O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

CHOVNÁ STANICE VIRŮ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 leden 2011
Přejít na obsah
CHOVNÁ STANICE VIRŮ
Strana 2
Strana 3
Strana 4
Strana 5
Strana 6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     No - a v neděli po poledni došla řada na mě. Bylo mi najednou těžko. Tatínek přijel domů z návštěvy kamaráda v tísni a hned mi nabízel, že se o holčičky postará a že můžu jet nakupovat potraviny na příští týden. Nechce se mi, je mi nějak divně, ale musím, přece nemůžeme být o hladu.

 

     Nakupuju, všechno dobrý, jen na parkovišti před obchodem mě zase přepadne divný pocit, jako bych tak za dvě, tři hodiny mohla zvracet.

 

     Přijedu domů, potraviny vyložené v chodbě. Holčičky mě nadšeně zdraví. Norinka už má po večeři. Jsem unavená a je mi divně. Tatínkovi volají z práce, něco se podělalo na síti. Musí nahoru do pracovny. Jsem s holčičkami, ležím na koberci a hrajeme si. Norinka se jaksi sápá po výstřihu.

 

„Aidi, Norinka chce asi mlíčko. Tak jdeme.“

 

 

     Máme nakrmeno, chce se mi ležet. Tatínek nahoře v pracovně živě diskutuje se spolupracovníky a snaží se vyřešit problém. Lehnu si na chvilku s holčičkami do postele, budeme si tady hrát. Ne, nechce se mi zvracet, ale je mi těžko a jsem unavená. Hrajeme si. Aida občas odbíhá do chodby a hlasitě si zpívá.

 

„Co se tam děje, miláčku? Já tady nemůžu pracovat.“
„Já tady umírám. (I’m dying here!)“
„Aidi, uklidni se, nekřič tolik, ano?“

 

Norinka se začíná vztekat, už se jí chce spát. Tak se holt zvedneme a převlečeme ji do pyžámka a dáme jí spát. Norinka je svlečená do spodního trička, vymeňuju plínku. Aida mi ji připravuje. Trvá jí to dlouho, ještě si prohlíží obrázek. Už to nevydržím...

 

„Aidi, honem, dej mi tu plínku. Tatínku!!!! Asi se pozvracím a držím Noru.“
„OK, Danny, já musím za manželkou, něco se...“
„Tatínku!!!!“

 

Stále držím Norinku za kyčle, aby nespadla s přebalovacího pultíku, co mám na nočním stolku. Klečím vedle ní a najednou je pozdě.

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]