O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

NOVÉ PŘÍRŮSTKY DO RODINY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 říjen 2009
Přejít na obsah
NOVÉ PŘÍRŮSTKY DO RODINY
Strana 2

Až vám někdy někdo bude tvrdit, že ženy nevědí, co chtějí, a nedají pokoj, dokud to nedostanou, tak mu věřte. Je to pravda. Když jsme přišli o naši roselu pestrou, říkala jsem, že už nikdy víc nechci mít doma žádného papouška, protože jsou hluční, nadělají děsnej svinčík a ničí mi kytky.

 

 

 

 

 

     Když jsme se museli rozloučit s naším německým ovčákem Brixem, říkala jsem, že už nikdy víc nechci mít doma žádného psa, protože jsou hluční, nadělají děsnej svinčík a ničí mi kytky. Neuplynulo ani čtvrt roku a všechno je jinak...

 

     Jako první k nám přišla korela, údajně snad sameček. Roselu jsme měli pojmenovanou podle psa Verdella z filmu "Lepší už to nebude", a tak nás napadlo, že i náš nový papoušek dostane jméno nějakého slavného psího hrdiny.

 

     Přímo se pak aktuálně nabízel Marley z filmu "Marley a já". Ovšem manžel mu umanutě říká Verdelle a synátor Debile.

 

    Debila, vlastně Marleyho jsme si brali ihned po vylétnutí z hnízda a museli jsme ho několik dní dokrmovat injekční stříkačkou, protože ještě neuměl úplně samostatně žrát.

 

     Díky tomuto úkonu se z něj stal naprosto ochočený miláček, který si mě získal svojí přítulností a mazlivostí. Každý den po příchodu z práce jej pouštím, aby se mohl prolétnout, ale on nejraději sedí na mém rameni a ožužlává mi náušnici.

    

 

 

 

     Případně mi něco štěbetá do ucha anebo se mi tře hlavičkou o tvář. Večer máme již zavedený rituál: sednu si do křesla, Marley mi přeleze na hruď a začne mě „pusinkovat" - skutečně velmi něžně mi oklovává rty.°

 

      Když má této intimnosti dost, nastaví zobáček k pohlazení mezi mými dvěma prsty. Nakonec skloní hlavičku, což je výzva k podrbání za krkem. Také mu jemně protahuju pírka na chocholce, což mu působí takovou slast, že u toho skřípe zubákem jako lidé zuby.

 

 

     Tohle každovečerní  mazlení neúprosně vyžaduje a otálím-li snad někdy, upozorňuje na sebe dosti pronikavým křikem.  Vřískáním si rovněž vynucuje lidskou stravu. Jak totiž vidí bílé talíře s jídlem, je okamžitě v pozoru a ocitá-li se zrovna mimo klec, přiletí na stůl a už se hrne do talířů, ze kterých chce ujídat. Miluje brambory, rýži, těstoviny, ale také třeba i knedlíky a zrající sýry (smradláky).

 

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]