O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

LEGRACE NA PLACE - TOPLESS PRO KNÍŽETE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 únor 2010

To se nám toho v poslední době seběhlo.... V předčasných parlamentních volbách v roce 1998 kandidovala i strana "Důchodci za životní jistoty" (DŽJ), jejíž předseda, agilní stařík Eduard Kremlička, se vsadil o to, že když se jeho strana nedostane do parlamentu, tak sní brouka. Bohužel, pan Kremlička svou sázku prohrál a nedoplatil na to pouze on, ale i nebohý hmyz. VZPOMÍNÁTE?

 

 

 

    

    

 

 

 

 A je tu zase podobně vtipná  „ převolební agitka":

 

     Brněnský člen TOP 09 Lukáš Grulich má na svědomí neobvyklou předvolební kampaň. Vyzval sympatizantky předsedy strany Karla Schwarzenberga, aby se svlékly, polepily si prsa samolepkami s jeho portrétem a vyfotografovaly se s jeho bustou. Za odměnu dostaly e-mailovou adresu s doménou kareljesexy.cz.

 

 

     Nebudou mít náhodou bojový pokřik „Všichni volíme TOPless!"?

 

 

 Vymknuta ze svých kloubů,

doba šílí,

říká Shakespeare ústy svého Hamleta.

 

 

flori@n

 

 

Komentáře (29)add feed
Ježíši zas volby : alena puntíkovaná
můžu vám říci, že vůbec nevím, koho volit. Až na nepodstatné detaily mi všichni kandidáti přijdou stejný. Všem jednotně jde akorát o oprachy a o moc - blaho občanů jim může býti ukradeno.To se zase dovim jak já, coby důchodkyně a mámy s malejma dětma okrádáme stát a vedeme ho ke krachu.
únor 18, 2010 12:37
... : katka*
pravdu díš, Puntíku.
Já letos půjdu volit (jako pokaždé) ale nenechám se zmasírovat médii abych nevolila malou stranu, protože se nemá šanci dostat do parlamentu...
ale má, jenom ji musí volit víc lidí, no.
tak se vykašlete na tisk i TV a volte podle svého názoru ty, kteří se vám zdají bližší...
ani jedna z těch "velkých" mi blízká není
únor 18, 2010 13:13
Chce se mi zvracet... : Míša šíša
.
únor 18, 2010 13:24
Našel jsem v tom myšlenku o podobnosti, že kníže uprostřed je stejně velký formát :-) , což je vtipné : toulavej
Jinak nevím, jestli vidím dobře, ale zdá se mi, jakoby měl kníže v ruce fajfku. Přesně takhle se nechal fotit náš první dělnický president Kléma. Tak nevím, byl-li to záměr, nebo je to podobnost čistě náhodná, nebo se předpokládá, že si to mladí nemohou pamatovat. A možná už ani my staří . . .

..................................
únor 18, 2010 13:50
koukám, že dějiny se dost opakujou .-))) : ivanka
dobrý, fakt...
únor 18, 2010 14:10
Je fakt : Giussi
ze pri prvnim letmem pohledu jsem si rikala, proc ma ta zenska na prsou Gottwalda? A to bych si dovolila se nepovazovat za starou.
únor 19, 2010 03:34
... : mia
tak jsme tak s kamarádkama debatily a mj. padla zajímavá věc. Dneska, když je člověku padesát a více , tak už ho nikde moc nechtějí, že nepodává takový výkon. A v politice se to kmety jen hemží, na místech hejtmanů apod. též.
únor 19, 2010 08:26
Další Florišův hoax...? : wendy
Teda poprsí má ta modelka pěkný. A ta podobnost s Klémou a tak jsou si ideově vzdálení, to je kouzlo nechtěného.

Následuje agitka - uvažuju o volbě - Věci veřejné. Jen by to chtělo, aby byla víc v médiích, jinak to bude špatně, znáte lidi.
smilies/wink.gif
únor 19, 2010 09:01
No, jestli je to ta, co je tam Radek John : alena puntíkovaná
tzak bych o ní uvažovala....ovšem nikde není záruka, že s naplněným korytem a hlavně z obav o ně, neztratí Radek John svého bystrého a kritického ducha.
únor 19, 2010 09:16
Jo, to je TA : wendy
já už se bojím uvažovat jako ty, to už by bylo na mašli- tak aspoň chvíli někomu věřit...aspoň na čas si to užít lidi...
smilies/wink.gif smilies/shocked.gif
únor 19, 2010 10:05
Pro mne se ta Johnova strana moc od ostatních neodlišuje. : Myška
A ještě to nefér jednání se Zlatou Adamovskou. Je stejný, ne-li horší než ostatní politici.
únor 19, 2010 11:54
nojo máš asi pravdu : alena puntíkovaná
tak koho teda? Já vůbec nevím, jestli mám k nějakejm vůlbám vůbec jít. Není tam nikdo, koho bych chtěla. Asi tam půjdu a roztrhám a vyhodím celou "nabídku".
únor 19, 2010 11:58
Radek John, to je z bláta do louže : toulavej
tento člověk se tvářil, tváří a vystupuje, jako zásadový člověk. Skoro by mu to člověk i věřil, neznat jeho často populistické reportáže na Nově a pak tu nepříjemnost, co se provalila, když měl problém s autem. Jak můžeš věřit člověku, že je jiný, lepší, než ostatní, když podvádí svou ženu úplně stejně jako ti, co se od nich chce odlišovat. Když se chceš odlišovat, být jiný, lepší, aby ti to uvěřili nejenom prosťáčci, musíš takový být. Hlupákům můžeš lhát, ty ti uvěří. Mě neobelže. Je to jen tlučhuba a kariérista, nic pozitivního pro budoucnost. Samozřejmě, oproti bolševikům s Paroubkem včele, je skvělej, to ano. Ale, to je už každej, kromě nácků, i zelení.
únor 19, 2010 12:44
Jo, máš pravdu : alena puntíkovaná
ale teda koho volit...on tam nikdo, kdo by za něco stál není. Prostě není!!!!! Je to jako za komoušů - není si z čeho vybrat. Teda vybírat sice můžeš - ale dopadne to vždycky stejně, ať volíš, koho volíš. Tady je jediná šance něco změnit...defenestrace. Nakonec, má to v této zemi tradici, třeba, když by dotyční, co chtějí být zvoleni věděli, že jim nehjde ani tak o koryta, jako spíš o kejháky,...třeba by skutečně začali pracovat a dělat to, proč byli zvoleni.
únor 19, 2010 13:19
no já veci veřejné : eva_2
volit budu, ne že by se mi nějak zvlášť líbil Radek John nebo že bych si dělala přehnané naděje že něco změní, ale chci dát najevo svůj zásadní nesouhlas s těmi stranami, které jsou v parlamentu teď.
únor 19, 2010 14:54
nevybíráš si toho, koho chceš, ale tak, aby ti vítěz voleb co nejmíň uškodil ve tvém životě . . . : toulavej
člověk by měl zabránit těm nejhorším, aby o něm rozhodovali, protože ti ostatní jsou všichni podobní. A pro obranu před zlem je nejhorší, když se lidé rozdělí na hodně malých skupin. Potom platí - rozděl a panuj. Levice se spojila. Rozdělená zůstává pravice. Taky nemám velkou chuť volit ODS, jenom pud sebezáchovy mně říká, že ji budu muset volit. Máme tu dobrý příklad z roku 1948 - demokratické strany se mezi sebou dohadovaly tak dlouho, až je bolševik smetl. Inu, kdo chce kam, lidé jsou nepoučitelní.
únor 19, 2010 17:19
nojo - on už je vlastně už únor : alena puntíkovaná
a pětadvacátýho je příští týden....
únor 19, 2010 17:44
Možná jsou lidé i nepoučitelní : wendy
ale agitku ostatním stranám dělá korupční a podvodné jednání vládní garnitury. ODS je spíš rana pro bohaté, nic proti tomu, podle toho se chová. Když poslouchám lidi nic pěkného o ní neslyším a to slyším i podnikatele. Jo slyším i chválu, ale té je míň.
Býti demokratickými stranami je pěkné, ale když se mezi sebou kvůli korytaření nedokáží dohodnout, tak to zavaří sobě i nám. A kydybych posuzovala politiky podle jejich soukromého života to už by se to muselo zabalit úplně. Ano, měl by být čestný i v v soukromí. Zahnul a rozvádí se (podle slov Adamovské slušný rozvod) a tím by měl být k odstřelu. Tak vedle něj postavíme Topolánka. Ale kdo do jejich manželství vidí tak moc dobře? Nikdo. Tak je necháme oba žít, jo ?
Koukala jsem na preference - ČSSD, ODS, KSČ, TOP a VV. No, do voleb ještě dost čsasu...
smilies/wink.gif
únor 20, 2010 15:22
No právě! : alena puntíkovaná
ve mně politici, kteří nemají uspořádané rodinné poměry budí podezření. Člověk, který zahýbá, je nedůvěryhodný. Když nezvládne svůj vlastní poklopec, jak má pak vládnout lidem? Když nemá pořádek ve své vlastní rodině a nezáleží mu na ní - jak mu má záležet na nějakém státě.
únor 21, 2010 01:55
Cítím to jako Alena Puntík. : Myška
Zatím se nestalo, že by politici po zvolení do sněmovny důsledně prosazovali program své strany, akcentovaný před volbami. Proto už vlastně ty programy ani nečtu. Rozhodně nikdy nebudu volit komouše, socany a zelené. Ale koho budu volit? Ódéeska se tak podělala skandály, že nemám chuť jí dát hlas.
Z čelních představitelů stran - Topolánek, Paroubek, John - se asi nejčestněji zachoval Paroubek, který měl snahu svou situaci rychle a slušně vyřešit. Topolánek je pro mě obyčejný příštipkář, který svému předchůdci na postu předsedy strany nesahá ani po kotníky, a John se přiznal k nemanželskému dítěti v okamžiku, kdy mu už nic jiného nezbývalo.
únor 21, 2010 09:50
Předvolební sliby ? : wendy
Sliby se slibují, blázni se radují - to je asi nejvýstižnější...
I když se nechystám volit Paroubka, sleduju jak se na něj a potažmo na ČSSD zase šije kulišárna. Jako předchozí volby ta neteř, nebo Kubiceho zpráva.
smilies/wink.gif
Tak si jdeme s Luky provětrat hlavu - všude za domem krásně bílo...proberu to ještě s ní.

únor 21, 2010 11:01
já bych viděla řešení : alena puntíkovaná
- ovšem v této nesvorné zemi neproveditelné. totiž, aby národ jednotně zvolil něšjakou šílenou obskurní stranu - třeba stranu piva, nebo sexu, nebo něco takovýho. Hlavně ne žádný důchodce! To by se úpak pod našimi představiteli sakra zahýbaly židle. No, ona by ta šílená strana dlouho vládnout nevydržela - ale ti, co by nastoupili po ní by si pak dávali bacha na to , co dělají a jak se projevují - neboť sde poučili, jak snadno mohou o své posty přijít. Ale to se v této zemi nestane. Uýž staří Římani měli heslo: "Rozděl a panuj!"
únor 22, 2010 04:00
Rozděl a panuj : wendy
platí obecně, rozdrobeným a nesvorným poddaným se dobře vládne...bylo by to ale docela dobrý, kdyby si politici říkali - nesmíme už tolik mlaskat, aby nás zase nevystřídali pivaři (nebo sexaři) !
smilies/wink.gif smilies/cheesy.gif
únor 22, 2010 08:17
že politici neplní předvolební sliby není nic divnýho, : toulavej
když nemají potřebnou většinu na jejich prosazení. Za to nemohou oni, ale poměrnej volební systém, který tu pravdoláskovci na začátku zavedli v ústavě, aby se mohli podílet na vládě. Všem menším stranám to vyhovuje a když socdem zjistila, že už může s komunistama legálně spolupracovat a neznemožní se před národem, kterému je to jedno, a může mít většinu, přestala mít zájem na změně za většinový volební systém. Střed a pravice jsou rozděleny na desítky pidistran – čili 10 – 15 % hlasů propadne, takže jen těžko mohou mít většinu, když tak jednoho dvou hlasů. Takže na změnu volebního systému, který jasně ukáže kdo za co zodpovídá, nemá pravice sílu, ústavní většinu. A v tomhle marasmu se budem plácat do tý doby, než to tu levice přivede totálně ke krachu a to i kdyby nevládla, ale může pohodlně blokovat pravici – jako je to prakticky celý tohle volební období ve kterým jakoby vládla pravice. Lidi budou mít přesně to, co původně vůbec nechtěli, ale dělali všechno pro to, aby se to co nejdříve stalo. A budou mít dobrou výmluvu – nemůžeme za to my, ale pravice, že byla tak špatná a donutila nás jí nevolit :-))) jó, to sou ty paradoxy, Vaňku . . .
únor 22, 2010 17:44
Hele Vaňku : wendy
ty to píšeš jako kdyby celá naše pravice byla čistá jako slovo boží. A KSČ měli zakázat hned po 1989, ale to ne, to byly šeftíky, žejo. Teď brečej, teď.
Já to vidím jako jedni za 18 a druzí bez 2 za 20.
A terazky som majorom a už je vymalováno.
smilies/wink.gif
únor 23, 2010 07:02
ne, nejsou všichni stejní : toulavej
jenom socdem - její předáci - tu útočí u prosťáčků na ty nejnižší pudy, jako je ZÁVIST. Jen levice si chce naklonit voliče jejich uplácením v podobě nejrůznějších podpor na které si ovšem půjčuje ještě větším zadlužováním státu, než je to běžné, nastavené zákony z doby vlády socialistů. Pravice není čistá, jen lepší než levice, menší zlo.
únor 24, 2010 14:20
Záleží na tom, : wendy
kolik těch závistivejch prosťáčků bude...
únor 24, 2010 15:41
prostých lidí je v každé veliké skupině většina, nezáleží na vzdělání : toulavej
u nás z té většiny je navíc většina závistivých rovnostářů, vychovaných bolševikem . . .
únor 24, 2010 16:05
Jsem zvědavá, : wendy
jak to tady povedou, až všichni ti závistiví rovnostáři, vychovaní bolševikem, pomřou. Když si myslíš, že za to můžou většinově oni. Ovšem obávám se, že o moc lepší to nebude. Čím to sakra bude ? Ti ostatní se asi takovými laskavými lidmi, o jakých píše třebas cestovatelka po Austrálii, nestanou..
smilies/wink.gif
únor 24, 2010 16:10
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]