O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MANUÁL NA ŽENSKÝ - JAK JE BALIT PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 únor 2010

Víte, jak má nemluvný muž sbalit ženu? Chlapi, který si někdy nevěříte a nevíte, jak oslovit tu či onu dámu, zkuste následující rady: Věčným trápením stydlivých mužů je myšlenka na to, že nebudou vědět, co si mají s dívkou povídat.

    

 

 

 

     V takovém případě my, Standa s Wienerem, radíme: "Vemte dívku do bazénu nebo k vodě". Má to dvě výhody, hned na prvním rande ji uvidíte v plavkách (přesně podle písně "Na pláže, choďte na pláže, tam se všechno ukáže"). Rande si dejte až přímo u břehu jezera či u okraje bazénu. Žádný před bazénem nebo nedejbože u autobusu. Tam by hrozilo, že si s ní budete muset povídat. To ne!

 

     Pro názornost zvolíme situaci v bazénu. Stojíte u okraje bazénu. Skočíte do vody. Až (pokud) se vynoříte, upravte si vlasy, ať se potencionální partnerce líbíte. Pokud máte vlasy delší, z vody se vynořte pomalu, ať se vám vlasy "roztečou" rovnoměrně kolem hlavy. Některým ženám to připadá neuvěřitelně sexy. Když se tedy vynoříte, proveďte pravým ukazovákem gesto "Pojď sem", rozuměj zahýbejte prvními dvěma články ukazováku. Někteří z vás v tomto gestu mohou vidět sexuální pobídku, ale na to rychle zapomeňte, volové. Jste na prvním rande. Chytrá dívka se dovtípí a skočí (nebo jen ladně vkročí) za vámi.

 

     A teď přichází vaše chvíle. Naučte se větu, kterou nesmíte zapomenout. Ta věta zní: "Schválně, kdo vydrží dýl pod vodou." A potopte se. Vidíte? Není to žádná věda, chlapi. A nemusíte se s ní vůbec o ničem bavit. Prostě se ponořte a je to. Pokud je dívka na stejné rádiové vlně, potopí se taky. Pod vodou nechte oči otevřené, je to neuvěřitelně sexy. Pokud bude mít oči taky otevřené, uvidí vás docela rozmazaně, ale to vůbec nevadí. Je to neuvěřitelně sexy.

 

 

 

     Až vám bude docházet dech, zkuste známou fintu s ptáčkem. Ne s tím vaším. Jinou fitnu s ptáčkem. Takovou tu fintu, kterou zkusili v Pyšný princezně rádcové na pana krále. Pod vodou proveďte gesto "hele, ptáček", ukažte rukou někam mimo, dívka se otočí, cože tak zajímavého tam je. V ten okamžik se rychle vynořte, nadechněte a zase rychle zpátky pod vodu. Dívka nic nezpozoruje a vy budete za frajera, jak dlouho vydržíte pod vodou.


     Ale hlavně - nebudete muset řešit, co si s ní budete povídat. Až se vynoříte, řeknete větu číslo dvě: "Co podniknem, bejby?" Mrknete na ní pravým vokem a je vaše.

 

Zaručeně!

 

Stanislav Wiener

 

 

 

Komentáře (21)add feed
Ten na tom dinosauříčkovi : alena puntíkovaná
je autor tohoto článku a výše uvedených rad? No tak to pak chápu, že dotyčný musí být po celé rande potopen pod vodou.
únor 18, 2010 20:26
Ne, Alenko, : kyttka
Standa je poměrně mladý a přitažlivý muž, co má rád kachničky a píše dost dobrej blog, alespoň mně se líbí...Taky je docela uznávaný překladatel.Divím se, že zrovna ty ho neznáš. A i kdyby vypadal jako onen pán, tak nevidím jediný důvod se mu posmívat.
únor 18, 2010 21:42
JO, taky autora znám, : ivanka
a hlavně čtu, je dobrej! smilies/wink.gif
Aleno, nebuď tak (jak to říct jemně...) přednaštvaná :-D
únor 18, 2010 23:11
Pak tedy nechápu, : alena puntíkovaná
proč se takový člověk musí celé rande schovávat pod hladinou bazénu.
únor 19, 2010 03:11
ze nechapes, : mura1
jsme zvykli.

autor se neschovava. autor pise "navod" pro stydlive smilies/wink.gif
únor 19, 2010 07:57
Aleno : Kamila
při své sečtělosti jsi už jistě slyšela o pojmu "fejeton". Toto je fejeton...
únor 19, 2010 08:21
tak jo - fejeton : alena puntíkovaná
ale on už ji přece k tomu bazénu dostal. Je krásná a v plavkách, sluší jí to. Copak ho nenapadne, když on bude věčněš pod hladinou, že ji může "klofnout" někdo jiný - třeba v domění, že dívka je tam sama. Jo, chápu - krom fejetonu je to ještě LOGIKA. Já zapomněla, že chlapi neuměj myslet jako lidi.
únor 19, 2010 08:25
Návod dobrý, : mamča
ale co s tím, když jeden z mých nezadaných synů nemá rád vodu, a ještě se stydí ukázat před dívkami svůj bažantí hrudníček ? smilies/wink.gif smilies/cheesy.gif
únor 19, 2010 08:29
Mamčo, : Vodoměrka
tak to ať ji vezme na hory, čím výš, tím líp... hlavně, když nebude zvyklá chodit na túry... nahoře na vrcholku v pěti tisících metrech bude lapat po dechu, nohy bude mít vražené až až..... a na cokoliv mu kývne, jen když ji zase dostane dolů do civilizace, na kafe a jahodoý džus... smilies/grin.gif
únor 19, 2010 08:40
to je nejistej podnik : mura1
sportovni kamos vzal svoji nesportovni holku s nama na rilu, aby ji ukazal krasy hor a turistiky. po peti dnech s nim uz nemluvila a kratce po navratu do civilizace se rozesli. smilies/wink.gif
únor 19, 2010 08:46
Vodoměrka : mamča
Dobrý nápad ! Jednak bude mít tlustou bundu, takže bude vypadat jako Rambo, a druhak má dobrou fyzičku.
Ale aby to nakonec nedopadlo, jako píše mura1. smilies/cheesy.gif
únor 19, 2010 08:51
No já bych to viděla mamčo na hory v zimě : alena puntíkovaná
kdy hoch musí být nabalený jak pumpa. Dívka ovšem taky, takže v závěru hoch kupuje "zajíce v pytli", neb neuvidí jak dívka jeho srdce vypadá v plavkách. Nahoře na sjezdovce jí řekne "hele ptáček" a sesviští dolů, než sjede ona, on už je zase na vleku a sviští nahoru. A takhle pořád...za celý den nemusí promluvit jediné slovo. Je zde ovšem opět nebezpečí, že dívku klofne někdo, kdo s ní mluvit bude. Takže moje rada je - konečně se naučit mluvit.U tříletého chlapečka to člověk toleruje, ale tomhle věku už je fakt načase. Umíte-li dobře mluvit, pak nezáleží na tom jak vypadáte, neb máte tu schopnost nakecat dívce svého srdce prakticky cokoli. Včetně toho, že Mr. Universe je vedle vás obluda. (Opačně to platí dvojnásob) No a ještě ušetříte za vstupné do Aquaparku, nebo za zájezd na hory. Což rozhodně není málo. a Aby hoch jó ušetřil - může cestou utrhnout pampelišku u cesty a podat jí dívce s tím, že ta květina září stejně jako její /tedy dívčina/ krása. To zaručeně zabere víc, než potopená mrtvola na dně bazénu. Nekvetou-li zrovna pampelišky, udělá vám stejnou službu zmrzlinový pohár, dvojka bílého či kytice růží. Velká kytice růží podávaná ve vhodné chvíli hravě zakryje i ptačí hrudníček - i jiné potencionální nedostatky.
únor 19, 2010 08:53
Vodoměrka : mamča
I když, náš kamarád takhle vzal svojí nesportovní přítelkyni na výšlap na Lysou horu. Dáma si vzala navíc nevhodnou obuv, neb vlastnila jen mnoho párů společenských střevíčků, smilies/wink.giftakže jí cestou vzhůru postrkoval zezadu.
Pak jsme se mu smáli, že svojí milou talčil "na Lysou za holou". smilies/grin.gif
únor 19, 2010 08:54
Jak vidíš mamčo, : alena puntíkovaná
ty hory mezi tím, jak jsem to psala, navrhuje i víc lidí. smilies/cheesy.gif
únor 19, 2010 08:55
mamčo : mia
a co takhle ji vzít na Matějskou? tam stejně řve hudba z reproduktorů, tak taky mluvit netřeba. smilies/smiley.gifjinak pán s nafukovacím drakem mi přijde Alčo, že má dobrou pozici, schovanej za hlavou draka, hezky plave, okukuje.. smilies/wink.gif
únor 19, 2010 09:02
Holky, : mamča
já mám děti mluvící, dokonce vládnoucí suchým humorem. Jen ty holky nějak nemají kde potkat.
Tam, kde se vyskytují moji synové se moc holek nezdržuje, a těch pár výjimek je už zadaných.
Zrovna včera jsem vedla k synkům řeč na téma, že by se měli trochu snažit nějakou šikovnou dívčinu obloudit, než budou všechny ty chytré a krásné holky přebrané. "Co na vás zbyde, děti moje ?" smilies/grin.gif
Na to mi odpověděl synek : "No přece ty bohatý !" smilies/cheesy.gif
únor 19, 2010 09:16
mamčo : mia
smilies/grin.gif smilies/grin.gif ten se Ti holka neztratí. Máte doma veselo. tak to má být. smilies/wink.gif
únor 19, 2010 09:29
mamčo : Iris
vidíš, a já měla dojem, že na jednoho chlapa připadají nejméně dvě až tři holky.Pokud jde o mluvení, myslím, že to dámy obstarají v pohodě také, chlapovi stačí jen platit.
A co děláte s tím bažantím hrudníčkem? Řešíme ho také smilies/wink.gif
únor 20, 2010 09:13
Na slaboučký bažantí hrudníček je asi nejlepší posilovna. : Myška
Tamní trenér už doporučí nejvhodnější cviky, aby se hrudníček zvětšil, zchlapštěl a chlapec zesílil. Ale berte to bez záruky, moji synové takový problém neměli. Bažantí hrudníčky nemáme v rodě, krom toho kluci dost sportovali, hlavně ten mladší.
únor 21, 2010 11:43
Iris : mamča
S bažantím hrudníčkem neděláme nic. Mladý pán se věnuje vědě, rozborce a sborce automobilů, všemu co souvisí s PC, zabezpečovacím zařízením...a den má jen 24 hodin.
Možná, že až potká tu pravou, tak začne posilovat. Kostru má k tomu účelu dobrou. smilies/wink.gif
únor 21, 2010 18:48
mamčo : Iris
..jsou všichni stejní, že? smilies/smiley.gif smilies/wink.gif
Starší syn měl podobný vpadlý hrudníček, s věkem bez námahy zmužněl, jen k tomu zmužnělému hrudníku mu nějak mužní i bříško pod ním - inu chlapík. Ale zatím se seznamuje dobře, pacholek.
únor 21, 2010 19:24
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]