danielo, : Milene
nahoď sem vždycky všechna témata, co ti přijdou přijatelná. Myslím si, že výběr je i teď pestrý. Čtenářstvo si vybere. Víš, že pod některými články je komentářů málo, přesto jsou nejčtenější. (cestování..) Uzdrav si vbrzku oko 1 a oko 2 ať je taky v pohodě. smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif
leden 28, 2011 10:32
Strejda : Milene
Moje znalosti o pyramidách jsou pořád tam, že jsou to hrobky faraónů, jinak nevím na co by byly. Možná vnuk nebo pravnuk to bude vědít. smilies/wink.gif smilies/wink.gif smilies/wink.gif
leden 28, 2011 10:49
divadlo : Milene
Bez divadla bych se snad neobešla. V Praze je nabídka opravdu široká. Divadlo Ungelt je prověřená kvalita, sázka na zavedené herce. Příští týden jdu na Na útěku (Jana Štěpánková, Zlata Adamovská)Troch experimentálnější je Dejvické divadlo ale blbě se tam shání lístky. Taky jsem vloni viděla 2 představení Intimního divadlo Dáši Bláhové - Mrchy a Tělo. Tělo je dost dobrý ale chlapům bych ho fakt nedopuručovala. Nemůžou vědět o čem je řeč. smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
leden 28, 2011 11:00
Divadlo... marně přemýšlím, kdy jsem byl naposledy v divadle. : strejda
No jo, pražákům, těm je hej. Všechno mají u nosu. smilies/grin.gif
Ale dávám za pravdu Puntíkaté, aby pánové nebyli nevěrní, byli hodní na své ženy. A také, aby ony byly hodny. Tak hezký den. Jdu na běžky. smilies/grin.gif
leden 28, 2011 11:20
strejdo : mia I
jak jsi na tom letos se stavbou iglú??

Wen, Roden hraje skvěle. Na divadle jsem ho neviděla , ale třeba v Hlídači 47 je skvělej, teď hraje i ve filmu , nemůžu si vzpomenout na název, podle skutečné události z Moravy, sakra nevzpomenu si. Jo Habernmannův mlýn? Mám pocit, že už patří ke špicce v branži a bude jen lepší, takže se máme na co těšit. Včera byl dokument o R. Hrušínském /viděla jsem ho už jednou/, poslední jeho role - Hácha, ve tváři už bylo vidět, že to je někdo jiný, ale výkon naprosto ohromující.

Milene, dcera říká , že dobrý je i Švandovo divadlo na Smíchově, byla i na Donutilovi ve Stavovském a pak v Divadla Járy Cimrmana. Intimní divadlo Dáši Bláhové - kouknu na net na info.
leden 28, 2011 11:35
divadlo, kniha : dexx
Nevím, jestli jsem to to už nepsal, ale když jsme u toho divadla, doporučuju Mikve. Byl jsem na tom tuším vloni, ale stále to hrají...
K Vánocům jsem dal Hypnotizéra a mám na to skvělá doporučení.


leden 28, 2011 12:03
Ano ano, je to ten mlýn... : wendy
z divadel si chválím ještě Hasiče, Fidlovačku a Branické.
smilies/wink.gif
leden 28, 2011 12:19
Bože, právě jsem se pustila do výborného sýra se žampiony : wendy
a on si mi sedl na klín. To bude perná očista dočista... smilies/cheesy.gif
leden 28, 2011 12:26
Wendy : Milene
přestože klasické divadelní hry si moc nevybírám, na Richarda III. jsem šla ze zvědavosti, jak se s touto postavou popasuje Richard Krajčo. A musím říct, že to bylo úžasné. Roden hraje s Janou Krausovou již několik let v různých divadlech kus Otevřené manželství.
leden 28, 2011 12:27
u nás bylo činoherní divadlo s představením Kdo je tady ředitel" v hlavní roli s hostem Michalem Dlouhým. a Alexejem Pyškem.Super komedie a Michal v ni opravdu exceloval, lilo z něj jak z konve. : Hanni
Seděla jsem ve druhé řadě, takže detaily jsme měla z první ruky.
leden 28, 2011 12:48
Tak Krajčo - to ráda slyším : wendy
vidíš, do něho bych to až tak neřekla, tak to je fajn.

A co takhle komedie Vše o mužích ? Jsem zvědavá, zda komedie Vše o ženách bude taky tak dobrá.

strejdo - to se nám to v tom Egyptě pěkně maže, co ? jo vlastně, strejdulín někde skotačí v bílé stopě na běžkách...
smilies/wink.gif
leden 28, 2011 12:56
dobré tipy : ladybird
Díky za krásné tipy na kulturní zážitky. Jinak Wendy z dravím tebe i celý tvůj Ústav práce ze svého. Ten název vzhledem k některým situacím mi připadá vhodnějšín ež původní oficiální..., smilies/cheesy.gif smilies/grin.gif smilies/cheesy.gif
leden 28, 2011 14:06
Dexx, dík : Milene
mrkla jsem na Mikve a zapsala do svých typů. Vypadá to dobře. Zase bych šla jednou do opravdu velkého divadla. smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif
leden 28, 2011 14:15
Danielo, : Rozmarýna
přeji ti abys měla oči jako rys. smilies/wink.gif

Pyramidy, to je moje. A faraoni. Pořád se chystám do Egypta, ale manžel tvrdí, že se tam nenechá zamordovat. Po tom, co se tam teď děje, ho tam zase nedostanu.
A ten sex v seniorském věku by byl taky zajímavý, ať se člověk poučí, co ho jednou čeká smilies/undecided.gif

Mně osobně hodně zajímají lékařské objevy a to jak byly objeveny. Např. očkování proti neštovicím, Louis Pasteur, Robert Koch očkování proti TBC, Chris Barnard - první transplantace srdce,...
leden 30, 2011 08:37
no...pokud jde jen o tay pyramiedy - : alena puntík
tak ty mají v Mexiklu taky....a vládne tam pohodička a nikdo nikoho zamordovat nšechce. smilies/cheesy.gif
leden 31, 2011 17:16
no...nemusí to být zrovna pyramidy.... : alena puntík
V jiném opříspěvku (pod africkými ženami) Krakonoš psal, že trávil čas v dívčím internátě (potažmo v ženské věznici)..... ŽE BY VÁS TOTO TÉMA ZAJÍMALO???? A určitě víc, než celé pyramidy.
leden 31, 2011 18:07
Mám dojem, : strejda
pokud se díky A.P. vracíme opět k tématu pyramidy, že došlo k nepochopení psaného. Nabízí se přece otázka, co nám, budoucím generacím, chtěli ti stavitelé sdělit? Co zašifrovali do těchto staveb a nikoli pouze to, že nedaleko Káhiry stojí něco cosi obrovského. Ti stavitelé (a vůbec to nemuseli být otroci, jak se traduje a učí), nám přece sdělují, že již ve Staré říši, která se datuje někdy kolem roku 2270 př.n.letopočtem, měli velké znalosti o matematice, astronomii, geometrii a dle způsobu stavby i o fyzice. A o tom to je. Ne o šutrech naskládaných na sebe.
My také vysíláme do kosmu jakási sdělení lidstva, na Měsíc, na Mars umisťujeme své "podpisy" a doufáme, že to někdo po nás objeví.
Co však v tom Egyptě po tom dnešním drancování a pustošení zbyde, toť smutná otázka.

Jinak jsem zapomněl, a tím se i omlouvám, že A.puntíkatá je spíše přes ten sex. Pardoooon.

smilies/wink.gif
únor 01, 2011 00:45
nojo strejdo : alena puntík
- to, cos napsal, vědí všichni. Ať to čtu, jak to čtu - nic objevnýho tam není. Prostě nikdo nic neví...a jestli to bude takhle pokračovat, ani nic vědět nebude. Tqak co teda chceš o těch pyramidách psát? A ty, co jsou v Egyptě skutečně nejsou jediný na světě. Dokonce jsou údajně pyramidy i na dně Atlantického i Tichého oceánu. Ale....nikdo nic pořádného neví. Ovbšem takové historky z Krakonošova pobytu v dívčím internátě by jistě zaujaly. A kdes tam viděl sex? O ničem takovým nepadlo slovo. Jo...čistému vše čisté...že.
únor 01, 2011 08:51
Egypt a pyramidy : Justík
Ahoj Strejdo,
tak na Ebypt bo pyramidy by jsi mě nalákal lépe než na sbírku motýlů smilies/smiley.gif) Fascinuje mě vznik něčeho tolik monumentálního v řekněme v dobách dávno minulých... Někde jsem četla, že i zmenšené pyramidy postavené u nás (při dodržení pravidel stavby těch egyptských) mají zajímavé vlastnosti. Třeba jen pomalejší stárnutí potravin atd ..
únor 01, 2011 08:53
Strejdo : erika
když už jsi se tedy stal kudlančím mluvčím přes pyramidy, zajímalo by mě, jak je to s tím ostřením žiletek? Je to urban legend, nebo potvrzenej fakt? (třeba Sysifem smilies/wink.gif )
únor 01, 2011 09:29
je to potvrzený fakt : alena puntík
- a to, že py
amidy ostří žiletky, cokonce objwevil nějaký Čech - náhodou. Jako holka jsem to viděla v týdeníku v kině. Proč to ostří ty žiletky - to nikdo neví. Taky se v těch pyramidách našly naprosto neošetřené mumie zviřátek - třeby myší, hadů, lišek atd. - které tam omylem zaběhly a nenašly cestu zpátky. Když k pyramidám dorazil |Napoleon, tak se rozhodl, že v jedné /tuším Cheopsově/ stráví noc. Skutečně se to stalo. Druhý den ráno byl sice živej, ale úplně vyděšenej a odmítl o celé věci hovořit. ..No - a Krakonoš nám teď vysvětlí proč. Ale stejně bych radši věděla, jak se dfostal do tý ženský věznice....
únor 01, 2011 10:55
Eriko, Justíku, nevím, jak se ke „všeschopnosti“ : strejda
pyramid staví Sysifos, už jsem ho dlouho nečetl, zpravodaj už také neodebírám od doby, co jsem rentiérem, ale jako obyčejný strejda z Krušných hor odmítám bludy o broušení žiletek v pyramidách, o léčivých účincích jak skutečných pyramid, tak i jejich xtých zmenšenin v jakémkoli měřítku, doma, na zahrádkách a dvorcích .
A skutečnost, že si to dal jakýsi magor kdysi před léty patentovat, na mém přesvědčení nic nezmění. To chápu jako pochybení a úlet patentového úřadu.
Necítím se býti ani egyptologem, ani kudlančím mluvčím přes pyramidy. To fakt ne. Chtěl jsem jen naznačit, chtěl jsem jen lehce ťuknout, jen nepatrně odbočit od negativ k úsměvu a říci, že změna je život. Toť vše. :-)

Troufám si tvrdit, že kdybych tu teď nadnesl jiné téma, třeba „přínos blondýn v zemědělství“ nebo „předávkování se homeopatiky“, byl bych roznesen, rozpolcen a nakonec i sežrán zdejším samičím hejnem. Takový holt je život...viď, puntíkatá... smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
únor 01, 2011 17:47
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]