O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DOMÁCÍ NÁSILÍ - NEUVĚŘITELNÉ PRO JINÉ PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 září 2010
Přejít na obsah
DOMÁCÍ NÁSILÍ - NEUVĚŘITELNÉ PRO JINÉ
Strana 2
Strana 3
Strana 4

 

 

 

 

Ahoj všichni,  

 

     dlouho jsem zvažovala, jestli se vůbec někomu svěřit, dosud jsem to vůči nikomu nedokázala, ale myslím, že se mi trochu uleví. Určitě mám v plánu, že se svěřím svoji bezvadné rodině (rodičům), kteří byli vždycky pohodoví, a nepamatuji si, že by se za mého hezkého dětství nějak hádali. Vždycky nás měli rádi (nás oba s bráchou) a podporovali nás. Bylo to před čtyřmi roky, když jsem poznala svého nynějšího partnera – se kterým nyní máme dvouletého syna. Ze začátku byl úplně zlatý a všichni mi záviděli, jak mám úžasného chlapa. Já se do něj šíleně zamilovala a věděla jsem, že to chlap na celý život. Měli jsme hodně společného, ale i jsme si měli stále co povídat. On nebyl žádná padavka a taky velký romantik. Byl světa znalec a uměl jazyky, imponoval mi.

 

     Ale po nějakém čase (což mi došlo teprve nedávno) mi začal obrovsky vyčítat nejrůznější věci: jako to, že jsem se zdržela o půl hodiny déle v práci, že jsem mu včas neodepsala na email (i když jsem měla v práci uzávěrku a ani jsem se kolikrát nestihla najíst), že jsem mu odpověděla jen na polovinu věcí, na které se mě v emailu ptal… Dalším  problémem byl můj koníček: což bylo hiphopové tancování: dvakrát v týdnu jsem měla tréninky, a jednou za měsíc i soutěž nebo nějaké vystupování na akci. Byla z toho pak vždy obrovská scéna, ze které jsem samozřejmě vinila ze začátku výhradně sebe. Slyšela jsem totiž od něj, že jsem sobecká a že on mě má tak rád, že se mnou chce trávit maximum času a já si trajdám po tancování.

 

     Nicméně – říkala jsem si, že mě poznal přeci i s mojí prací i s mým tancováním, tak jsem myslela, že bude s tím smířený. Ale v každé volné chvíli jsem pak byla raději už jen s ním, už jsem i přestala chodit ven s kamarádkami a všechny akce jsem odmítala, protože to doma vyvolalo akorát hádky. A já se hádkám prostě snažila vyhnout a dělala jsem proto všechno. Dost mě to ale unavovalo. V téhle době mi jeho chování přišlo ještě normální. Rozhodli jsme se pak pro založení rodiny. V té souvislosti jsem si říkala – no paráda, vlastně bude doma naprostý klid a harmonie, protože s tancováním tedy skončím a tak budu mít spoustu času na něj. Spletla jsem se. V práci jsem měla stejné nasazení, a jako těhotná jsem se domu vracela šíleně unavená a už kolem deváté desáté jsem si přála jít spát. Ale to bylo špatně, protože jsem celý den byla v práci a večer se přeci musím věnovat jemu… No spala jsem proto málo, byla jsem pořád vystresovaná  - protože chtěl, abych se mu dost věnovala, aby se nerozčílil… a ke konci těhotenství už jsem se nechtěla (nemohla) ani milovat a to bylo to pravé peklo.

 

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]