O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

JO, NA TO MUSÍ BÝT "FIŠTRÓN..." PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 srpen 2010

vtipyJeden chlápek zrovna nastoupil z konkurzu na místo ředitele velké firmy. První den se v práci setkal s bývalým ředitelem, který mu předával kancelář. Když byli chvíli o samotě, jeho předchůdce mu podal tři obálky a řekl: „Když narazíte na problém, o kterém si budete myslet, že je neřešitelný, otevřete jednu obálku a proveďte, co je uvnitř."

 

 

Nová práce se chlápkovi líbila, obchody šly dobře, ale po šesti měsících začal najednou klesat obrat a žádné opatření nepomáhalo. Když chlápkovi došla inspirace, vzpomněl si na tři obálky.Otevřel první z nich a četl: „Obviňte svého předchůdce."

Tak tedy svolal tiskovou konferenci a taktně shodil vinu na svého předchůdce ve funkci - takové ty řeči o skrytých nepořádcích v účtech a kontrolách. Noviny a také burza zareagovaly pozitivně a obchody se zase začaly hýbat. Asi o rok později opět došlo k propadu tržeb spojenému s vážnými personálními problémy. Chlápek sáhnul do šuplíku a z druhé obálky vyndal pokyn Reorganizujte. Provedl tedy velkou reorganizaci a opět se firma rychle dala dohromady. Po roce a půl přišla další vlna problémů. Šéf se zavřel v kanceláři, vytáhl ze šuplíku třetí obálku a otevřel ji.

Vzkaz zněl takto: „Připravte tři obálky..."

 

 

Technik, obchodník a programátor spolu jedou autem, když autu náhle přestane běžet motor a zastaví. Technik navrhuje: „Co kdybychom zkusili otevřít kapotu a podívali se na to, kde je závada?"
Obchodník navrhuje: „Co kdybychom zkusili jít každý jiným směrem, najít telefon a zavolat autoservis."
Programátor navrhuje: „Co kdybychom zkusili vystoupit a nastoupit?"

 

 

 

Ve tři hodiny v noci se manželka potichoučku vkradla do sousední místnosti. Kladivem rozbila devatenáctipalcový monitor, cédéčka polila lepidlem, počítač vyhodila oknem a tiskárnu utopila ve vaně. Potom se vrátila do ložnice, do teplé postele a přitiskla se s láskou k boku svého nic netušícího spícího manžela, o kterém byla přesvědčená, že už teď veškerý volný čas bude věnovat jejich lásce. Do konce života jí zbývaly ještě čtyři hodiny...

 

 

 

U salaše se utábořili studenti. Ráno vstávají a jeden začne cvičit. Vyjde bača ze své salaše a dívá se, jak student dělá kliky. Dívá se, dívá a říká: „Že se u nás krade, to jsem věděl, ale aby někomu ukradli ženu při souloži, to jsem ještě neviděl."

 

 

 

„Pane," nachomýtne se ke kolemjdoucímu pan Vaněček, „jsem rád, že vás poznávám!"
„Ale já vás neznám," namítne muž. Pan Vaněček si ho chytne za šos: „Jenže já poznávám ten kabát, co mi před týdnem ukradli v hospodě!"

 

 

 

Podnikový manažer školí podřízené o zvyšování efektivity pracovních operací: „Techniky, které jsem vám zde nastínil, raději nezkoušejte doma." „A proč ne?" „No, víte, celé roky jsem sledoval rutinní činnosti své ženy, když připravovala snídani. Hodně se naběhala mezi lednicí, sporákem, špajskou a stolem a často při tom nesla jen jednu věc. Tak jsem jí navrhl, jak by to mohla zlepšit." „A fungovalo to?" „Mno, v podstatě vlastně ano. Předtím jí příprava snídaně zabrala dvacet pět minut. Teď to já dělám za osmnáct!"

 

 

Přijímací pohovor čerstvého absolventa práv v prestižní advokátní kanceláři: „Co uděláte, když vám někdo položí otázku, na kterou nebudete umět odpovědět?" „Vezmu si dva tisíce zálohy a řeknu, ať mi zatelefonuje zítra." „Výborně, jste přijat!"

 

 

 

 

Přiběhne zaměstnanec za ředitelem:

„Šéfe, nějací dva výrostci vám ukradli auto!"

„A tos je nemohl zadržet?"

„Ne, ale opsal jsem vám číslo toho ukradeného auta!"

 

 

 

 

Komentáře (1)add feed
Rozbitý auto a salaš : wendy
No. 1 !!!! Jen si je zapamatovat - ale dva snad jo...
smilies/grin.gif
srpen 27, 2010 08:37
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]