O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

PLAYMATE ANO, PLAYBOYOVÉ NE? PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 červen 2007
 Já bych asi v mužském kolektivu nevydržela, mě by šly na nervy už jen ty jejich kecy... Vzpomněla jsem si, jak přítelkyni Ivaně vadilo, že její kolega sedící s ní v kanceláři si ozdobil stěny samými plakátky s nahými dívčinami. Ivaně to vadilo a její vedoucí - chlap - jí řekl, že je zbytečně prudérní a že nemá co do toho mluvit, a především si má hledět práce.

 

 

    Tak abych ji utěšila, vybrala jsem všecky zahraniční časopisy, co jsem měla doma - a že jich bylo - a vystříhaly jsme samé pěkné chlapce ve slipech, plavečkách, polohahé a tak podobně a Ivanka si jimi "vyzdobila" protější zeď v kanceláři. Jejímu kolegovi ani jejímu vedoucímu se to samosebou nelíbilo a dostala okamžitě a striktně nařízeno obrázky sundat!

 

     No co, řekla tady svému vedoucímu, že je zbytečně prudérní a že by si měl hledět práce. A víte, co bylo dál? Řešilo se to až na ředitelství a nebýt Ivana skutečně vynikající účetní a nedělat k tomu ještě polovinu práce za svého nahých dívek milovného kolegu, tak ji vyrazili. Skončilo to zákazem vylepování čehokoli.

 

A teď mi odpovězte:

 

1) kde zůstal pověstný mužský smysl pro humor, kterého se nám údajně nedostává?

 

2) proč se neměřilo oběma stejným metrem?

 

3) kde v tomto případě zůstal mužský smysl pro čest a fair play - který údajně nám žebnám chybí?

 

4) proč nikdo nereagoval hned na přímé a jasné oslovení a přímé a jasné vyjádření nelibosti nad nahými dívkami?

 

Poraďte -

jak tedy měla Iva a jednat,

aby to bylo čestný, přímý a bez intrik?

 

 

miciangora

 

Komentáře (46)add feed
a co mame radit? : Jasmina
To je snad jasny ze sef je sovinisticky zakomplexovany blb ale taci nejsou nastesti vsichni.
červen 05, 2007 16:32
... : bb
nejsou, ale bývalo jich hodně, a ve starší generaci pořád je tenhle přístup zakořeněný, jen se to někteří naučili trošku skrývat, protože dobře vnímají, že to není právě žádoucí, že ženy jsou in, stejně jako pojmy komunikace, respekt, atd.

červen 05, 2007 16:36
... : bb
to s tím humorem netvrdí ženské, ale chlapi, a pro ty (takový týpky jako Ivanin kolega a šéf) je vrcholem humoru právě ta nahotinková zeď, a ženská, které se to nelíbí, je a) zakomplexovaná stará panna, b) závidí že tak nevypadá, c) nemá smysl pro humor - přičemž podle těchto exemplářů platí všechny tři možnosti
ke své škodě se nevyvíjejí, ke svému štěstí jim to nikdy nedojde, obojí ke škodě ženám v jejich blízkosti, partnerkách, dcerám, kolegyním
červen 05, 2007 16:38
no chci poradit, : miciangora
jak mám v takovém případě postupovat a neužít tzv. "ženských fint", jak docílit žádaného pouze tím, že slušně a jasně a srozumitelně vyjádříme svůj požadavek?
červen 05, 2007 16:39
tedy, Jasmí, nikde nevidím žádost o radu, ať koukám, jak koukám - : kiwi
ale je to o tom, že na ženskou se prostě berou jiná měřítka, Jasmíno. Třeba u vás to není, ale vím sama, že na tom samém místě ženská a muž mají jiné ohodnocení (beru-li jejich pracovní výkony jako rovnocenné), a i jednání vůči nim je odlišné. To, co si většina mužů dovolí vůči ženám, se bere jako běžný. Například "laškování" - nemyslím si, že kdybych si třeba něco podobného dovolila vůči svým kolegům, jestli by mě nebrali hned jako nymfomanku, případně neoznačili moje jednání jako "harašení" smilies/undecided.gif smilies/cry.gif
červen 05, 2007 16:41
tak už tam žádost o radu je, ale to až teď : kiwi
smilies/grin.gif
červen 05, 2007 16:42
no není : miciangora
nám snad neustále vyčítáno, že na všecko jdeme oklikou, že si vymýšlíme různé finty, jak s těmi chudáky muži manipulujeme, jak se nedovedeme přesně a jasně vyjádřit a nikdy nejednáme na rovinu a nikdy jasně neřekneme co chceme? Ráda bych zejména slyšela, jak by tuto situaci řešil Lukáš.A ráda bych se od něj dočkala přesného návodu, bude-li k něčemu, budu ho používat.
červen 05, 2007 16:48
miciangoro : bb
asi jako všude, u normálních lidí to funguje, u blbečků ne, na druhou stranu, mně by třeba ty nahotinky na zdi nevadily, ale nesměl by ani ceknout proti tomu, co si tam vylepím já, i kdyby to bylo hovínko s mašlí, natož osvalený fešák smilies/smiley.gif je to teda často ne tím, že jsou to blbci, ale tím, že máme každý jiné představy o tom, co je ok a co ne

červen 05, 2007 16:52
Emotivní živočišná reakce. : Jiřina
To se nedá vůlí ovlivnit: normální chlapi se na těla jiných chlapů nikdy nedívají - dělá se jim z toho "šoufl". Oni se navzájem prostě neprohlížejí.
Aspoň všem těm, co mám kolem sebe, připadá polonahé mužské tělo "nechutné".
červen 05, 2007 16:54
jasmíno : miciangora
kdyby sis ten příspěvek byla přečetla - tak tam stojí přesně toto:" poraďte, jak tedy měla Iva jednat,aby to bylo čestný, přímý a bez intrik." - tak to přesně chci poradit.
červen 05, 2007 16:54
milá Jiřino, : miciangora
co je tedy špatného, nebo zvráceného na tom, že Ivana necítí potřebu dívat se celou pracovní dobu n nahé dívky? smilies/cheesy.gif
červen 05, 2007 16:59
koutek "mladych instalateru" : hatari
ahoj, neco podobneho bylo i u nas na pracovisti /vyrazne pansky kolektiv/, je ale pravda, ze ty nej obrazky meli panove rubem navrch a cela nastenka byla ukryta v odpocinkovem koute. i ja jsem dostala podobny napad a behem nocni sluzby jsem celou nastenku " predelala k obrazu svemu" a to tak, ze byla zapnena krasnymi svalnatymi a obnazenymi muzi. musim rici, ze panove to vzali s humorem a nejprve patrali ve vlastnich radach, nez jsem jim prozradila, kdo je autorem. s humorem uz ovsem nebrali, kdyz jsme jim s kolegyni priodely do pul pasu obnazenou krasavici na kalendari, ktery byl vystaven primo na pracovisti a videly jej i caste navstevy. hatari

červen 05, 2007 17:16
... : bb
nic, ale oni prostě nepředpokládají, že by důvod mohl být v estetickém cítění, jednoduše si to vysvětlí závistí, žárlivostí, čili tím, že vlastně Ivana žárlila na toho kolegu : )))
červen 05, 2007 17:46
no to určitě : miciangora
Ivana je vdaná a ten dotyčnej byl ve věku jejího staršího syna - možná trochu starší
červen 05, 2007 17:54
miciangora : Jasmina
No precetla,precetla a co radit? vzdyt si tak prave poradila,cestne,primne,bez intrik a plus s humorem.To ze to sef nedokazal vzit,to uz je jeho osobni problem,no a je fakt ze kdokoliv kdo ma podobne komplexy,dela problemy i ostatnim,i taci lide halt jsou.
A propos nahotinky,bb,hezke umelecke akty by mne nevadily,ani kdyby byly lehce eroticke ale kdovi jake obrazky to byly a nepomuze ani cerny puntik na onych mistech,tak to by mne stvalo taky se na to koukat v praci spolecne s kolegou.
červen 05, 2007 17:56
miciangora : bb
mně to vysvětlovat nemusíš, a jim to pro změnu nevysvětlíš : )
červen 05, 2007 18:10
Já jen, že nevěřím, že se to stalo ! A nechápu, jak si někdo může vymyslet takovou hloupost ... : Kráťa
(Tato věta je tu proto, aby komentář nebyl příliš krátký !)
červen 05, 2007 20:23
... : Inka kuk
no asi to chce pracovat s inteligentníma a vychovanýma chlapama, kteří dokáží brát i přes svůj chlapský humor ohled na dámu. S takovými výše popsanými IQ tykve se nedá bojovat jinak než jejich stupidníma metodama. Ale není to zbytečné mrhání energií?!?!
Pracuju už několik let pouze se 7 mi mužskými a denně se těším do práce na jejich každodenní humor, ale s takovouhle stupiditou jsem se ještě nesetkala.
červen 05, 2007 22:13
milá Kráťo : AlenaT
to se skutečně stalo, mohla bych i jmenovat podnik, kde se to stalo.Před dvaceti lety tento sídlil na Starém Městě v domě u Zlatého Melounu. Ta Ivana je moje dlouholetá kamarádka a známe se už od páté třídy. Její děti jsou přátelé mých děti, neb jsou plus mínus stejně staří.
červen 05, 2007 22:39
do prkenka : Jasmina
kolik mas Aleno jmen?
ja vam znamejsim v mysli prisuzuji imaginarni tvare a ted jsem vedle jak ta jedle smilies/grin.gif
červen 05, 2007 22:58
Jejda, člověk sem po čase nakoukne a tady se to hemží inovovanými nicky...:-) : strejdaděda
Kdepak jsou ti "staří" pardi a pardice?
(Kdo může sakra být ta Míša šíša nebo Inka kuk? )
Ale k věci. Z toho článku cítím určitou nevraživost na naše pohlaví ze strany pisatelky. Skoro bych řekl, že tu páchne špetka feminismu...
Co já bych kdysi za to dal, kdybych měl u sebe, místo kolegy, nějakou šťabajznu. Určitě bych jí nedělal naschvály, justy a dbal bych na to, abychom spolu dobře vycházeli, zvláště, když by se chopila vaření kávy, že áno. Protože do práce by se měl člověk těšit a ne si ji znepříjemňovat. Já jsem měl kdysi na zdi veliký plakát kokpitu letadla B747 a všem se líbil. I náhodným návštěvnicím. Kdybych tam tedy seděl s opačným pohlavím, zvaným třeba Iva, vyzdobili bychom si to nějakými obrázky, třeba květin, krajin a pod. Ale i před tím by se slušelo, aby se jeden zeptal druhého, zda se mu ten kýč líbí či ne.
Radu nemám, pokud není tomu kolegovi shůry dáno...pozdě bycha honit :-)
smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif
červen 06, 2007 00:40
Ještě si dovolím pokračovat, když dovolíte... : strejdaděda
smilies/cheesy.gif
(Dfm, že to nebude vypadat tak, že tím chci dohnat moji absenci zde...)
Ještě se mi nechce spát, venku svítí hvězdy, já tu mím co pít a moje super tenká klávesnice píše skoro sama.

Ještě k těm obrázkům. Nikdo to tu ještě nezmínil, že ŽENA je prostě žena. Odjakživa je opěvována básníky, malíři, zpěváky, je symbolem sexu a také mateřství. Žena má prostě jiné tvary. Zadní i přední. Je prostě tvarována jinak než muž. (Já osobně bych si nikam žádného nahého chlapa nepověsil, ptfuj...) No a proto si VÁS paní a slečny věší někteří jedinci, nejvíce asi puberťáci, na zdi a do skříněk a občas si u toho i zaslintají. Třeba to bude i případ kolegy paní Ivy. Kdo ví?
smilies/grin.gif
červen 06, 2007 01:08
Vidím odpověď na všechny otázky jasně. : NČ
Pokud se tohle opravdu stalo, tak přeci jeho reakce jsou naprosto jasný a předvídatelný.
Jen primitivové a impotenti si "vyzdobujou" zdi papírama s nahejma děvčaty z časopisů. Notabéne, když do tý místnosti choděj i baby.
-------------------------------------------
AHOJ STREJDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

červen 06, 2007 06:41
k tomu jménu : AlenaT
když píšu na jiníém počítač, ne doma, tam mě ta mrcha prostě pod mým jmíénem nepřihlásí. Ani pod ninou Alenou, neb těch je tu jak máku.Tak jsem prostě musela vymyslet jinou, abych mohla napsat - ale jsem to stále já.
červen 06, 2007 08:22
vidíte to???? : AlenaT
tak jsem vznesla naprosto jasnej, logickej a konkrétní dotaz - a vidíte? už zavání feminismem. smilies/grin.gif
červen 06, 2007 08:26
NČ to napsal naprosto výstižně : Míša šíša
Řekla bych, že je škoda času se s podobnými pány zabývat a chtít něco řešit. Je to stejné, jako byste chtěli řešit s imbecilem rovnici o dvou neznámých. Prostě to nepochopí a nepochopí.


červen 06, 2007 08:48
FEMINISMEM SE BRÁNÍ NĚKDO : wendy
komu se šláplo na kuří oko, a to mi u strejdydědy jaksi nesedí...když udělám blbost, přijde se mi na to a vytkne se mi to, buďto řeknu, jé to jsem blb, anebo se rozčílím a neadekvátně bráním. Ale k případku samému - chlapci si vylepují ženský pořáde, a nedojde jim, že to může být někomu i nepříjemné. Ale že tak žárlí na obrázky jiným mužských - není ten šéf náhodou malinkej nebo paťatej ?
A není miciangora nějaká postava z filmu ?
červen 06, 2007 08:52
ok ok : Jasmina
Zdravim Strejdu smilies/smiley.gifa on si slovo feminismus muze dovolit napsat,protoze on ma zeny jinak rad.
A fakt tohle neni treba resit,protoze se ta kauza netyka vsech muzu ale jednotliveho stretu s jednotlivym blbem; Neni to nastesti tedy "globalni problem"
Preji vsem dobre rano.
červen 06, 2007 09:03
Co dodat k příběhu? : Gita
Nejhorší je srážka s blbcem smilies/grin.gif
červen 06, 2007 09:17
jo bylo to ve filmu : AlenaT
to neznáte Hadimršku a byla to herečka a hrála ji herečka jménem Meda Valentová - pejsáčku, a taky mám ráda kočky.
červen 06, 2007 10:12
... : bb
a já mám na nástěnce obří Everest - ledovec Rongphu, stěna Lhoce, jihozápadní a severní stěna
kam se na něj hrabe osvalenej fešák
červen 06, 2007 13:08
... : NČ
a já mám na nástěnce svoji fotku. Kam se na mě hrabou, já mám triko s ABBOU !
červen 06, 2007 13:24
a ja : Jasmina
starou piratskou mapu smilies/wink.gif
červen 06, 2007 14:33
to NČ : AlenaT
i s těma kolenama????
červen 06, 2007 15:45
a já : wendy
pohlednice s krásnými stavbami a portrét synka vyvedený tužkou... smilies/smiley.gif
červen 06, 2007 15:46
Cítím se jaksi nepatřičně- : saffron
všichni maj něco na nástěnce a já nemám ani tu nástěnku smilies/grin.gif. Asi je čas se nad sebou zamyslet! Když si ji pořídím, můžu si tam, NČ, vyvěsit Tvoje kolena? smilies/wink.gif
červen 06, 2007 18:53
Nazdárek STREJDO DEDO!!!!! : Inka kuk
no ono s těmi nicky je to ted nejaký složitý, nějak si to dělá co chce a kdy chce, také mě to nechce občas pustit, tak to přesvědčím až po připsání nějaké blbosti k nicku.
Nástěnku u nás máme, ale máme na ní samé důležité informace. Ale protože se naše firma zabývá francouzskými a španělskými víny, tak v kancelářích máme krásné obrázky s odrůdami vín a mapy vinařských oblastí ve francii, obrázky různých krásných vinných sklepů .....

červen 06, 2007 20:47
Taky jsem OUT : Míša šíša
a nemám nástěnku. Ale asi si ji pořídím a vyvěsím si na ni foto svého šéfa. Třeba se to odrazí na výši platu smilies/grin.gif
červen 07, 2007 08:53
Milá Inko, : wendy
po přečtení tvého posledního příspěvku jsem nabyla přesvědčení, že při své další návštěvě Prahy tě zřejmě navštívím přímo na tvém pracovišti. Podle toho, jak jsi to popsala, musí být u vás velice útulno ! A veselo - asi takhle : smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/cheesy.gif smilies/cheesy.gif
červen 07, 2007 09:56
Zdravím Vás úplně všechny, do jednoho i do jedné... : strejdaděda
Také Inku, alias Inku kuk i Míšu šíšu z Alumíniova. smilies/grin.gif, to jsou věci. Ale na Míšu se ta šíša krásně hodí. Ihned bych si zaveršoval. smilies/grin.gif

Jasmíno, včera před tou mohutnou bouřkou, která nám pak dočasně vyřadila elektřinu v celé horské oblasti, jsem stihl posekat zahradu. A jak tak obsekávám záhony, keře a keříky, zastavil jsem se u jednoho, nádherně vonícího a kvetoucího bílými kvítky. Byl to jasmín. A hádej, na koho jsem si vzpomněl?

Jednou - to bylo ještě z práce - jsme byli ve Vídni. A tam nám v jedné restauraci po večeři přinesli šálek jasmínového čaje. To ti byla taková lahoda... Povídám ženě, že otrhám ten keřík a že si uvaříme jasmínový čaj. "O P O V A Ž S E!!!" "Já jsem šťastná, že mi po létech kvete a ty mi ho chceš otrhat".
Tak takovéto já mám asociace smilies/grin.gif
červen 07, 2007 16:47
strejdodědo : Kamila
ty určitě víš, že ten keřík není jasmín, že se mu jen tak říká smilies/smiley.gif
taky zdravím, i když si tu kdejakou babu pamatovat nemůžeš smilies/grin.gif
červen 07, 2007 17:01
Také zdravím "starého" pardála! : Míša šíša
Jak se daří vnučce?
červen 08, 2007 09:22
Strejdo : jasmina
diky,to potesi smilies/smiley.gif
ja si vzpomnela ted take na svou popularitu,kdysi pred par lety z jineho fora,jedna pani dostala od nekoho plastickou sosku kravy,kterou si dala na TV a pojmenovala ji Jasmina.
A to skutecne po mne smilies/cheesy.gif Nakonec jsme se ale usmirili po netu,tak jen doufam ze tu kravicku neprejmenovala,kdyz ty nase diskuze skoncily happyendem.
Jinak ja moc na caje nejsem ale jasminovy je opravdu lahodny a uplne staci z toho keriku otrhat jenom par kvitku na salek,smichat s Twinings EarlGrey tea -zlutym a mate v 5h odpoledne prijemne posezeni s zenou na terase smilies/wink.gif
červen 08, 2007 09:54
Ahoj Míšo šíšo, : strejda - starý pardál
Já jsem si zprvu myslel, že jste tu dvě Míši a že se jedna odlišuje tou šíšou. Pak jsem si ale přečetl několik komentářů a z nich čišil Tvůj styl psaní. Ř íkal jsem si, že šíša je určitě Míša z Humlu a taky že jo.
Jinak malá i s rodiči je dnes zrovinka u nás na chaloupce. Sladce spinká. Je to moc roztomilá holka a vypadá to na smíška. Až vyroste, budu ji učit samé voloviny.
Bude asi po dědovi... smilies/grin.gif

Jak jsem zjistil, přihlášení na Kudle nějak zlobí, protože po určité době mi to hlásí, že nick už je zaregistrován a že se mám přihlásit pod jiným nickem. Teď to řeším tak, že jsem se raději nepřihlásil.

Danielo, pokud to čteš, víš že tu chybí i odhlášení? Možná, že by to odstranilo určité chyby v registraci.
Tak ahoj a pá pardi a pardice, jdu na kutě a zítra Vám přeji hezký den.


červen 09, 2007 00:06
s problémem přihlýášení : AlenaT
bojuju na Kudle už dlouho. Musím být přihlášená přes "E" a nikoli přes Firefox, a nesmím být na jiném počítači. Jinak se mnou systém nespolupracuje a tvrdí, že jsem někdo jinej. A odmítá mě přihlásit pod mým jménem. smilies/cool.gif
červen 10, 2007 05:37
Aleno Tomanová, Trnková, Tichá, Tenká, Tlustá, Tučná, Tmavá, Tomášjedno - hernajs, proč nenapíšeš celé jméno? : strejda - starý pardál
i já používám pouze a jen Mozilu. IE vůbec nespouštím z jasných důvodů. No vidíš. teď si to zapamatovalo mé poslední přihlášení, ale když se přihlásím regulérně jako strejdaděda, hlásí to, že nick už je obsazený, abych si zvolil jiný. Buď ráda, že máš spoustu jmen na výběr od T . smilies/grin.gif
červen 10, 2007 20:34
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]