O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

ROZHODNĚ ŠPATNĚ VYVOLENÝ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 březen 2010

Dobrý den paní Danielo, chci Vám napsat svůj příběh a požádat o radu. Chodila jsem dva roky s klukem; je mu 35 let a mně 33.  Asi před rokem jsem našla v jeho mobilu (vím, že se to nemá dělat, ale stalo se), zprávu od nějaké Haničky. Zeptala jsem se a vysvětlil mi, že prý to je jen nějaká puberťačka a hlavně: nemám to řešit.  Nicméně od této doby si mobil schovával, prostě ten se dokonale ztratil z mého obzoru.

 

 

 

 

     Nu, a před týdnem jsem zjistila, že ona Hanička je jeho faktická druhá přítelkyně a chodí s ní téměř stejnou dobu jako se mnou...  Víte, když já mám toho kluka hrozně ráda, sliboval mi společnou budoucnost, že si spolu postavíme, že chce se mnou mít děti - a teď se mi všechno rozpadlo. Cítím se strašně ponížená a nedovedu pochopit, proč to dělal, co takovéhle chování člověku přináší. Snad mu dělalo dobře, že mě trápí? Přitom mi říkal, že u mne má všechno, že se perfektně starám o rodinu, dobře vařím, sex byl podle jeho slov prý se mnou vždy nádherný.

 

     Je to týden, co jsem sama; když jsem mu zavolala, aby mi to nějak všechno vysvětlil, tak mi dokonce řekl, ať dám jemu a jeho rodině pokoj. Ale vždyť já je nikdy ani pořádně nepoznala. (Za celou tu dobu, co se mnou chodil, pouze jednou byl u nás doma a když jsem přijela k jeho rodičům, se kterými bydlel, ani mi neodpověděli na pozdrav. Bylo to pro mne hrozné, ale říkal, že prý "oni se tak chovají".) Jediná možnost je, že mu na té druhé záleželo mnohem víc než na mně a já mu nějak pokazila ten druhý vztah - tím, že jsem na to přišla.

 

     Poraďte mi prosím, jak se mám v takovéhle situaci zachovat. Strašně mne bolí, že mi celé dva roky můj nejbližší člověk lhal do očí, a ani se mi neomluvil a nic nevysvětlil.

 

Renda

 

 

O D P O V Ě Ď :

 

Milá Renatko,

 

     Tenhle tvůj dopis je jen potvrzením starého známého přísloví: „Důvěřuj, ale prověřuj". Dva roky je dlouhá doba, za těch cca 730 dnů, co jste spolu chodili, jsi měla svého milovaného pořádně poznat, vědět (nemyslím detailně!), co dělá, když není s tebou. Když už se nějaká ta „puberťačka" na obzoru objevila a vzápětí zmizel jeho mobil, nejspíš bych opravdu čula nějakou tu čertovinu... Jenže - ty jsi na to také nezapomněla, jen ses už předem bála, co by, kdyby... že?

 

    Víš, v podstatě byla chyba, že jsi mu to hned vyslepičila - když už jsi mu tedy mobilka prohrábla. To jsi měla držet pusu na zámek a spíš si dát víc pozor a sledovat, co a jak.  A - v duchu se připravovat na případné opuštění scény, pokud by se to vše fakt potvrdilo. Jak vidíš, stejně k tomu nakonec došlo, jenže opustil tě on a ne ty jeho. Takže bolí to nyní především tebe, smůla.

 

     Při všem tom špatném máš nakonec velké štěstí, že spolu nemáte mimi, protože by všechno bylo o hodně moc horší. Chápu sice, že sis už malovala krásnou a spokojenou domácnost, že tuhle jeho zradu těžce neseš. Ale ber to tak, jako kdybys dejme tomu přežila bez větších šrámů bouračku. Mohlo to opravdu dopadnout podstatně hůř... Cítíš se ponížená, nechápeš, jak to mohl udělat, když ty ses tak snažila... Rendo, odpověz mi, nebo alespoň sama sobě: jak se ve vašem vztahu snažil on? Co všechno pro tebe nebo pro vás dva dělal on? Podle všeho (třeba se pletu, třeba mi to vyvrátíš) se on jen vezl, starala ses hlavně ty - aby vám bylo dobře, aby se mu s tebou líbilo, aby byl spokojený. On jen sliboval...

 

      A ani se mi moc nelíbí jednání jeho rodičů vůči tobě. Podívej, kolikrát spolu dva chodí a rodiče partnera svého dítěte ani moc neznají, ale když už, tak se minimálně zachovává nějaké to dekorum, slušnost, takže i při minimálním vztahu je vše v pořádku. Vzhledem k tomu, jak ses u nich cítila, jak se k tobě chovali, to ale nebylo nic pěkného. Nu, a to také o tvém partnerovi hodně vypovídá. Uvědom si, že ať jsou jeho rodiče jacíkoliv, pokud by mu na tobě opravdu záleželo, tak by se snažil, aby se alespoň tu krátkou chvilku chovali minimálně obstojně, abys se ty cítila dobře!

 

 

 

 

 

 Takže celkově:

 

 

vyplač se, vysmuť se, ale hlavně: nevolej mu, proboha nedolejzej, neponižuj se.

To, jak se choval, ponižuje jeho, to si uvědom! Jednoznačně tě využíval!

 

A teď nakonec něco důležitého: až se trošku vzpamatuješ, napiš mi znovu, poradím ti, jak

 

 

a)   správně „rozhodit sítě"

b)   vybrat si z ulovených rybiček tu pravou

c)   a už příště nenaletět!

 

 

 

d@niela

 

 

 

Komentáře (9)add feed
Jak se zachovat? : Krakonoš
Vymazat debila ze všech diářů, mobilu, paměti, srdce... Už ho nikdy nekontaktovat, kdyby von volal, nezvedat, tlustá čára. A děkovat Bohu, že tě vochránil před manželstvím s kreténem, jehož rodina v tobě už vod začátku neviděla víc než zmuchlanou petflašku u silnice, tu taky nezdravíme, žejo. Víš, co by to bylo za peklo, až bys měla vnoučky těchhle idiotů???
Vybreč se a pak se raduj - zachránila ses včas!
březen 22, 2010 10:21
P.S. : Krakonoš
Rybářka moc pěkná, dostal jsem chuť na rybu! smilies/grin.gif smilies/grin.gif smilies/grin.gif
březen 22, 2010 10:22
Rendo : Iris
Krakonoš má pravdu, mělas štěstí v neštěstí a za čas to pochopíš. Teď to bolí, ale více než po dvou letech by to mohlo bolet po dvaceti a s dětmi. Lhal a podváděl by vždycky a Ty bys jen ztrácela léta.Potkáš lepšího, držím palce. Ahoj
březen 22, 2010 10:40
Rendo, : mamča
už z toho, jak se chovali jeho rodiče, lze soudit, jaký to byl člověk. Pokud vodil rodičům domů každou chvíli nějakou "Rendu nebo Haničku", tak třeba prostě netušili, že nejsi jen jedna z početných kamarádek jejich syna. Pozdravit teda mohli, to jo. smilies/angry.gif
Aspoň vidíš, z jaké rodiny jsi se na poslední chvíli zachránila.
Zatím to ještě nedokážeš ocenit, ale s odchodem Tvého "kluka" Tě potkalo neuvěřitelné štěstí. Představ si, že bys s ním teď měla dítě a společný rozestavěný dům.
Máš novou možnost potkat někoho lepšího a spolehlivějšího.
březen 22, 2010 11:10
Bože, bože - dítě.... ! : Marie Š.
nejdřív ze všeho snad dospěj!
březen 22, 2010 12:22
Rendo ,nesmuť : hipav
Takový nestojí za jedinou slzu.Než takového mužského z tak nevychované rodiny raději nic. Neboj se,ještě jsi mladá,najdeš si lepšího.Držím ti pěsti.
březen 22, 2010 13:47
... : bb2
kopni ho do pozadí, zmetka, nebo spíš možná do popředí, miř přesně, a pak ho vymaž ze života, pro své duševní zdraví. I kdyby přilezl zpátky, on za to nestojí, udělal by to za pár měsíců, za rok znovu. Ať tě ani nenapadne,že by se dítětem změnil. Nakonec bys zůstala sama s dětmi a hypotékou a on by odvlál za další Haničkou. Fujtajxl, huš ať je pryč.
březen 22, 2010 18:04
to jsou muzsky : sysy
vyprdni se na nej, kdyby jsi se k nemu vratila tak by te za cas zase podvedl, ja jsem zazila neco podobneho, nejakou dobu jsem to tolerovala, ale pak jsem si rekla dost a koncime, zivot a nervy si nicit nebudu. A hlavne neverit chlapum.
Mela jsi stesti, ze jsi na to vcas prisla, je to proste zamindrakovany blbec
březen 26, 2010 21:08
Máte pravdu : já
Po týdnu mi začal psát, volat, že za to můžu já, že on mne strašně miluje, a já, i když s těžkým srdcem, nereaguji. A dokonce si myslím, že mne miluje, protože jej už ta jeho druhá Hanička poslala k šípku. Krakonoši máš pravdu, byla jsem ta petfaška. Jasně, že jsem to měla poznat dávno, já se snad 100krát ptala, on mi lhal do očí. Asi je to tím, že čím jsem starší, tak hodně už chci mít trochu toho stěstí. Byla jsem vdaná, můj manžel byl tak trošku od rány, brzy jsem se rozvedla, mám 15ti letého syna. Můj bývalý manžel umřel a já byla 12 let sama, a po takové době si najdu tohoto chlapa. Díky všem za podporu, hodně to pro mne znamená, že to vidíte stejně jako já. Renata
duben 04, 2010 18:27
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]