O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NAŠE SLUNÍČKA XI. PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 únor 2010
Přejít na obsah
NAŠE SLUNÍČKA XI.
Strana 2

To ten čas letí... Zhruba před rokem a půl se na nás štěstí konečně usmálo a zaletěla k nám vrána a přinesla nám naši malou holčičku. Dokonce k nám zaletěla úplně ve stejný den, jako ke zde známé Vodoměrce, ale to je vedlejší. My jsme tu naši prďulku pojmenovali Aida, ale slyší na všechny možné obdoby, jako je Aidinka, Aidy, Aidi, Aiďulí, Aiďulínek, Ajďoušek a mnoho dalších.

 

 

 

 

 

 

     . Nutno podotknout, že takhle se vyžívá jen maminka, neboť tatínek je z jiných krajů, kde se takto jména neupravují. Ten si osvojil pouze Aidy. A proč vám o naší Aidince píšu až takhle pozdě? No, hlavně díky tatínkovi, který je velmi opatrný a tak původně vůbec nechtěl, abychom uveřejňovali Aidiny fotky na internetu. Jelikož jsem to chtěla respektovat a oznámení o narození dcerušky bez fotky by bylo jaksi jalové, tak jsem se s tím tedy nemohla pochlubit.

 

 

     A co se změnilo? Manželova teta dala fotky našeho broučka do internetového alba a bylo to. A teď k věci. Náše Aidinka vyrůstá v Babylónu. Tatínek na ni mluví persky, maminka zase česky a trochu persky, rodiče se mezi sebou baví anglicky a aby toho nebylo málo, tak paní na občasné hlídání na ni mluví španělsky.

 

     Mysleli jsme si, neboť jsme se to i dočetli v chytré literatuře, že díky tomuto pomatení jazyků, začne Aida mluvit spíše později, než její vrstevníci, ale opak byl pravdou.

 

     Začala říkat první opravdové slovo už někdy v 10 měsících. A co to vlastně bylo? Může se tak stát pouze v domě mých rodičů, kde jsme byli vloni na jaře na tříměsíční návštěvě, že první slovo je pejskovo jméno.

 

     Moje mamka říká, že by se chtěla mít, jako ten pes (tak ho totiž můj tatínek opečovává).

 

 

 

 

     Tak není divu, že oslovení „Lumpe!“ bylo první, co z Aidinky vypadlo. V jejím podání ovšem pouze zkrácená verze „Pe!“ a později „Pepe!“. Je to však spíše zásluha mé mamky, která Aidu skoro každé ráno brala na chvíli před dům na lavečku, kde spolu čekaly, až se Lump ukáže a také ho spolu volaly.

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]