O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DOPISY - LIDÉ A PSI PDF Tisk E-mail
Středa, 24 únor 2010
Přejít na obsah
DOPISY - LIDÉ A PSI
Strana 2

Ahoj Dani, asi jsi měla pravdu, že počasí na náladu lidí působí až neskutečně. Teď bylo pár dnů světlejších, i sluníčko nakouklo a je to hned veselejší.. Snížek pěkně ubývá a nebýt té všudypřítomné špíny, která se pod sněhem dere ven, byla bych spokojený tvor :). Asi věříš, že to moje mega chlupaté zvířátko žijící se mnou v bytovce, vypadá po každé prochajdě jako prasátko - a ne pejsek :))

 

 

 

 

 

     Ale to jsou moje pocity a moje energie. závisící na počasí. Jinak si stále připadám, jako když nepatřím do tohohle století.  Zběsilý život lidí kolem mne, chvátání a hlavně myšlení je mi moooc cizí..   

 

 

 

     Začalo to už v létě, když jsme byla v Praze u kamarádky a šla jsem se "nalodit" do metra.. Jak tak sestupuju po schodech, vidím maminu, sama táhne kočárek a kolem ní se přelévá to lidské moře :))  Tak jsem - jako pravý vesnický křupan - přiskočila a jala se po pozdravu a větičce "Chcete pomoci?" i statečně pomáhati :))

 

     Hele, nepřeji ti vidět ten prvotní výraz děsu v tváři té paní (skoro mi přišlo že čeká vyrvání kočárku a zmizení s ním v davu). Celou dobu mě nevěřícně pozorovala  - no, nakonec i poděkovala, ale nepřiměřeně rychle zmizela v davu... Asi prostě působím jako psychopat bo co... Tak jsem o tom pak dumala a přišla na to, že je v dnešní době celkem dost podezřelá snaha pomáhat. Nakonec jsem se utěšila aspoň tím, že u nás na vesnici je to přeci jen zatím jiné..

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]