O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DOMÁCÍ NÁSILÍ - NEUVĚŘITELNÉ PRO JINÉ PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 září 2010
Přejít na obsah
DOMÁCÍ NÁSILÍ - NEUVĚŘITELNÉ PRO JINÉ
Strana 2
Strana 3
Strana 4

 

 

 

 

 

 

      Začal "kvůli mně" chodit s kámošem do hospody a vracel se k ránu a budil mě, řval na mě tak jako nikdo v životě, že jsem mrcha, děvka, frigida pitomá, a ať táhnu pryč. Občas mě i hodil někam na gauč nebo na postel. Házel nejčastěji podšálky,většinou o zem, jen jednou proti mě. I v den mého porodu na mě byl naštvanej, a to proto. že on nebyl ten první, kdo za mnou přijel do porodnice, ale byli to moji rodiče. Ale stejně ještě o nic nešlo, já ještě nerodila, tak jsem byla jen přijatá do porodnice, protože syn měl horší ozvy a já měla stejně ten den termín. Takže žádná panika. V ten den se také ještě pohádal se zaměstnavatelem, tak jsem ho prosila, ať se uklidní a je na mě hodnej.

 

      Pořád jsem v jeho přítomnosti byla v takovém velkém napětí a stresu. No, po porodu jsme byli všichni štastní, ale dlouho to nevydrželo. Hádky kvůli něčemu byly pořád a za pár měsíců pil víc a víc, pak ani neměl práci - rozešel se se zaměstnavatelem. Ale stejně mi nic doma nepomohl a já nespala bud kvůli miminku nebo kvůli němu. Takže jsem měla jen něco málo přes 50 kilo a byla jsem hromádka nervů.Jednu noc přišel zase opilý a vyhrožoval, že se kvůli mě zabije, opět zopakoval, že jsem frigida, kráva atd. (protože jsem nechtěla sex každý druhý den). Byla jsem ale totálně vyčerpaná. On tedy sáhl pro nůž a v úplné nepříčetnosti se přede mnou říznul do zápěstí, tekla spousta krve, já chtěla volat sanitku, málem jsem z toho měla srdeční kolaps, úplně jsem cítila, že mi snad srdce vyskočí z hrudníku, bylo to strašné…

 

      On mě ale poslal do oněch míst, obvázal si to a došel si pěšky na pohotovost. Já mezitím byla úplně šílená a psala ze zoufalství na on-line linku bezpečí, to bylo poprvé, kdy jsem se někomu svěřila, ale přišla mi další den odpověď, že email nebyl doručen.

 

     Po téhle záležitosti dostal můj partner papír od doktora, že musí navštívit psychologa. Tak tam opravdu musel jít, poprvé sám a podruhé jsem tam byla pozvaná i já.Tam ještě tvrdil, že ví, že to mám s ním moc těžké, ale tím to skončilo a žádné další sezení už nechtěl. Já ho přemlouvala, ale on prostě "není magor", to jen v papírech měl napsané, že trpí depresivní forií.  A tak šly dny dál, já se bála - vždycky když měl přijít domu, i když šel na pivo, tak jsem běžela s nožema, co jsme měli doma do sklepa, aby si třeba zase něco neudělal, netušila jsem, v jaké bude náladě. No, pak byl na chviličku klid, tak na měsíc, nehádali jsme se a žili normálním partnerským životem. A pak to zase nastalo. Šílené hádky kvůli hloupostem. Platí tady stoprocentně, že kdo chce bít, hůl si vždycky najde, vždycky našel důvod, proč se na mě naštvat a dělat scény. Vždycky mi opakoval, že má právo na mě řvát, protože jsem ho k tomu vyprovokovala.

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]