O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

KONEC? KONEC... ALE JAK TO PŘIJMOUT? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 24 květen 2007

 Dobrý den, mám na vás dotaz. A budu se snažit být stručná... Měla jsem přítele, všechno fungovalo krásně, až do chvíle, kdy jsem zjistila, že je ve velkých problémech - nejen co se týká drog, ale i dluhů atd. On vše přiznal, ale od té doby mi připadalo, že se odcizujeme i přes to, že jsem vše se snažila pochopit a dala jsem mu i já sama šanci.

Až jednoho dne řekl, že na vztah ted nemá čas, a ani ho nechce, tedy že je konec... Nechápu to, nechápu, když vím na sto procent, že jiná žena v tom není. Úplně se asi zbláznil... Můžete mi říct Váš názor? Dokonce i svým rodičům se vyhýbá a bratrovi taktéž...

Děkuji vám, Dobi

Komentáře (12)add feed
Dobi, : Margot
bude to znít tvrdě... ale děkuj bohu, že ten vztah ukončil on (za pár let bys ho zřejmě končila Ty a bolelo by Tě to mnohem víc, duši bys měla rozdrásanou...). Pokud jede v drogách a dluzích, tak buď fakt ráda za tenhle konec, který Ti teď připadá krutý, ale později za něj budeš ráda.
květen 24, 2007 08:53
asi to nebude : Jasmina
uplny blbecek.Muze v tom byt i to,ze on si uvedomuje;"sam jsem si nadrobil,sam to musim vyzrat",klobouk dolu,vypada to ze ma charakter.
Nech ho jit,je-li Tvuj,vrati se.
Vem si jen,kdyby se na Tebe prilepil a nechtel jit a cekal by od Tebe pomoc,to bylo teprve peklo.
On si asi chce vyresit zivot a potrebuje k tomu byt sam,coz je velice dobre ze Te nechce zatahnout do toho bahna.
květen 24, 2007 09:06
rubalíc : Ondra K.
mám podobný příběh. Bylo mi tehdy asi 16, byl jsem s jednou slečnou, docela jsme se měli fajn, pak jednoho krásného dne na lavičce jsem si povídali, když vyndala z kapsy pytlíček s trávou, pak se rozbrečela, řekla: "Ty nic nechápeš", a už jsem jí pakj nikdy neviděl... Je nutné zapomenout, není to tvoje chyba, prostě holt život takové situace přináší.
květen 24, 2007 09:24
Jasmino - perfektni! : Kamila
naprosto souhlasim s tim, co pises, nenapsala bych to lip!
květen 24, 2007 09:25
Děvče!!!!! JÁSEJ!!!!!! : NČ
.
květen 24, 2007 09:38
KONEC no to je to nejlepší co Tě mohlo potkat, : Inka
člověk co už od mládí má probém s drogama a dluhama, dej od toho ruce pryč jak nejrychleji můžeš a zapomeň. Každý si svůj život má možnost zvolit on i Ty. A jak to přijmout? S radostí a úlevou. Zkus si s ním představit svůj život později, jak ho tráví v kriminále zatímco Ty máš doma hromadu dětí, jak k Vám domů chodí exekutoři a různí vymahači, máte obstavené účty veškerý Tvůj plat jde na jeho dluhy, jak Tě navštěvují nešťastní rodiče dětí kterým prodával drogy ..... no takový život by sis představovala pro sebe a své děti???
květen 24, 2007 10:05
... : mamča
Všichni už ti to řekli přede mnou. Buď šťastná, že rozchod navrhl on sám. Znám případ, kdy holka pro svého kluka okrádala své rodiče, rozprodávala jim majetek, jen aby její milý měl na drogy. Viděla ho párkrát v absťáku, a strašně mu chtěla pomoct. Nakonec do drogové závislosti spadla i ona sama.
Ty dluhy má tvůj milý možná právě kvůli své závislosti. Mrkni se na stránky DROP IN apod. Statistika nuda je, má však cenné údaje. Těch opravdu vyléčených jsou asi 4 %.
květen 24, 2007 10:47
Dobi, : Ráček
řeknu k tomu jedinou otázku. Jak můžeš ještě o něho stát a vážit si ho, o člověka , který má problémy s drogami a navrch ještě dluhy ???????
květen 24, 2007 13:18
Souhlasim s Jasminou : True
Potrebuje cas, srovnat se se sebou, nedokaze se soustredit na vztah, kdyz je ve srabu. Je to normalni reakce.
květen 25, 2007 01:43
Pohled z druhé strany : Timea
Ano, Dobi můžeš být opravdu ráda, že to takhle dopadlo, i když to teď tak hrozně bolí. Já sama se závislostí bohuji (alkohol), tak ti asi můžu dost dobře vysvětlit, proč to takhle udělal. Je ZÁVISLÝ a musíš si uvědomit, že už to není on, není to ten člověk, jakého jsi znala - a pokud se nebude léčit, už nikdy nebude. Závislost ti změní uvažování, přístup k okolí, dostane se na první místo a všechno ostatní jde stranou. Láska k tobě je teď až daleko za drogou - a zdržuje a obtěžuje a způsobuje mu výčitky, že ti ubližuje. Proto se tě raději vzdal. JEDINÉ, co teď chce, je fetovat a všechno ostatní jde stranou. Je to určitě škoda, pokud jste si rozuměli a klapalo vám to, je škoda každého zničeného života tímhle způsobem, on nemusí být tak špatný a odsouzeníhodný, jak ho odmávli všichni diskutující nade mnou, je to taky člověk, ne bezcenná zrůdička, ale pokud se nebude léčit - bohužel.....
květen 25, 2007 07:04
Timea má pravdu : Gita
ale ukáže jen čas, jak se popere se závislostí. Je možné, že jednou se ze závislosti na drogách opravdu dostane a splatí dluhy. Jenže... i když se to stane, bude už pravděpodobně stejně někde jinde a možná se k tobě nebude chtít vrátit i proto, že bys mu připomínala období, za které na sebe není zrovna pyšný.
Tak jak tak, myslím, že Tvůj příběh je krásným stělesněním zásady "všechno zlé je k něčemu dobré". Nejde pomáhat někomu, kdo o pomoc nestojí, taková vnucovaná pomoc se obrátí nakonec proti tomu, kdo ji nabízí - ten se pak ještě cítí mizerně a já se ptám: stojí to za to? Kudlanka je plná takových příběhů... Ber to jako zkušenost do budoucna, abys věděla, že je lepší se vyhnout člověku, který nemá svůj život v pořádku.
květen 25, 2007 07:27
Jestli to udělal jako hrdina Medojedek : wendy
zprotivit se partnerce tak, že jej sama opustí a nebude se tolik trápit - tak mu ještě něco charakteru zbylo. Jinak je fakt co se píše výše - závislák má jediný zájem - sehnat další dávku. Všechno ostatní kolem něj jenom tak nějak prochází.
květen 25, 2007 08:51
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]