O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

MLÁDENEC NA DRAKA - ALE JÁ HO MILUJU... PDF Tisk E-mail
Středa, 03 únor 2010

 Milá Kudlanko, některé vaše názory mi zde připadají velmi zajímavé a tak vás prosím o radu a nebo analýzu mé momentální situace :-).  Bude mi 21, chodila jsem s klukem tři roky a v květnu 2009 jsem se s ním rozešla (z mé strany "to vyšumělo"), protože mě štval svými názory, postoji, chováním...

 

    

 

 

 

      Důvody rozchodu bylo hlavně jeho chronické lhaní, vymýšlení si, což trvá doposud (např. od 18ti tvrdí, že si dělá řidičák, teď že ho už má a i auto, přitom mám ověřeno, že je to lež, lže i o své práci) dál jsme si nerozuměli v základních názorech na život (jeho názor např. radši budu mít dítě postižený než homosexuála) rozdíl stylu života: už pracuje, já na VŠ, chronická žárlivost a kvůli tomu neustálé hádky a agresivita, ne však proti mě. Trvalo to pár měsíců a jednoho dne to prostě vybuchlo. Rozchod nesl těžce, měsíc jsem s ním byla v telefonickém kontaktu, měla jsem strach, aby si něco neudělal, pak jsem odjela na tři měsíce do zahraničí, takže kontakt téměř žádný (proběhlo mezi námi jen pár e-mailů) a vrátila se až na podzim.

 

    Potkali jsme se náhodou a docela si rozuměli, pokaždé se mě ptal, zda se nechci vrátit... ale nechtěla jsem. Takhle jsme se na společných akcích potkali asi 3x, s tím, že vždy to skončilo líbáním. Jednou jsme si volali a on tvrdil, že je v nemocnici, a já, v návalu pečovatelského sklonu, jsem se s ním dohodla, že to spolu ještě zkusíme. On že bude mít víc času, já budu tolerantnější... Týden se neozval, pak jsem mu volala a on "promiň, někoho mám". Prý ten vztah začal až po té události v nemocnici, ale já slyšela už předtím, že někoho má. Stalo se to před třemi měsíci  a já ho pořád chci zpět. On to ví, asi mu to takhle vyhovuje, být chtěn více ženami.

 

    Navíc spolu spíme, spíš na můj popud, ale on se nebrání, prý to není jen kvůli sexu, ale že mě má pořád rád. Pro mě je na jednu stranu zrádce, to jak si se mnou zahrál, jak zahodí naše tři roky kvůli pár týdnům jiného vztahu. Na druhou stranu asi chápu, že jako muži mu to vyhovuje a že i já ho ranila.

 

     Jinak je o rok mladší, když jsme se poznali, tak mi bylo 17 a jemu 16. Jeho nynější známosti je nyní také 16. Asi si řeknete, co mi na něm chybí, protože racionálně i já vidím, že mi za to nestojí, ale mam ho prostě pořád ráda a vím, že je v jádru hrozně hodnej a že mě měl opravdu rád. Neřešila bych to tak, ale připadá mi, že 9 měsíců po rozchodu bych měla být schopna na něj nemyslet a najít si také někoho... Jenže mi to nějak nejde.

 

     Poradíte mi, co si mám se sebou počít?

Jedna slečna

 

 

Komentáře (20)add feed
co chceš proboha slyšet? : Petronila
bič a pryč! V prvé řadě s ním přestaň spát, pokud Ti to pomůže a máš tu možnost, tak zas někam odjeď, aby ses "odmilovala".

Nevím tedy, ale když je někdo v "jádru hrozně hodnej a má mě opravdu rád", tak se to projevuje trochu jinak, než že mi lže, kudy chodí, a najde si jinou. Nic si nenamlouvej, tak to prostě je. Takový člověk je pro vztah naprosto neperspektivní - říkala jsi, že Tě štval svými názory, soustavně lže - umíš si představit mít s někým takovým děti, případně že Tě podrží, když přijdeš o práci, onemocníš...
únor 03, 2010 13:22
ach jo... : Regina
uplne mi to pripomnelo meho byvaleho, se kterym jsem chodila asi pred deseti lety..me bylo zrovna tolik co tobe a toto vydrzela presne tri roky..chronicke lhani, jine slecny, rozchody a navraty...a ja si proste nemohla pomoct..pomohlo mi, ze jsem pak potkala skveleho chlapa, uplny opak tohoto a za par tydnu vztahu s nim mi to konecne docvaklo a mela jsem jasno, ze to co jsem zazila pred tim nechci nikdy vice...a i kdyz pak usiloval nekolikrat o navrat, uz me to ani nenapadlo...takze ver, ze spat s nim neni reseni, on lepsi nebude a cesty ven z toho neni jinak nez rozchodem a totalnim odriznutim aspon do doby, nez potkas nekoho jineho a uz ti bude tvuj "ex" sumak.
únor 03, 2010 14:00
no potěš koště : holubinka
říká ti něco slovo sebeúcta?????
únor 03, 2010 14:15
Matičko skákavá přečti po sobě cos napsala : erika
NE, není v jádru hrozně hodnej, a NE, nemá tě opravdu rád. Tyhle jevy se manifestují úplně jiným způsobem.
únor 03, 2010 15:26
teta katerina vypravuje : mura1
nejdriv nechce vona jeho a von ji jo, pak von nechce ji a vona jeho jo... jaky bude treti dejstvi? smilies/grin.gif
únor 03, 2010 17:53
Třetí dějství? Můro, napadá mě šílený scénář... : Vodoměrka
třetí dějství začíná takto: těhulka s bříškem půl metru před sebou, na očích rozmazaná řasenka, slzy, mobil u ucha... střih... záběr na postýlku s dítětem... střih... matka u stolu, na očích rozmazaná řasenka, mobil hází naštvaně na stůl, naproti sedí její nejlepší kamarádka a přemýšlí, co říct... "Zase mi lhal, to snad není pravda. Kdoví, kde je a s kým se zrovna tahá. A já tak doufala, že až se malý narodí, že se změní, že se z něho stane bezva táta a že si mě konečně začne vážit, když už jsem mu porodila dítě. Vždyť mě přece má strašně rád, říkal mi to, tak proč mi to dělá?"
Kamarádka" "Já ti říkala, že ho máš kopnout někam, je to hajzl."
"Ne, není, on je v jádru hrozně hodnej, fakt, on nás má rád. Jen nám to asi neumí dát najevo. On za to nemůže, to ta holka. Určitě je s ní a ona ho vydírá a nechce ho pustit."

Docela děsivý, že? Ale bohužel tak moc skutečný...
únor 03, 2010 18:02
měla bys být ráda, : Inka kuk
že si někoho našel a nebudeš s ním mít už žádné potíže. Odjeď zase někam, to je ideální. Neblbni, není to poslední můžský ve střední Evropě i když se tak chováš. A s těmi jeho "kvalitami" bych byla ráda, že to mám za sebou, jen si z toho prosím vezmi ponaučení.

A to si ještě neodpoustím, diskutovat o tom zda "radši budu mít dítě postižený než homosexuála" je naprosto stupidní. Ony věci se říkají a voda teče, proč polemizovat o blbostech. Pokud by taková sitace nastala, tak jí pak budu řešit. No ale zcela jistě ani jednomu postiženému nezakroutí nikdo u nás krkem že?
únor 03, 2010 18:29
Slečno, : Macesska
podle toho, co píšeš, ses určitě rozhodla dobře, když ses s ním rozešla (viz komentáře Kudlanek výše smilies/smiley.gif)
S tím, jak dlouho po rozchodu bys na něj měla zapomenout, si nelámej hlavu - nejsou na to normy ani tabulky, každý člověk i každý vztah je jiný - něco se rozdýchává rok, něco zapomeneš za týden. A to, že na něj a na váš vztah ještě 9 měsíců (nebo déle) myslíš, neznamená, že to byl ten pravý. A jestli to byl Tvůj první vážný vztah (jak hádám dle věku), tak není divu, že vzpamatování trvá dlouho.
Jestli jsi studijní typ, můžeš si přečíst knížku Partneři a rozchody od Jeronýma Klimeše, který dle mého rozebírá rozcházení a vše kolem velmi dobře.
Nevím, k čemu v jeho chování bys chtěla "být tolerantnější" - k jeho názorům (ty, cos napsala mi připadají šílené)? ke lžím? k agresivitě? Žes ho ranila - no, on Tě asi taky zrovna nehýčkal.
Moje rada zní, kopni ho znovu do zadku, najdi si hodně aktivit, abys neměla čas na něj moc myslet a vydrž - určitě to přebolí.
únor 03, 2010 20:53
No, nýče nám nějak stávkuje, : Krakonoš
tak musím za něj: Svatá prostato!
K tomuhle má člověk psát ňákej názor? Dvě paka spolu navzdory rozchodu spěj a nechápou proč? Přestože postupně vlastně voba ten rozchod chtěli? Ale mám jednu radu - teď je na to dobrý počasí: Klekni si venku před závěj, nadechni se, zavři voči a strč do ní hlavu. Vydrž co nejdýl. Postup vopakuj, dokud se ti nerozbřeskne. V mezidobí mezi pobytama v závěji prosím používej antikoncepci, ať z toho nevznikne další chudák malej nevinnej.
únor 03, 2010 22:57
tak si ho vem : alena puntíkovaná
a nashle tady, až budeš psát, jak jsi nešťastná, jak ti tvůj muž le a zahýbá a mlatí tě - a co máš dělat aby tě opět začal milovat. Piš brzy - bude to mít velký holas. papapapa
únor 04, 2010 00:06
Krakonosi : Giussi
to je tak skvela rada. Myslim, ta nejlepsi, jakou mohla "jedna slecna" dostat. Jeste ted mi tece slza (ne dojeti).
únor 04, 2010 03:05
Jedne slecne : Giussi
Ale ted vazne, jestli to vubec ma cenu. Chtela bych odpovedet pouze na posledni vetu, vse ostatni da rozum.

Takze, ja jsem se teprve rok a pul po rozchodu se svym partnerem, ktery byl mimo jine taky pekny ptacek, jakz takz zacala citit, ze je to za mnou. Ale to jen diky tomu, ze jsem se s nim nevidela a nemela jsem s nim ZADNY kontakt. Jak se chces pres nekoho prenest, kdyz s nim spis? Chce to totalne utnout veskery kontakt, zadne emaily, sms, NIC!!! Pak za devet mesicu budes uz urcite z nejhorsiho venku. Tak asi tak.
únor 04, 2010 03:07
Chceš : kim
ho jenom proto, že o něho má ještě někdo zájem a ty jako samice bojuješ.Jakmile budeš pro něho zase jediná přestane tě to bavit a konečně si to uvědomíš. To není láska to je o tom kdo vyhraje.
únor 04, 2010 08:10
Láska a rozum nechodívají ruku v ruce. : Milan
Doporučuji Vám zapojit do věci rodiče. Rodiče jsou ti, komu na Vašem štěstí opravdově záleží. Jedině rodiče Vás milují nesobecky. Proto se vyplatí ptát se rodičů na jejich názor a doporučení a to pak pečlivě zvažovat.
Představte ho svým rodičům, nechte ho chvíli o samotě zvlášť s mámou a zvlášť s tátou a pak se jich zeptejte každého zvlášť, co si o něm a o Vašem vztahu k němu myslí.
Také se seznamte s jeho rodiči a celou jeho rodinou a chladně (bez emocí) analysujte vzájemné vztahy v jejich rodině. Vztah jeho k jeho rodičům, vztah jeho rodičů k sobě navzájem, vztahy mezi sourozenci. To Vám hodně napoví. Je-li v té rodině dostatek vzájemné lásky, nemusíte se ničeho bát. Pokud se ale vzájemně napadají, jsou k sobě navzájem neupřímní či se dokonce otevřeně nesnášejí - buďte velice obezřetná.
Také zvažte to, že jste k němu (podle svého popisu situace) připoutána hlavně sexuálně. To, že to tak dobře umí, je ve 20 letech normální. To je každý kluk na vrcholu. Každý. Jen někteří ještě nemají dost zkušenosti. Vůbec to neznamená, že Vás bude umět takto potěšit i za 15 let - to půjde mnohem lépe třeba tomu, o kterém si to dnes nemyslíte, protože zatím nemá dost zkušeností.

únor 04, 2010 08:31
Samý protimluv, : prokoludek
doporučuji vyhledat psychiatra (nesplést s psychologem, ten je pro méně závažné případy).
únor 04, 2010 09:32
V historii máme mnoho příkladů, : Petronila
kdy rodiče tím nejlepším indikátorem rozhodně nebyli. Viz třeba Maryša a Vávra. smilies/wink.gif
únor 04, 2010 15:16
Maryša a Vávra nejsou historie, ale literatura. : Milan
Umění není argument.
Dokonce ani připitomělé televizní seriály nejsou argument.


únor 05, 2010 10:27
Maryša a Vávra : Krakonoš
jsou postavy dramatu, který reflektovalo společenskou realitu, proto bylo tak úspěšný. Když už teda miluješ tu přesnou argumentaci. Jinak mně to tvý tapetování neuvěřitelně akademickejma šroubovanejma poučkama docela baví smilies/grin.gif.
únor 05, 2010 12:49
Slečno, : Dáša
Jsi ošklivá? máš IQ tykve? máš strach, že zůstaneš na ocet? máš problémy se seznamovat s lidmi? žiješ v malé vesničce a nemáš šanci si najít manžela? Máš pocit, že ti ujíždí vlak a že se nevdáš, když jsi v 21 ještě svobodná? Pokud jsi na tyhle otázky odpověděla kladně, jdi za ním a dělej mu dál kus hadru, o který si podle potřeby buď otře boty nebo se na něj položí a uleví svému sexuálnímu napětí. Bože, já když to čtu, tak začínám mít pocit, že si to Daniela musela vymyslet, aby vyzkoušela, kam až to sežereme /promiň Dani, nemyslím to tak úplně vážně/. Jestli jsi zamindrákovaná a myslíš si, že už nikoho neseženež, tak jdi k psychiatrovi. Jinak tě tady máme brzy zase, ovšem s tím, že on je ti nevěrný, máte dítě a ty jej tááááák miluješ. Neptej se, co máš dělat, abys jej udržela. Ptej se, co máš dělat, aby ses se od něj dostala. Pokud je to jen trochu možné, udělej vše, abyste se nemohli sejít. I za cenu změny bydliště a zaměstnání. Nekoresponduj s ním, udělej všechno, aby tě nenašel. Vím, že to dnes není snadné, ale není to vyloučené. Uvědom si, že život končí mnohem později než v jednadvacíti.
Nehledej náhradu, nějakou dobu to vydrž - vibrátor má taky svoje kouzlo. Pokud tohle zvládneš, vyrosteš i ve svých očích, získáš sebevědomí a nepověsíš se na prvního blba, kterého potkáš. A věř mi, že to jde.
únor 06, 2010 17:34
díky : Jedna slečna
Díky za názory, možná si člověk potřebuje přečíst i to že je "idiotem" aby se dokázal podívat na věc s odstupem. Sama vím, že týkat se to mé kamarádky řeknu jí: "ruce pryč od toho blba" - jenže ono se líp radí nestrannému pozorovateli, než citově zainteresovanému jedinci smilies/wink.gif
únor 15, 2010 22:56
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]