O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

DOKÁZALA JSEM TO UKONČIT PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 leden 2010

 Jedna rána a je konec, je po všem ... Čtu tady vaše příběhy a myslím na vás a i na mě. Chtěla bych vám napsat svůj příběh: jsem holka z normální, celkem v pohodě fungující rodiny, mám vystudovanou školu, dobrou práci a spoustu přátel. Měla jsem přítele; čtyři roky vše bylo super, ale poslední rok se začalo vše měnit.

 

    

 

      Začalo podezřívání, zákazy, hádky, nadávky typu ku*va, pí*a a ještě další a horší - a už i na veřejnosti; začal jednoduše psychický teror. Ale já jsem zase taková, že jsem si to nikdy líbit nenechala, takže se to stupňovalo. Ještě horší na tom bylo, že se tohle dělo vždycky, když se někde opil, pak byl opravdu hnusnej. Časem, když takhle vždycky přišel z hospody, tak mě budil v noci a dožadoval se sexu, což mi bylo v tom případě odporné, takže následovaly šílené hádky, že proč s ním nechci spát a že někoho určitě mám...

 

     Ty příchody k ránu z hospody se konaly stále častěji a pořád se ty noční scény opakovaly. Ráno se ale pak choval jak beránek a jako že se nic nestalo; objímal mě, hladil a tak. Před nedávnem zase přišel takhle v noci, ale to už jsem měla ráno zabalené kufry a zmizela, protože jsem týden chodila s monoklem  - a to už byla poslední kapička, než můj pohárek trpělivosti přetekl.

 

     Dneska za mnou chodí,  ať mu ještě dám šanci a jak mě miluje, ale už nikdy!! Svojí šanci propásnul. Neměl na mě sahat. Dokud to bylo psychický týrání, tak jsem ho omlouvala, ale zařekla jsem se, že na mě vztáhne ruku, tak už mě neuvidí.Když bych ustoupila a přijmula omluvu, tak by vyhrál a věděl, že když to udělá zase, tak mu to znovu projde.

 

    Jeho škoda, ale chlapů je jak máku. Tak už pokukuju po jinejch pr*elkách... Jsem ráda, že jsem to zvládla.

 

ITY

 

 

Komentáře (17)add feed
Paráda! : vlk
Jen pozor na recidivu, to, že jsi tenhle životní úkol vyřešila neznamená, že ho nedostaneš znova. Takže zúžit toleranci a při prvním náznaku zhovadilosti další prdelky kopačky :-)
leden 18, 2010 12:24
... : bb2
smilies/smiley.gif
leden 18, 2010 12:37
já si myslím, že recidiva nepřijde : alena puntíkovaná
na tohle si člověk vypěstuje šestej smysl...pak stačí jen náznak - třeba ve srandě...a zpotí se hrůzou a víc toho člověka nebude chtít vidět. Vím o čem mluvím. Mně trvalo patnáct let, než jsem znovu byla schopna navázat trvalý vztah a znovu se vdala.
leden 18, 2010 13:39
... : Bara
Ity, parada, jsi jednicka !!!!
leden 18, 2010 14:20
blahopřeju : ester71
ke správnému kroku. Včas jsi poznala, že by to k ničemu nevedlo. Nezměnil by se, moc dobře vím, o čem mluvím, mám doma něco podobného smilies/angry.gif Přeju š´tastnou ruku při výběru nové prdelky smilies/grin.gif
leden 18, 2010 16:12
ještě dovětek : ester71
Psychické týrání je ještě horší než fyzické. Šrámy na duši sice nejdou vidět, ale mnohem hůře a déle se hojí..
leden 18, 2010 16:15
Ještě : vlk
by mne zajímala jedna věc:
"čtyři roky vše bylo super, ale poslední rok se začalo vše měnit..."
To se vydržel 4 roky přetvařovat nebo bylas slepá, oboje mi přijde málo pravděpodobné, tak kde byl zakopaný pes?
leden 18, 2010 16:17
Jde o to co se změnilo v jeho životě : kim
Já jsem to zažila až po 30 letech.Stratila jsem práci i sebevědomí. On se neuměl vyrovnat se stářím. Moje změna osobnosti mu dovolila si na mě pilovat svoje ego.
leden 18, 2010 18:30
Asi tomu nerozumim: : Krakonoš
Nikdy jsem si to nenechala líbit. A pak je popisovaý, co všecko sis líbit nechala, než ti vyrobil monokl. Máš v tom trochu hokej, ne? Tak bacha na to, ta recidiva je klidně možná. Ale gratuluju, žes to dokázala a nefňukala tu s votázkama, jak ho předělat na úžasňáka. Těm čtyrem super rokům taky nevěřím, kripl je kripl a může to maskovat, jak chce, stejně to někde vykoukne.
leden 18, 2010 18:40
máš za jedna, : Inka
držím palečka smilies/wink.gif
leden 18, 2010 19:24
Jako nevim : .
ale pokud mluvíš o chlapovi běžně jako o pr*elce, tak to trošku o něčem svědčí, nemyslíš? On kvalitní vztah vyžaduje VZáJEMNOU úctu, to znamená obou dvou. Připomělo mi to moji bývalou bytnou, která taky tvrdila, jak má smůlu na hnusný zlý chlapy, a přitom běžnej výraz, jak označovala svoje partnery, bylo "nabíječ". :-)))
leden 18, 2010 23:22
kim má pravdu, : wendy
nemuselo to být přetvařování, mohla to být nepřírodní katastrofa. To člověka taky pěkně semele.
Ten závěr mě taky trošku překvapil - zajímavý, že ?
smilies/wink.gif
leden 19, 2010 09:58
já teda nevím, : Los evropský.
mě tam zarazil ten začátek - jedna rána a je po všem - nedošlo tam k domácí zabijačce? Nedostala Daniela vlastně přiznání k vraždě??
leden 19, 2010 17:31
Lose, : Vodoměrka
já to pochopila, jako že jedna rána = jedna facka např. a je po všem = jako po vztahu...
No, ale taková zabíjačka by taky byla zajímavá, co? smilies/wink.gif smilies/grin.gif
leden 19, 2010 23:04
Vodoměrko, : Los evropský
noo, jen aby... smilies/wink.gif nebylo by to poprvé, co by vrah troubil svoje přiznání do světa a nikde mu nevěřili.... smilies/wink.gif
leden 20, 2010 10:36
zajímalo by mě, : wendy
jestli ve statistice stále vedou ty tzv. domácí zabijačky...
smilies/wink.gif
leden 20, 2010 11:17
Jestli vyloženě domácí, : Los evropský
to nevím, ale pravda je, že 75% obětí svého vraha dobře zná. Jako že jsou to třeba přátelé a tak. Takže to, že půjdete po ulici, a někdo vás jen tak klepne, se sice stát může, ale je to málo pravděpodobné. ...
leden 20, 2010 13:52
Napsat nový komentář

Pro komentování je potřeba, abyste byli přihlášeni. Pokud nemáte ještě svůj účet, prosím zaregistrujete se.


busy
 
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]