O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 

VEVERKA LETÍ SVĚTEM PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 září 2009
Přejít na obsah
VEVERKA LETÍ SVĚTEM
Strana 2
Strana 3
Strana 4

Co všechno může způsobit jedna malá blbá veverka... Jeden by řekl, že tak maximálně ožrat lískový keř,  provést zákeřné překvapení v podobě šiškového náletu při vaší procházce lesem, případně zavinit hysterický záchvat mrněte, když ujíždíte kočárkem a mrně se chce dívat. Nic jiného mě nenapadá a uznávám, že i ten poslední prohřešek je spíše řečnický.

Ovšem - američtí spoluobyvatelé naší matičky Zeměkoule, by právě teď mohli zvolat: „Chyba lávky!"

 

 

 

 

      Jedna taková rozjívená veverka tam totiž způsobila poměrně slušnou lavinu. Naštěstí neškodnou, poměrně vtipnou, hravou a vůbec  takovou nezávadnou blbinku. Chcete vědět vo co go? Tak čtěte dál a na závěr pro vás máme i jedno origoš české překvapení.


     Všechno odstartovala jedna zničená fotka manželů Brandtsových, kteří se chtěli zvěčnit u překrásného jezera Minnewanka v Banff National Park v Kanadě. Celkem běžná záležitost. Melissa postavila foťák na vhodné místo někde na šutrák, nastavila samospoušť a běžela si čupnout vedle svého již pózujícího manžela. Zatímco se páreček křenil do objektivu a čekal na vysvobozující zvuk spouště, jednu zvědavou veveřici zaujal tikot časovače...

 

    A to by v tom byl čert, aby se tahle zrzečka kanadská nešla přesvědčit, copato tam je.... A najednou se ozvalo cvak a jedna z mnoha dalších fotek byla na světě. Jenže - Melissa se do své nové kamarádky tak zakoukala, že jí to nedalo a poslala foto do National Geografic Magazine do rubriky „Vaše foto". Tam se obrázek  tak líbil, že jej otiskli a tím ona lavina - blbina byla spuštěna... Najednou se, světe div se, objevily mraky podobných "veveřích fotek" a rovnou s těmi nej nej velikány světa - a nejen to.

 

     Občas se ušatá potvora objeví, či objevila u událostí, které pěkně zahýbaly děním světa. Pro zajímavost, uvádíme několik z nich:

  
< Předch.   Další >
[CNW:Counter]